OPPO UDP-203 - odtwarzacz 4K UHD Blu-ray przeznaczony dla entuzjastów kina domowego.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
OPPO UDP-203 to odtwarzacz 4K UHD Blu-ray przeznaczony dla entuzjastów kina domowego.

odtwarzacz-blu-ray-ultra-hd-oppo-udp-203.jpg

OPPO UDP-203 to odtwarzacz 4K UHD Blu-ray przeznaczony dla entuzjastów kina domowego, który zapewnia niespotykane dotąd możliwości odtwarzania najnowszych materiałów audio-video. Ponad dekada doświadczenia w produkcji najwyższej klasy odtwarzaczy AV zaowocowała opracowaniem i wyprodukowaniem wyspecjalizowanego dekodera SoC, czterordzeniowego OP8591, który zaimplementowano w UDP-203.
Odtwarzacz Blu-Ray Ultra HD Oppo UDP-203 - audiovideo.com.pl
 

igsux3

New member
Jak pisałem w innym wątku, cena wcale nie jest wyżyłowana. Tyle co 103 + różnica wynikająca z wahania kursu dolara. Dla mnie w pełni zjadliwa i może się nawet skuszę przed świętami.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Nie wiem jak to rozumiec. Chcesz czekac na UHD playera Oppo z wdudowanym Darbee,
czy moze "nowym" Darbee 4k?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Osobiście też uważam że cena jest spoko jak na nowość - jak komuś zależy na oglądaniu filmów 4k warto się zastanowić - do tego jakiś rabacik ... szkoda że tylko w kolorze czarnym..
 

DrWredman

Active member
Ja poczekam jeszcze na Sonego, powinien być dużo tańszy. Lubię obsługiwać wszystko jednym pilotem, a może zrobi ktoś jakiś test porównawczy?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Będzie tańszy tak jak i jest tańszy od samsunga czy Panasa tylko to jednak nie to samo - choćby z wyglądu to zupełnie inna liga..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale czy tańszy będzie od samsunga ?? Skoro i tak nie widać ale chcesz mieć sterownie z jednego pilota to nie ma wyjścia..
 

Pamorek

Member
Właśnie dotarł do domu owy odtwarzacz i podłączyłem do niego dysk twardy pod wejscie usb i cóż ku moim zdziwieniu nie odtwarza dzwięku Dolby TrueHD.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Ale piszesz o mkv czy m2ts? Pierwsi posiadacze raportowali ze zamiast Atmosa bitstreamuje wylacznie DTHD, natomiast nie mial problemow z DTS:X.
Jaki soft?
 
Do góry