Panasonic LED TV Ultra HD seria EX700 na matrycy 50 Hz.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic LED TV Ultra HD seria EX700 na matrycy 50 Hz.

Panasonic%20TV%20EX700%20bis.jpg


Po serii Oledów EZ950, EZ1000 Panasonic prezentuje telewizory 2017 z serii EX700.

Mają być w tej serii trzy modele LED Ultra HD płaskie:
- Panasonic TX-40EX700 (40 '', 102 cm),
- Panasonic TX-50EX700 (50 '', 127 cm)
- Panasonic TX-58EX700 (58 '', 147 cm).

Podstawowe dane techniczne:
Seria obejmują telewizory z podświetleniem Edge LED, Lokalnym systemem ściemniania podświetlenia, typ panelu LCD z przetwarzaniem wideo 1600 Hz BMR IFC.
TV Panasonic EX700 będzie wspierać HDR10 i HDR HLG (Hybrid Log Gamma).

Panasonic%20TV%20EX700%20ter.jpg
Seria oparta na matrycy VA z odświeżaniem natywnym 50 Hz.
Wyposażona w tunery: DVB-T2, DVB-C i DVB-S2. Zauważamy również dwa głośniki szerokopasmowe o łącznej mocy 20 W (2 x 10 W) i Virtual Surround VR-audio.

Smart TV My Home Screen 2,0
Telewizor Panasonic EX700 ma Smart TV oparty na My Home Screen 2,0 - czyli oparty na systemie Firefox OS. Posiada procesor Quad Core Pro.

Na wyposażeniu ma HbbTV, funkcję Mirroring, TV Anywhere. Wciąż możliwe jest uruchomienie zdalne nagrywania za pomocą urządzenia mobilnego. Bez zmian możliwość nagrywania ulubionych programów na pamięć USB lub dysk twardy.

tv-led-ultra-hd-panasonic-ex700-trois-references-auscatalogue_prev_02042239.jpg

Zawiera funkcję Info Rama (które zastępuje pasek informacyjny) do wszelkiego rodzaju informacji o pogodzie, programach ...
Wyposażony w kodeki AVC-HD, HEVC, WMV, AVI, MKV, MP4, FLV, VOB, TS wideo, MP3, AAC, WMA Pro, FLAC, ALAC, WAV audio i JPEG .


Złącza
Ma trzy HDMI 2.0A (przedni), YUV, kompozyt, wyjście optyczne, trzy USB Host (3.0), jeden port Ethernet, dwa porty CI + i czytnik kart pamięci SD. Uwaga wymagana jest certyfikacja HDCP 2.2. Input Lag w trybie gry został zoptymalizowany do 30 milisekund.

Panasonic%20TV%20EX700%20tranche.jpg

Można montować podstawę w dwóch miejscach.

Dostępność kwiecień. Orientacyjna cena: 890 € dla Panasonic TX-40EX700, 1190 € dla Panasonic TX-50EX700 i 1490 € dla Panasonic TX-58EX700.

Przypomnienie głównych cech serii Panasonic DX700:
• Edge LED Local Dimming
• Panel LCD Ultra HD
• Jasny wyświetlacz LCD
• Tunery DVB-T2, DVB-C i DVB-S2
• Natywne 50 Hz (10 bitów)
• Procesor Quad Core Pro
• Przetwarzanie wideo 1600 Hz BMR
• Kompatybilność HDR10
• Kompatybilność GWS HDR
• Funkcja Smart TV My Home Screen 2,0
• Kompatybilność 4K Netflix
• Funkcja Info Rama
• Funkcja UPnP (DLNA)
• Kompatybilność AVC-HD, HEVC, WMV, AVI, MKV, MP4, FLV, VOB, TS wideo, MP3, AAC, WMA Pro,
FLAC, ALAC, WAV audio i JPEG dla zdjęć
• Tryb Mirroring
• Fashion TV Anywhere
• System dźwięku 2 x 10 W
• Kompatybilność HbbTV
• Funkcja PVR Ready
avcesar
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Nie 50 tylko 60. Dopiero modele EX75x w górę, mają panele 120Hz.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 

darqman

Member
Cena wysoka ale to podatek od nowości, za rok o tej porze będą w tej samej cenie, nagroda za cierpliwość :)
Na takiego małego OLEDA 50" w cenie do 5k sam bym się skusił, bo plazmy to już raczej temat zamknięty a szkoda :-(
 
Ostatnia edycja:

cygan

Member
Cena wysoka ale to podatek od nowości, za rok o tej porze będą w tej samej cenie, nagroda za cierpliwość :)
Na takiego małego OLEDA 50" w cenie do 5k sam bym się skusił, bo plazmy to już raczej temat zamknięty a szkoda :-(

Masz na necie odchodzący model LG 55" 910 za 5300-5400 (do urwania 100 na bank) i 24 miechy gwarancji. Najlepsza pora cenowa na kupno ostatnich sztuk. Potem polecą w górę lekko i koniec modelu. Od lat staram się tak kupowac, zazwyczaj 2 lata po premierze. Sam już byłem bliski jak poniżej 6000 spadały, ale zmieniła się koncepcja na większy rozmiar i przejściowo poszedłem w projektor. Plazmy na razie nie chcę się pozbywać, będzie palić aż siądzie lub ceny oled 55+ polecą ostro w dół :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Trzeba będzie czekać aż spadną ceny Panasonica - faktycznie za rok będzie kosztować pół ceny . Ale już brać wtedy model EX750 - czyli jednak 100HZ.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wg mnie chodzi o to, że w tej klasie cenowej powinny być jednak modele z matryca 100Hz. Kasa kasą ale ważne są tez odczucia klientów.
 

darqman

Member
Masz na necie odchodzący model LG 55" 910 za 5300-5400 (do urwania 100 na bank) i 24 miechy gwarancji. Najlepsza pora cenowa na kupno ostatnich sztuk. Potem polecą w górę lekko i koniec modelu. Od lat staram się tak kupowac, zazwyczaj 2 lata po premierze. Sam już byłem bliski jak poniżej 6000 spadały, ale zmieniła się koncepcja na większy rozmiar i przejściowo poszedłem w projektor. Plazmy na razie nie chcę się pozbywać, będzie palić aż siądzie lub ceny oled 55+ polecą ostro w dół :)

Tylko że to krzywus a ja nie mogę zdzierżyć takich TV brrr, a nie powiem jakby był prosty to czemu nie, obraz bajka, a jeszcze pozostaje kwestia panelu OLED tegoroczne ponoć dużo bardziej dopracowane. Dopóki mój S10 ładnie śmiga będę sobie cierpliwie czekał aż OLED zejdzie do akceptowalnej kwoty :D
 
Do góry