Planeta Pandora, wizualny majstersztyk Jamesa Camerona z filmu Avatar, powstaje na żywo. (video)

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Planeta Pandora stworzona przez Jamesa Camerona w filmie Avatar - powstaje w Walt Disney World Resort na Florydzie (wideo)

pandora-james-cameron-devoile-lattraction-avatar-de-disney-video_prev_03404244.jpg

Planeta Pandora, wizualny majstersztyk Jamesa Camerona z filmu Avatar, powstaje na żywo. Wielkie otwarcie zaplanowane na Maj 2017.


Pływające góry prawdziwsze niż w życiu, imponujące wodospady, egzotyczne kwiaty w kolorach wybuchowych, tunele gdzie flora i fauna świeci i migoczące światłami jak w filmie Avatar Jamesa Camerona. Teraz będzie można zanurzyć się w niemożliwym, czyli w magicznym świecie odtworzonym przez Disneya.
[youtube]95P71nA0If4[/youtube]


Obecność na wodzie Na'vi River Journey czy na „Avatar Flight of Passage” symulującym lot -

powinno zadziwiać młodych i starych. To żyje, tętni, rozkwita...niewątpliwie pomaga przenieść się w wyimaginowany świat atrakcji z kinowych ekranów. Otwarcie 27 maja 2017.
avcesar
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niech mniej piszą o tym filmie, a więcej robią , bo jak na razie to więcej jest gadki i przekładania terminów niż filmu.. a tutaj jeszcze park otwierają - oj czuję ze zaraz będzie premiera z 2018 na 2019 przełożona :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja jestem optymistą z natury ale w przypadku tego filmu i jego premier to coś już mnie bierze... :x
 

Caparzo

New member
Bez reklam
A co na innym będzie czarno biały??

Lolek, im mniej piszą tym lepiej, potem szybki zwiastun o ludzie z zaciekawieniem obejrzą
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Taki film to sie oglada w kinie. W tym takim co trzeba do niego pojsc, podjechac i kupic bilet ;).

100% zgody - widzisz jak czasem się zgadzamy :) ale gro osób i tak obejrzy tylko na tv.. pomimo że niektórzy naprawdę blisko mają do kina..

Ale ciekawe to co Kuba napisał, że to tylko oled do obejrzenia tego filmu się nadaje.. także koledzy za rok wszyscy do sklepów i oledy kupujemy.. :) bez względu co się z nimi może dziać..

Kuba można i w tv tylko najlepsze wrażenia będą w Imax przy takim filmie.. ludzie oglądają na laptopach 15 calowych wiec wszystko się da z jakością taką że biały człowiek to nie może na tę jakość patrzeć, a innym to wystarcza..
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Taki film to sie oglada w kinie. W tym takim co trzeba do niego pojsc, podjechac i kupic bilet ;).

Będą nawet oglądać na monitorku a potem gadać że pokahontas albo smerfy..

Avatar na tv nie zrobił na mnie już takiego wrażenia jak w kinie w 3d. Wiec Avatar musowi w kinie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Może tak czujesz,bo podświadomie wydaje Ci się,że już gdzieś było takie info :-D :
http://www.hdtv.com.pl/forum/filmy/95947-nowosci-kinowe-opisy-filmow-officebox-3513.html#post1365128

Widzisz całkowicie o tym zapomniałem.. :) ale żeby było lepiej to tam jest napisane że tak jak pierwotnie zakładano.. że będzie premiera w 2018 roku.. pierwotnie to o ile się nie mylę miała być premiera w 2016 roku a na pewno w 2017 r.

Myślę że do 2020 się wyrobią :) bo 2019 to palca nie dałbym obciąć..
 

kuba378

Active member
Avatar był dobry do testowania 3D w TV dla wielu (niestety nie dla mnie), myślę że kolejna część bedzie dobra do testowania 4K i HDR i to będzie taki bodziec do zmiany TV i kupna odtwarzacza 4K dla niektórych, np dla mnie :)

Przecież ma to być majstersztyk, więc chyba będzie warto :)

Oczywiście że najpierw trzeba zobaczyć w kine, 100% racji.
 
Ostatnia edycja:
Do góry