Bardziej przystępny (cenowo) odtwarzacz Bluray UHD UB700 UHD Panasonic już dostępny.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bardziej przystępny (cenowo) odtwarzacz Bluray UHD UB700 UHD Panasonic już dostępny.

Panasonic zaprezentował bardziej przystępny cenowo odtwarzacz Blu-ray UHD we wrześniu jako uzupełnienie modelu high-end UB900.
Panasonic UB700 jest obecnie dostępny w Europie.

UB700 UHD Blu-ray

Główną różnicą między nowym UB700 i flagowym UB900 jest taka, że ten pierwsze nie ma analogowego wyjścia audio. Jakość obrazu jest identyczna jak UB700.
Oczywiście jest w pełni zgodny ze standardem Blu-ray UHD, które dyktuje wsparcie zarówno dla 4K, HDR oraz szerokiej gamy barw.

Poza 7.1 analogowych wyjść audio, UB700 nie posiada certyfikatu THX. Ma nieco mniej wydajny procesor chrominancji, ale nadal oferuje aplikacje Netflix i YouTube.

Obecnie Panasonic, Samsung i Microsoft są zaangażowani w produkcję odtwarzaczy UHD Blu-ray. Ostatnio firma Funai rozpoczęła produkcję odtwarzaczy w USA pod marką Philips.
Sony zdecydowała, że rozpocznie pracę nad samodzielnym odtwarzaczem.
LG jeszcze pracuje, a Oppo rozpocznie produkcję swojego odtwarzacza jeszcze w tym roku.

[youtube]gfL7iw0yRrs[/youtube]

Pomimo umieszczenia go jako bardziej przystępnego odtwarzacza Blu-ray UHD, to UB700 Panasonic jest nadal droższy niż odtwarzacz Samsunga i Microsoft Xbox One S, który ma wbudowany UHD napęd Blu-ray.

Panasonic UB700 jest już dostępny w Europie w cenie 450 Euro, natomiast UB900 kosztuje 620 Euro.
UB700 nie jest dostępny w USA, tam jest dostępny tylko UB900.
Flatpanelshd.
 
Ostatnia edycja:

DrWredman

Active member
Ja poczekam co zaoferuje Sony Oppo albo Onkyo.
Oppo podobno ma być jeszcze w tym roku.
Sony w Q1 2017
Onkyo - nie wiem nic :(
 

Bipo

Active member
Bez reklam
700 panasonic juz za 2400 w euro agd natomiast w MM 900 za 2999zl.. ;-) czekamy na resztę towarzystwa bo jak AS pytałem o Denka i marantza to kolesie nic nie słyszeli. .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
700 panasonic juz za 2400 w euro agd natomiast w MM 900 za 2999zl.. ;-) czekamy na resztę towarzystwa bo jak AS pytałem o Denka i marantza to kolesie nic nie słyszeli. .

A oni coś kiedyś to słyszeli.. bo jak dla mnie to nigdy nic nie wiedzą..

Oppo jest fajne jest ale i droższe...niż onkyo czy denon..ale ma zasadniczą "wadę" nie lubi srebra :) więc odpada jak dla mnie ..
 
Ostatnia edycja:

NormanES

New member
Panas ub 700 pojawił sie już w sieciach MM i Saturn. Solidarnie po 2399. Dzis pojawił sie dodatkowo w sklepie z Katowic za 1999. 200-300 stówki taniej i bym wciagnal. Coś czuje ze Oppo wyskoczy z kosmiczna cena. Samsung to gó*** a x box mnie nie przekonuje. Chyba nic lepszego na horyzoncie od tego Panasonica w przeciągu trzech, czterech miesięcy sie nie pojawi...
 

NormanES

New member
Nic takiego nie napisałem. Bardziej chodziło mi o to, ze gdyby pojawił sie cenie zbliżonej do Panasonica to warto sie zastanowić. Ale na to sie nie zanosi. No i jeszcze te kolory....
 

DrWredman

Active member
Panas ub 700 pojawił sie już w sieciach MM i Saturn. Solidarnie po 2399. Dzis pojawił sie dodatkowo w sklepie z Katowic za 1999. 200-300 stówki taniej i bym wciagnal. �� Coś czuje ze Oppo wyskoczy z kosmiczna cena. Samsung to gó*** a x box mnie nie przekonuje. Chyba nic lepszego na horyzoncie od tego Panasonica w przeciągu trzech, czterech miesięcy sie nie pojawi...

Oj chyba soniak sie pojawi. Ma być w I kwartale 2017.
 
Do góry