Watch Dogs 2 - odpocznijcie od filmów na jakiś czas :)

Jam Nius

piszę
watch-dogs-2-nvidia-geforce-gtx-bundle-key-image-640px.jpg


Dzisiaj oficjalna premiera Watch Dogs 2 w wersji PC. Gra zbiera świetne recenzje, a wersja na komputery osobiste zawiera ekskluzywne efekty graficzne, a obraz jest generowany ze znacząco większą szczegółowością. Oto kilka informacji, które powinni poznać gracze, zanim przystąpią do rozgrywki na najwyższym poziomie.

watch-dogs-2-san-francisco-fog-003-on.png


Poza tym, Watch Dogs 2 posiada 20 ustawień graficznych, które zadowolą nawet doświadczonego “hakera” – od HBAO+ (Horizon Based Ambient Occlusion) zapewniającej bardziej dokładne i realistyczne oświetlenie, przez debiutującą funkcję TXAA 3.0 (Temporal Anti-Aliasing) dbającej o gładkie i wyraźne krawędzie, po HFTS (Hybrid Frustum Traced Shadows), która powoduje, że cienie wyglądają jak prawdziwe. Specjalnie przygotowany przewodnik przez ustawienia graficzne oraz ich wpływ na wydajność dokładnie omawia każdą funkcję wraz z przykładowymi zrzutami ekranu: Watch Dogs 2 Graphics And Performance Guide | GeForce

Aby doświadczyć jak najlepszych wrażeń z rozgrywki w rozdzielczości Full HD (1080P) Ubisoft rekomenduje zastosowanie karty GeForce GTX 1060. Zabawę w rozdzielczościach 1440P oraz 4K z wysokim detalami obrazu zapewnią odpowiednio karty GeForce GTX 1070 or GTX 1080. Ubisoft oferuje tekstury 4K jako darmowy dodatek do gry (DLC). Ponieważ wielu graczy rozważa modernizację swojego komputera, mogą skorzystać z promocji w ramach której gra Watch Dogs 2 jest darmowym dodatkiem do kart GTX 1080 oraz 1070.

watch-dogs-2-reflections-005-high.png

Jeśli byliście w San Francisco to doznacie szoku jak dobrze zostały odwzorowane najciekawsze miejsca. Nie byliście? to warto się wybrać nawet wirtualnie. Miejmy nadzieję, że poprawiono trochę model jazdy. No to jazda!
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Tzn. że 4K bez DLC ani rusz, nawet w pascalami w SLI :D

Swoją drogą, pograłem trochę u znajomego i zastanawiam się nad zakupem. Dobra gra, lepsza od jedynki.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Widza tą recenzję to nie wiem czy jest sens pożyczać to coś a co dopiero kupować. Przy gta wygląda strasznie sztucznie a pojazdy.... przemilcze temat. Kto grał w gta już żadna inna gra nie będzie lepsza ;P Mafia też kuleje, chyba że gta 6 wyjdzie ale nie prędko
 

Seizo

Active member
Bez reklam
JA poważnie,sandboxy/gry z otwartym światem lubię najbardziej :grin:
Ja też je lubię, ale czasami lubię też zrobić sobie przerwę od tego typu gier i zagrać w coś liniowego i odmóżdżającego. W Mad Maxa grałeś?

Czyli gra " chłam " nie warta kupna na konsolę PS4 Pro.
Gra jest całkiem fajna. Na zwykłej PS4 działa i wygląda dużo lepiej niż jedynka. Misje również są ciekawsze. Dla mnie dużo robi tutaj lokalizacja. Osobiście lubię takie kalifornijskie klimaty :D
Problemy na PS4 pro to już tylko niechlujstwo producentów i może łatka to poprawi, albo i już poprawiła. Moim zdaniem warto dać tej grze szanse bo zapowiada się zdecydowanie lepiej niż pierwsza część.


Najlepsza jest fizyka samochodów :lol:
Nie tylko fizyka nie jest najlepsza. Animacja ruchów postaci również do najlepszych nie należy i ta czasami rusza się jak drewno. Daleko temu do animacji znanych chociażby z Uncharted 4, gdzie np. skurcze mięśni miały swoją animację. No ale idzie się do tego przyzwyczaić. W Wiedźminie też nie było z tym najlepiej, a pomimo tego ta gra to arcydzieło.
 
Do góry