DJI prezentuje nowy, niezwykły Drone Mavic (video)

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
DJI prezentuje nowy, niezwykły Drone Mavic (video)

content_small_DJI_MAVIC_PRO_2.jpg

Azjatycki lider w dziedzinie bezzałogowych modeli latających, wprowadza nowy model Mavic. To pierwszy składany model o rozmiarze butelki z wodą. Ale jest w jakości 4K, posiada stabilizacje obrazu i funkcję "follow me" użyteczną bardzo do sportu.
Obecny jest także czujnik, który pozwala uniknąć przeszkody ( to coraz częściej pożądana funkcjonalność).
main_mavic.jpg

Mavic waży tylko 700 gramów, jest mały i ma składane ramiona.
Po złożeniu Dron zajmuje tę samą przestrzeń co butelka wody.

Może nagrywać wideo z szybkością 30 klatek (do 120 klatek) w 4K lub Full HD.
Czas pracy to 27 minut lotu, a promień działania to 4 km.
content_small_dji_mavic_pro_4.jpg

Sterowany z przenośnego pilota z wyświetlaczem, posiada wbudowany GPS.

content_small_dji_mavic_pro_7.jpg

Ma możliwość sterowania również ze smartfona.

Mavic Pro będzie kosztować 999$ w USa, ale w Europie cena idzie w górę do 1199 €.
content_small_DJI_google.jpg

Wersja z ładowarką do samochodu, plecakiem, 2 dodatkowymi akumulatorami i zapasowymi
częściami będzie kosztować € 1499.
Dodatki obejmują również sprzęt VR.

[youtube]cuDGNHIqkoc[/youtube]
dday
 

collider

New member
Bez reklam
Ostatnio w "Gadzecie" na TVN Turbo widzialem fajnego drona za doslownie 100zl. Nie mial zadnych bajerow, ale za to fajnie latal i byl prawie nie zniszczalny. Prowadzacy walil nim po scianach na jakiejs hali i nic. Fajna zabawka.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak dla mnie ideał, głównie i przede wszystkich za sprawą swoich kompaktowych rozmiarów. Myślę, że w zupełności wystarczy do zaspokojenia (amatorskich) potrzeb.
Jak ktoś planuje zakup niech da znać. Powoli się zarażam, a ten wydaje się strzałem w dziesiątkę.

;)

[youtube]Q52zOsXKCXY[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Do góry