Samsung otrzymał poważny cios wstrzymujący Galaxy Note 7, ale za to otworzyły się wrota na składany OLED.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung otrzymał poważny cios wstrzymujący Galaxy Note 7, ale za to otworzyły się wrota na składany OLED.
samsung-youm-flexible-oled-phone-tablet-concept-img_assist-400x257.jpg


Samsung Electronics poniósł poważny cios gdyż trzeba było wstrzymać produkcję Galaxy Note 7.
Ucierpiała zarówno jego reputacja jak i finanse (raporty mówią, że zysk Spółki spadnie o ponad
5 mld $ po tym incydencie).
Korea Biznes twierdzi, że Samsung Display jest teraz pod presją i będzie przyspieszał rozwój składanego smartfona OLED. Składany OLED może okazać się wielkim sukcesem - jeśli te wyświetlacze zdadzą egzamin w nowych urządzeniach.


Liczne doniesienia sugerowały, że firma zamierza wydać swój pierwszy składany telefon w 2017 roku, ale w sierpniu 2016 roku Prezes Samsung Electronics Mobile Communications Koh Dong-Jin powiedział, że firma potrzebuje więcej czasu. Głównymi wyzwaniami, wg Dong-Jina, są oprogramowanie i interfejs użytkownika.

[youtube]vwyO2N8rScc[/youtu8be]
W każdym razie jest to oczywiście ogromne przedsięwzięcie. Więc nawet jeśli firma obecnie przyspieszy działania, to zajmie jej sporo czasu zanim takie urządzenie może być produkowane komercyjnie.
Oled-info
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cała ta idea wygiętymi i teraz składanymi ekranami w smartach jak najbardziej na plus.
Dla mnie to powiew świerzości, coś nowego.
Już bokiem mi wychodzą te wszystkie kosmetyczne upgrejdy, pora na coś rodem z filmów SF.
Kto nie chce, niech nie kupuje, ale niech będzie wybór.
Jako gadżeciarz - jestem na tak.
 

kuba378

Active member
Też jestem na tak, pod warunkiem trwałości tego rozwiązania, żeby nie było, że w krótkim czasie coś się wyrobi, coś się przerwie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
U Samsunga wszystko możliwe, dlatego bez gwarancji ani rusz ; )
Chociaż jak czytam ostatnio o tych pękających ekranach u Sony, to chyba z Samsungien nie jest aż tak żle.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Można zrobić z tego kolejną teorię spiskową, celowo zrobili sobie rozgłos, by teraz wprowadzić na rynek z wielkim wejściem smoka takiego składaka? :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
U Samsunga wszystko możliwe, dlatego bez gwarancji ani rusz ; )
Chociaż jak czytam ostatnio o tych pękających ekranach u Sony, to chyba z Samsungien nie jest aż tak żle.

Oczywiście tak jak napisałeś wcześniej wybór może być kto zechce to kupi... natomiast z tymi pękającymi ekranami to tak naprawdę w większości wypadków to model Z3, chociaż moja żona miała Z3 compact i wytrzymała 2 lata..ja miałem M4 aqua i tez 2 lata wytrzymał tel.. Żona teraz kupiła Z5 compact zobaczymy, kilka osób ma Z5 u mnie w pracy w tym mój dyrektor i jest mega zadowolony a jak pamiętasz miał S6 i wymienił ten tel na Z5.
Ale dla mnie jedno jest pewne gdybym miał do wyboru żeby mój tel wystrzelił mi i poparzył np nogę lub co gorsze spowodował wypadek jakby się to stało np w czasie jazdy samochodem, a miałby mi pęknąć ekran w tel. to wybrałbym to drugie. Dla mnie tego nie przebije żadna inna wada tel. wszystkich firm..
Sam zrezygnowałem Z Sony i kupiłem jak wiesz inną markę i na razie jestem zadowolony, a czas pokaże.. A z tymi pękniętymi ekranami to też trzeba brać pod uwagę czy co niektórzy zaznaczam co niektórzy nie przyczynili się do tego ... a mówią potem, że im sam się rozpadł i to dotyczy nie tylko Sony tylko generalnie... bo tak jak widzę w komunikacji w Wawie to kupa osób ma rozwalone ekrany i to różnych firm..

Najlepsze jest to że te najgorsze defekty w tel. przynajmniej dla mnie to miał Samsung i osławione jabłuszko, a dużo mniej znane bądź znacznie mniej renomowane firmy jeśli chodzi o smartfony aż tak nie dały ciała... ale każdy ma swój wybór i kupuje to co mu pasuje..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Naturalnie, nic nie jest w stanie konkurować z samozapłonem, a również pamiętajmy, że dotyczy to Note, a nie wszystkich modeli.
Dla mnie to i tak wszystko jest masówka z Apple na czele, a Samsung mnie generalnie irytuje. Wszystko prędzej czy póżniej pada, za szybko.
Zdecydowanie wolę LG, ale słuchawki Sam ma akurat bardzo fajne, rzekłbym, że najfajniejsze na rynku - oczywiście dla mnie.
 

lagosp

New member
Wybuchające bateria zdarzały sie też u innych ale nigdy aż na tak dużą skalę.. Może to śmiesznie zabrzmieć ale myslicie że ktoś sabotową ich produkcję?
 
Do góry