Nowe telewizory Samsung QLED - stagnacja, ewolucja czy rewolucja ? Modele na rok 2017 QLED są to panele LCD. Nic dodać, nic ująć.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są Shrot View i Long View.
Szczerze na maxa to nie sprawdzałem bo nie pozwalano .
Ale mam opisy od znajomych którzy mają Oledy.
I mają trwałe powidoki.
Na początku im nie przeszkadzało - teraz dokucza.
 

enocyl

Banned
Enocyl -
Brakiem wiedzy ?

"Gosc" zna materie od podszewki , w temacie siedzi nie rok,dwa,piec a moze juz ze dwie dekady i naprawde malko kto tak jak Kiki zna branze, wszystkie nowinki itp itd ,a Ty rzucasz tak glupimi haslami ze az mi Ciebie zal .

Zastanow wczesiej, zanim cos powiesz.
A jak nazwiesz powołanie się na zapis w instrukcji, który występuje w większości (każdej?) instrukcji TV w technologii LCD.

Mój znajomy ma jeden z pierwszych OLED w sypialni i kompletnie żadnych powidoków.

P.s. Twój post jest niezgodny z regulaminem, bo nie ma związku z tematem, a jego celem jest czepliwa wypowiedź do mojej osoby. Na obrażanie nie ma tu miejsca i zgody!
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Ja mam stale wypelenie na g30, widoczne na jaskrawym tle.
Vt oszczedzam , jeszcze sie ich nie dorobilem.

Jezeli na oledach pojawienie sie stalych wypalen moze wystapic w czasie krotszym niz na plazmach to jest to powazny problem .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To dobrze pilnujesz. Wielu to się nie udało .
Plazma VT - super telewizor.
 

werter8

New member
Miałem okazje obejrzeć jeden z Qledow w ERTV...

3 tygodnie w salonie sprzedaży i odstający plastik w obudowie.

Z reszta sam sprzedawca wskazał na wątpliwa jakość


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

RHJG

New member
Bez reklam
Żartujesz a w jakim to salonie ? i który Q7 czy Q8 ? No to co- dowiemy się w jakim to salonie i gdzie,chętnie zadzwonię i sprawdzę...Bzdury piszesz jak na razie jest wszystko z obudową,ramką OK.Idź pospamuj gdzie indziej....
 
Ostatnia edycja:

andrju75

New member
Witam serdecznie.Też miałem okazje obejrzeć jeden z Qledow z serii Q7 czyli najniższa seria Qledow.Ramka wyglądała na bardzo dobrze spasowaną , nic nie odstaje .Także proszę werter8 napisz więcej szczegółów bo w tej chwili twoje słowa wydają się mało rzetelne .Jest to najtańsza seria Q a i tak cenowo telewizor jest jednym z najdroższych ledów na rynku.Nie sądzę ,że w tej serii Samsung da takiego ciała jak w zeszłorocznych modelach KS 7000.Proszę pisać wiarygodne posty a nie spamować ,jeżeli danych modeli sie nie widziało albo baczniej im sie nie przyglądało.Pozdrawiam.
 

werter8

New member
Skoro moje słowa są mało rzetelne to zapraszam do sklepu Euro RTV AGD w Tesco Gocław w Warszawie. Tam rzetelny sprzedawca pokaże i co chodzi. Nierzetelny sprzeda bez prezentacji produktu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

RHJG

New member
Bez reklam
Bzdury,pewnie chodziło o serie KS7000,niektórzy sprzedawcy mają taką wiedzę,że lepiej nie komentować.Będzie czas to sprawdzę...
 

werter8

New member
Tak, na wielkiej ścianie Qled wisiał KS 7000. A ja wszystko łykam jak pelikan i nie umiem czytać...No proszę Cię!

Dodam, że chodzi o odstawanie obudowy od ramki z tylu telewizora.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

werter8

New member
Moim zdaniem tak!

Poniżej zdjęcie które zrobiłem na prezentacji Samsunga w Auli Politechniki.

Model za 16k z takim podświetleniem?!

3ba8e91e600bad5834cfd1469440f2ec.jpg



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

RHJG

New member
Bez reklam
Kolego od kilku dni Ciebie proszę o podanie jaki to Q miał odstającą ramkę,ślepy mówiłeś,że nie jesteś i nie zauważyłeś jaki to model ciekawe ?
Tak z takim podświetleniem będzie każdy TV obojętnie jakiej marki,jak będzie wyświetlane to co jest na tym TV ! Po drugie nikt Ciebie nie zmusza do kupowania tego TV...Tu obudowa i ramka była OK czy jutro przypomnisz sobie,że jednak nie ?
 

werter8

New member
Sorry nic nie pisałem. Zajebiste są Qledy. Ramki nie odstają. Bez względu na model.

Obraz tak samo dobry jak w ZD9.

Nie ma tematu



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry