Kupujesz telewizor Panasonica masz poważny problem. Firefox OS - platforma Smart TV Panasonic - jest oficjalnie martwa !

lolek126

Well-known member
Bez reklam
An Turek tylko pamiętaj o jednym że nie da się żeby smart szedł do przodu w parze z obrazem.. tv więcej nie mogą kosztować ile kosztują w chwili obecnej bo nikt nie kupi kolejnego tv powiedzmy po 3 latach więc trzeba ludzi mamić pierdołami i innymi rzeczami których i tak większość ludzi używa w znikomej ilości... ale przecież cena pozostaje prawie ta sama albo i tańsza to z czegoś trzeba zabrać..

Podobnie Kolego jest z nowymi amplitunerami zadzwoń sobie np. do Horna i powiedz że zależy Ci na Stereo to zobaczysz jaką otrzymasz propozycję - czy kupno nowego amplitunera z bajerami czy tego sprzed powiedzmy roku, dwóch itp. jak jeszcze są w sklepach, a znajdziesz takowe bez problemu..

Taki jest świat ceny nie mogą iść w górę bo nikt nie kupi bo to nie są potrzeby pierwszej kolejności w rodzinie.. amplituner , tv itp możesz kupić po 3-4-5 latach ale nie musisz - żeby ludzi skusić trzeba coś wymyślić ale kosztem czegoś innego.. gdzie wielu ludzi nawet nie spojrzy czy czerń to jest dobra czy słabsza.. itp.. ważne że np sprzedawca w taki sposób nakręci kupującego gadżetami w tv że ten nawet nie będzie zwracał na walory tech. danego sprzętu.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Tak patrzac na wielu znajomych to ten caly smart konczy sie ludziom na Youtube albo streamowania filmu na TV. Na poczatku zachwyt a potem ... uzywanie co najwyzej wspomnianych.
 
Ostatnia edycja:

jaro0508

Member
a mnie cholera bierze ze do tv pakuje sie wszystko! niczym kombajn zbozowy!:) TV powinien sluzyc do ogladania obrazu i to jak najlepszego na tym powinni sie skupic producenci .Ale oni walą w to rozne marketinogowe badziwie typu okluary 3d <a programy tv w 3 d uwalone> Teraz 4k -dobra ale kto to odbierze? ile jest programow w 4k? to raz a dwa ludzie nawet nie wiedza co trzeba zeby je odbierac ..rzadko ktory tv tanszy ma tuner 4k zeby chociaz promo w 4k obejrzec.Tuner 4k to kolejny wydatek..itd itd ..a net to ludziska maja rozny zeby sobie pozwolic na ogladanie 4k po lączu domowym .Nie biadole nie wybrzydzam :) Pisze jak temu jest .Dla mnie Tv ma miec jakosc obrazu reszty nie potrzebuje bo reszte biore chociazby z tunera na linuxie:) czy blu-reya ale tak jak napisalem wczesniej nie marudze i szanuje wszystkich Tych ktorzy mysla inaczej:) Panasonic to swietna firma slynaca z jakosci i na oewno sobie poradzi ze wsparciem dla swoich produktow ..:):)
 

ewaldus

New member
Niedługo większość firm przejdzie na android i to będzie dobre posunięcie. Kodi i parę innych apek vod załatwia sprawę.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Koledzy miejmy nadzieje że dożyjemy czasów gdzie jakość obrazu to będzie priorytet... a nie to ile jest gadżetów w tv..
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Mam nadzieje że tak się stanie jak w przypadku 3D które coraz mniej firm ; pakuje ; do swoich telewizorków. Jakość obrazu i w miarę dobry dzwięk to powinien być priorytet dla producentów.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A 3D jest martwe, podobnie jak FireFox.
Panasonic musi szybko działać i to sam inaczej zostanie z ręką w nocniku.
Najszybszym rozwiązaniem jest Android.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Dla mnie te całe smart..jest zbędne , kupuję tv żeby oglądać programy które mnie interesują , oglądnąć dobry film , czy koncert muzyczny z blu ray . Do ; innych aplikacji;; mam kompa , a czy w tv jest firefox , tizen czy android to mnie nie interesuje. Tak jak pisałem mam nadzieje że szybko pójdzie to torem 3D i zniknie z telewizorów.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mam nadzieje że tak się stanie jak w przypadku 3D które coraz mniej firm ; pakuje ; do swoich telewizorków. Jakość obrazu i w miarę dobry dzwięk to powinien być priorytet dla producentów.

Tylko wiesz 3d było nakręcane przez Producentów i Sprzedawców i ludzie pokupowali filmów masę i co mają zrobić z nimi jak wydali ładną kasę na takie filmy... wg speców 3d kosztuje firmę bardzo mało w stosunku do tego ile się pakuje w różne gadżety, a tym bardziej ze teraz okulary samemu się kupuje..Dobrze ze jeszcze dwie firmy wkładają 3d zobaczymy jak to będzie w przyszłym roku.. ale myślę że samsung powróci do 3d
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie powróci - to Samsung pierwszy zabił 3D.

Jaro0508
Ja bym poczekał z zakupem aż Panasonic określi się co zamierza zrobić i jak ?
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Avatary wrócą do kin to i 3D wróci. Co do Panasonica to nie może zostawić na lodzie klientów więc nie ma co sie martwić.
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Nie musi, ma Google Firefoxa który stał się open sorce więc mogą go wykorzystać nadal. Jak będzie płacił odpowiednio to będę nadal na niego pisać oprogramowanie. Tak jak Samsung ma swojego Tizena który w telefonach okazał się porażka a do TV nadaje się w sam raz. I sami go rozwijają. Panasonica też myślę stać na taki krok.
 
Do góry