Sony, wznawia aktualizację Androida 6.0 w Europie od 19 kwietnia 2017.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony, wznawia aktualizację Androida 6.0 w Europie
od 19 kwietnia 2017.


m-sonyx90candroidtv.jpg

Krótko po tym, jak firma Sony zaczęła wprowadzać aktualizację Androida w wersji 6.0 dla swoich telewizorów w Europie, firma musiała zawiesić aktualizację z powodu "technicznych problemów". Rozpoczęcie aktualizacji zostanie wznowione 19 kwietnia.

Android 6.0 dla telewizorów Sony

Firma Sony nie skomentowała, dlaczego musiała zawiesić aktualizację oprogramowania.

- "Ponieważ aktualizacja systemu operacyjnego Marshmallow została tymczasowo zawieszona, nasi inżynierowie telewizyjni pracowali starannie, aby rozwiązać nieoczekiwane problemy, które zostały jeszcze wykryte" - napisała firma Sony w marcu tego roku.
Problem został najwyraźniej rozwiązany, bo Sony w tym tygodniu wznowi wdrażanie oprogramowania Android Marshmallow w swoich telewizorach z Androidem 2015 i 2016.

- "Miło nam poinformować, że w dniu 19 kwietnia zostanie wznowiona aktualizacja Android Marshmallow. Będzie występować jako automatyczna aktualizacja lub pobierana przez USB" . "Planujemy stopniowo rozwinąć to oprogramowanie via internet i zakończyć wdrażanie nowego oprogramowania (wersja 3.865) do wszystkich podłączonych telewizorów do Internetu do końca maja tego roku"

Kompatybilne telewizory Sony

Modele 2015:
Sony X94C, X93C, X91C, X90C, S85C, S80C, X85C, X83C, X81C, X80C, W95C, W87C, W85C, W80C, W75C
Modele 2016:
X94D (XD94), X93D (XD93), X85D (XD85), S85D (SD85), W9xxD, W8xxD
Flatpanelshd
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zobaczymy jak wyjdzie aktualizacja Androida 6 - jak będą się tv sprawowały.... by the way Sony zanim wypuściło oprogramowanie powinno sprawdzić na swoich modelach tv .. nawet kosztem przesunięcia aktualizacji na kolejny miesiąc ...
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Zobaczymy jak wyjdzie aktualizacja Androida 6 - jak będą się tv sprawowały.... by the way Sony zanim wypościło oprogramowanie powinno sprawdzić na swoich modelach tv .. nawet kosztem przesunięcia aktualizacji na kolejny miesiąc ...

Witam uprzejmie,

Oj "wypościło" . Tak poza tym lubię humor z wizerunkiem "chłopczyka w krótkich spodenkach". ;-)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Do update'u powinni dodawać 5% upustu na zakup nowego TV, jak poprzedni potrafił go uśmiercić na amen. Sam się "boję" czy wciskając przycisk power na pilocie właśnie nie uruchomiłem systemu autodestrukcji. Spora wpadka, pomimo doświadczeń w USA przeniesiona i do nas. Nie do pominięcia jest duża losowość w ramach tego samego modelu, jednym pada drugim nie (akurat mi nie padł), co może sugerować stosowania różnych komponentów w trakcie produkcji. Lepiej się jeszcze wstrzymać z updatem jakiś czas.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I to jest właśnie najgorsze że ja przy X 8505 c nie mam tego co mają inni, a mam np problem mały przy oglądaniu filmów w 3d , choć na tym tv mało oglądam 3d bo stoi w sypialni, ale.. wada to wada i mają naprawić.. skoro spi....
 

accu

New member
Bez reklam
Accu: pokaż smarta SONY 2016/2017 z przeglądarką www ...
Philips to ma. SONY nie ma !!!
Accu:
masz już sampla OLED SONY A1 ?
To opisz.

Witam uprzejmie,
Wątek ten ma nazwę : Sony wznawia aktualizację Androida 6.0 w Europie od 19 kwietnia 2017 .
Czytać umiesz , więc proszę pisz konstruktywnie w temacie wątku . :-|
BTW ,
i gitara cicho gra . :neutral:


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry