Hollywood planuje wprowadzić 250 filmów na UHD Blu-ray w 2017. To najlepsza jakość filmów, którą można kupić za pieniądze!

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Hollywood planuje wprowadzić 250 filmów na UHD Blu-ray w 2017. To najlepsza jakość filmów, którą można kupić za pieniądze!

m-ultrahdbluray.jpg



UHD Format Blu-ray przybył w 2016 roku i przyniósł ze sobą 110 filmów w najlepszej możliwej jakości obrazu. W tym roku, Hollywood planuje wprowadzić 250 tytułów na UHD Blu-ray, jak informuje USA Today
UHD Blu-ray w 2016 roku

Pomimo, że sprzedaż płyt spada to Hollywood jest optymistycznie nastawione do formatu UHD Blu-ray, które obecnie oferuje najlepszą jakość obrazu w przypadku filmów, które można kupić za pieniądze.

Wymagający konsumenci z zadowoleniem przyjmują nowy format płyt i z otwartymi ramionami.
W 2016 roku w sumie ukazało się 110 UHD tytułów Blu-ray tej wytwórni. Najlepiej sprzedającym się tytułem w 2016 roku było Deadpool.



UHD Blu-ray w 2017

Studio Hollywood spodziewa się wydać 250 nowych filmów na Blu-ray UHD w 2017 roku.
Wszystkie główne studia Disney za wyjątkiem Pixara zobowiązały się do wspierania tego formatu.
Odtwarzacz BD UHD LG będzie jednym z pierwszych, który obsługuje Dolby Vision.

Dolby poinformowało również, że pierwsze płyty Blu-Ray Dolby Vision UHD ukażą się na początku 2017 roku. Największe studia mają obecnie zobowiązania do wydania płyt w technologii Dolby Vision.

Flatpanelshd.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Najlepsza jakość za te pieniądze bo przecież to jedyne filmy wychodzące w tej jakości.. filmy na BR są tańsze ale i gorszej jakości..choć dla wielu patrząc na rozmiary tv wystarczająca jakość ,,, ale dobrze niech wydają..
 

WuMike

New member
Bez reklam
Wybór w PL jest nader skromny. Aby zobaczyć UHD i HDR w jednym, kupiłem sobie Batmana vs. Superman. Jest fajnie, troszkę HDR widać, ale na pewno nie za 129 zł, docelowo. Filmy BR muszą stanieć do 40 zł, a UHD do 70-80. Wtedy możemy mówić o popularyzacji nowego nośnika i standardu.
 

Drunk

New member
Bez reklam
Bardzo dobrze, przynajmniej zwykłe BD tanieją i można je spokojnie wyrywać w przedziale 30-60zł
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Bardzo dobrze, przynajmniej zwykłe BD tanieją i można je spokojnie wyrywać w przedziale 30-60zł

Tutaj całkowicie się zgadzam. Spójrzcie na film "Na Skraju Jutra" który mimo iż wydany parę lat temu - cena nowego cały czas powyżej 70-80 zł... Oby nadeszły te niższe ceny, dla mnie FULL HD z odległośc 2,5m jest w zupełności wystarczającym formatem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tutaj całkowicie się zgadzam. Spójrzcie na film "Na Skraju Jutra" który mimo iż wydany parę lat temu - cena nowego cały czas powyżej 70-80 zł... Oby nadeszły te niższe ceny, dla mnie FULL HD z odległośc 2,5m jest w zupełności wystarczającym formatem.

.. kolego są starsze filmy i są w podobnych cenach..
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Tutaj całkowicie się zgadzam. Spójrzcie na film "Na Skraju Jutra" który mimo iż wydany parę lat temu - cena nowego cały czas powyżej 70-80 zł... Oby nadeszły te niższe ceny, dla mnie FULL HD z odległośc 2,5m jest w zupełności wystarczającym formatem.

Ceny są takie bo pajace naściągali tego myśląc, że będzie zbyt a film pozostały w kartonach i z ceny nie zjadą bo nie . Pisałem kiedyś do gościa na allegro o Snajpera wersje 2 płytową, czemu jest tańsza od zwykłej 1 płytowej . Odpisał, że nie wie, ale szef kazał taką dać to dał a że tamte się nie sprzedały to trudno. Takich filmów są setki chociażby 13 godzin czy batman v superman i to edycja zwykła, teraz dostać reżyserską to cud. Same gó*no "rental copy".
Widać po aukcjach i licytacja, że ceny powinny zjechać dawno i większość by się sprzedała. Zresztą temat wałkowany milion razy i nic to nie dało :bober: :blagam:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Przyjmuje się że jakby kupowano więcej filmów to byłyby tańsze o około 15 zł na sztuce +- 5 zł .. w tej kwocie jest zawarta mała sprzedaż ze względu wiadomo na co..a u nas jest tak że jakby film zamiast 100 zł kosztował 80 zł to i tak wielu by ściągnęło więc .. znam dwóch osobiście ludzie którzy zajmują się tym i gdyby nie druga "fucha" to z filmów nie wyżyliby.. Markety mogą więcej tylko nie chcą..mają lepsze upusty..
 

Caparzo

New member
Bez reklam
I raczej mało da,bo pisać to sobie można ;)

Caparzo,a Ty wspominałeś,że nieźle się nauczyłeś j. angielskiego oglądając filmy z napisami.
To może tańsze wydania zagraniczne ? ;)

Jestem Polakiem i chce mieć Polskie rzeczy w domu (filmy) Nie jestem psem ogrodnika, że nikomu nic nie daje, tylko pożyczam filmy, to ojciec obejrzy to kolega się wymieni to żona potem dzieci itd. Nie interesują mnie filmy bez PL. Również okładka mnie irytuje jak nie piszą nic po PL. Jeżeli nie ma czegoś w PL lub kosztuje kij wie ile jak np Terminator 2 gdzie ceny min 150 zł. to po prostu nie kupie. Nie zesram się jak nie będę miał. A przyjdzie taki dzień że wpadnie sam bez szukania za pół darmo.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Nie interesują mnie filmy bez PL. Również okładka mnie irytuje jak nie piszą nic po PL.
No właśnie kurcze blade (Jak mawiał Mikołajek :) )
Co to w ogóle jest? Jakieś anglosaskie, nieprzetłumaczone tytuły:
- Mad Max
- Iron Man
- Bat Man
Co to ma znaczyć? :(
:p
 
Do góry