Sony X800 UHD odtwarzacz Blu-ray od marca za 300 $.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony X800 UHD odtwarzacz Blu-ray od marca za 300 $.

Odtwarzacz Sony X800 UHD Blu-ray został pokazany na targach CES 2017 w Las Vegas.
Trafi na półki w USA w marcu w cenie 300 $, czyli za tyle co mniej więcej Xbox One S.

Sony X800 UHD Blu-ray

Sony wreszcie dołączy do ruchu Blu-ray UHD z odtwarzaczem X800 przeznaczonym dla rynku konsumenckiego. Będzie się w sprzedaży w przyszłym miesiącu.
Sony X800 będzie zgodny ze specyfikacją Blu-ray UHD i dostarczy doskonałą jakość 4K HDR. Firma Sony zdecydowała się nie popierać formatu Dolby Vision HDR, pomimo współpracy z Dolby.
W Europie będzie sprzedawany model za około 400 funtów lub € 520 i ma się ukazać wiosną.
Flatpanelshd
 
Ostatnia edycja:

DrWredman

Active member
Może się skuszę, ale raczej po wakacjach, jak cena spadnie poniżej 1500 zł.
Na szczęście teraz mam więcej wydatków, bo pewnie kupiłbym jako nowość. :)
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Europejska cena, przegięta we wszystkie możliwe strony, dodając VAT i inne opłaty nie wyjdzie nijak 520 Euro . Wynikałoby, że Microsoft dopłaca do swojej konsoli, prawie drugą część jej wartości, doją ile wlezie.
 

RAF1977

Banned
Sprzedaż od 7 kwietnia w UK, można już zamawiać. Ale w USA 300$ a w UK 400funtow, kurde, poczekamy aż stanieje.

Sent from my Z1 using Tapatalk
 

RAF1977

Banned
Mam miejsce na jedną rzecz i nie wiem czy tego blu-ray UHD już kupować, czy wzmaka stereo, czy taki pm8005 zagra lepiej niż sr7010 z końcówką mm8077w bi-amp....

Wysłane z mojego Z1 przy użyciu Tapatalka
 

DrWredman

Active member
Mam miejsce na jedną rzecz i nie wiem czy tego blu-ray UHD już kupować, czy wzmaka stereo, czy taki pm8005 zagra lepiej niż sr7010 z końcówką mm8077w bi-amp....

Wysłane z mojego Z1 przy użyciu Tapatalka

Grałem na PM7003 i SR7010. Jeśli wzmaka podłączyłem bez użycia amplitunera to było dużo lepiej, ale jeśli podłączyłem jako końcówkę na frontach to już grało jak z amplitunera.
Nie wiem jak zagra wzmak 8005 podłączony jako końcówka. Najlepiej wypożycz i podłącz aby się przekonać.
Przez chwilę zastanawiałem się nad przełącznikiem wyjścia na głośniki, aby korzystać tylko ze wzmaka lub tylko z amplitunera na tych samych głośnikach, ale odpuściłem i .... zmieniłem amplituner :)
 

RAF1977

Banned
No właśnie pm8005 można używać​ jako końcówka do kina i jako wzmacniacz do CD odtwarzacza, jednocześnie.

Chodzi tylko o stereo.
CD + pm8005 vs CD + sr7010 + mm 8077.
Sam sr7010, to wiadomo, że nie zagra tak jak wzmacniacz stereo ale tu jest końcówka mm8077 w bi-amp.
 
Ostatnia edycja:

RAF1977

Banned
Podjąłem decyzję.
Zakupie pm 6005.
Ma małą moc ale ma zasilacz troidalny. Będzie zasilać tylko wysokie tony we frontowych kolumnach.
Niskie końcówka mocy.
Nie chcę z bi-amp rezygnować.

Jednak samo stereo nie jest takie fajne jak auro3d dla muzyki stereo.

Na odtwarzacz UHD przyjdzie czas i miejsce się dla niego znajdzie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry