ShowMax, czyli nowy serwis VOD dostępny w Samsung Smart TV

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ShowMax, czyli nowy serwis VOD dostępny w Samsung Smart TV

s-500-500.jpg
Miłośnicy serwisów wideo na żądanie zyskali kolejny powód do świętowania. W telewizorach Samsung Smart TV można korzystać z nowej platformy ShowMax. To tutaj, prosto z kina, trafiają niektóre hollywoodzkie superprodukcje oraz najlepsze polskie filmy. Widzowie znajdą w serwisie również bogaty wybór seriali telewizyjnych. Wybrane produkcje można będzie obejrzeć w ShowMax na wyłączność, a wśród nich choćby specjalne odcinki polskiego serialu komediowego „Ucho Prezesa”. Polscy widzowie, jako pierwsi w Europie, zyskali dostęp do lokalnie zaprojektowanej wersji serwisu.

ShowMax to nowy serwis VOD dostępny w telewizorach Samsung Smart TV, który oferuje użytkownikom nielimitowany dostęp do filmów i seriali, bez reklam za 19,90 zł miesięcznie - zawsze wtedy, gdy mają na to czas. Serwis jest już dostępny w Samsung Smart TV i można go wypróbować bez opłat przez 14 dni.


To już kolejna obok HBO GO, Netflixa, Playera czy Amazon Prime Video platforma VOD dostępna dla użytkowników Samsung Smart TV. Serwis powstał w 2015 roku, a polscy widzowie jako pierwsi w Europie zyskali dostęp do lokalnie zaprojektowanej wersji platformy. Widać, że polski rynek VOD dojrzewa. Jak pokazuje badanie agencji MEC[1], 77 proc. polskich internautów korzysta z serwisów z wideo na żądanie i ogląda w nich długie treści (filmy, seriale, programy telewizyjne). Jako widzowie coraz bardziej cenimy swobodę, jaką daje nam telewizja na żądanie – sami decydujemy co i kiedy oglądamy na dużym ekranie i w dobrej jakości.


Na ShowMax już teraz można obejrzeć rodzime hity, takie jak „Pitbull. Nowe Porządki” i „Planeta Singli” czy światowe superprodukcje, w tym „Mission Impossible”, „Transformers” oraz „Indiana Jones”. Z kolei oferta serialowa obejmuje m.in. zagraniczne produkcje ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii: „New Blood”, „Incorporated”, „Fargo”, „Channel Zero”, „SSGB” czy „Eyewitness”.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
kolejny gadżet ...szkoda że oni tak i idą w jakość obrazu co roku jak w ilość nowych gadżetów...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Coś mają spitolone ze stroną.
Zarejestrowałem się (rzekomy okres próbny), chce coś obejrzeć, klikam i pojawia się info żeby się zalogować, a zalogowany jestem i tak w kółko.
W zakładce odnów subskrypcje jest informacja, że korzystam z darmowej, a poniżej są metody płatności.
Nie ma nigdzie informacji co dalej.
 

Dubek

Member
Bez reklam
Nie dość że oferta średnia to jeszcze max rozdzielczość to 720p, lekka porażka.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja dla Billions chce przetestować, ale widzę, że każdy ma coś do powiedzenia na temat jakości, a nikt nie piszę jak udało mu się zarejestrować?
U mnie problem dalej występuje.
Izusi już nie ma, to nie pomoże ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja dla Billions chce przetestować, ale widzę, że każdy ma coś do powiedzenia na temat jakości, a nikt nie piszę jak udało mu się zarejestrować?
U mnie problem dalej występuje.
Izusi już nie ma, to nie pomoże ;)

I dalej lipa nie możesz wejść..??? dałem w innym temacie filmik na YT .. może tam coś wyjaśnią zaraz obejrzę go do końca ..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie, już odpuściłem. Tidale, Spotify, Netflixy i kilka innych bez problemu, a tu jest jak jest.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ok, namówiłeś mnie. Działa.
Niech ktoś teraz wyjaśni, dlaczego nie ma napisów jak wysyłamy obraz z PC lub telefonu na TV?
Napisy są jak chcemy oglądać na komputerze, jest settings, ale jak już wyślemy to nie ma ikonki do zmiany, tak jak np. w Netflixie.

Odpaliłem "World WAR Z" z Pittem i Clovierfield.
Audio 2.0
Video - można oglądać, ale umówmy się, do jakości Netflixa czy BD to długa droga.
Już za samo audio raczej z nimi nie zostanę.

Dodatkowo, jak chcemy dodać lektora (czyli załączyć j.Polski) to film odpala się od początku,
Generalnie absurd, a już brak napisów przy wysyłaniu na TV to nieporozumienie, więc o oglądaniu można zapomnieć. Mam nadzieje, że to chwilowy bug.
Jak na razie Netflix pod każdym względem lepszy (oferta, obsługa, jakość! czy sama prezentacja), ale dajmy im szanse.
Dla nas klientów konkurencja to zawsze plus.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wiesz, audio lipa, bo to nie ma co porównywać do 5.1 czy nawet Netflixa który też daje w 5.1+ Tutaj niektóre filmy brzmią na prawdę bardzo fajnie.
Wideo też bez rewelacji, chociaż do seriali ujdzie.
Ale jak połączysz jedno i drugie, to generalnie bez rewelacji.

Moim zdaniem żle się za to zabrali, nie wiem ilu jest pasjonatów w takich serwisach, a ilu zwyczajnych oglądaczy, mnie ten serwis zraził.
Takie "World War Z" brzmi fatalnie.
Dla mnie ten serwis na chwilę obecną nie jest przyjazny.
Na Netflixa wchodzę zawsze z przyjemnością, na tego nie mam już ochoty.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Wiesz, audio lipa, bo to nie ma co porównywać do 5.1 czy nawet Netflixa który też daje w 5.1+ Tutaj niektóre filmy brzmią na prawdę bardzo fajnie.
Wideo też bez rewelacji, chociaż do seriali ujdzie.
Ale jak połączysz jedno i drugie, to generalnie bez rewelacji.

Moim zdaniem żle się za to zabrali, nie wiem ilu jest pasjonatów w takich serwisach, a ilu zwyczajnych oglądaczy, mnie ten serwis zraził.
Takie "World War Z" brzmi fatalnie.
Dla mnie ten serwis na chwilę obecną nie jest przyjazny.
Na Netflixa wchodzę zawsze z przyjemnością, na tego nie mam już ochoty.

Dlatego nawet tam nie zajrzałem. A i pod resztą wypowiedzi sie też podpisuję.
 
Do góry