Pierwszy na świecie OLED TV z Ambilihtem - marzenia nadchodzą.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pierwszy na świecie OLED TV z Ambilihtem - marzenia nadchodzą.

OLED TV Philips to jak już pisaliśmy - nowy, topowy, flagowy telewizor Philipsa.

Telewizor nosi nazwę POS 901F i jest w rozdzielczości ultra HD z HDR (high dynamic range) oraz szeroką gamą kolorów (99% DCI-P3). Perfect Pixel HD Ultra daję doskonały poziom czerni i powiela spektakularną jakość obrazu.
philips_55901f_oled_handson_9.jpg


Oled - Jest !
Ambilight - Obecny !
UHDTV - Jest !
HDR - Na miejscu !
Android - jestem , jestem !
Ambilight - Obecny !
Czyli mamy flagowy telewizor 55POS901F - jedyny na świecie z ambilightem !.

philips-oled-tv-ambilight.png


[youtube]n-si7xYDc2E[/youtube]

Wraz z wprowadzeniem pełnego line-up 2016, Philips wprowadził do nowego Oleda , również nowy pilot zdalnego sterowania, który został kompletne przeprojektowany. Jest płaski i bardziej matowy, ale nadal ma wiele przycisków. Istnieje duży przycisk Netflix w centrum. Z tyłu jest wyposażony w pełną klawiaturę QWERTY i posiada wbudowany mikrofon do wyszukiwania głosowego.

philips-901f-oled-tv-0003-1500x999.jpg

OLED TV Philips
[youtube]i9ZnGBvyZEg[/youtube]

TV posiada zintegrowany system dźwiękowy 6.1 w wartości 30 Watt. Głośniki są umieszczone pod panelem w formie zintegrowanego Soundbara.

OLED TV Philips

[youtube]mTFQXv0ACRA[/youtube]

philips_55901f_oled_handson_3.jpg

Telewizor Philips oczywiście nie jest kompletny bez Ambilightu. POS 901F posiada trójstronny ambilight. Philips jest jedyną firmą oferującą technologię oświetleniową nastroju !

philips_55901f_oled_handson_14.jpg

Niektórzy producenci już oferują OLED TV, ale Philips będzie pierwszym, który wprowadza systemem operacyjny Google Android TV. Ze sklepu Google Play można pobierać aplikacje i gry, a katalog jest stale rozwijany. Google także modernizuje Android TV, corocznie o nowe funkcje.

philipsoled2016-2l.jpg

Pozwala też na wspólpracę z Google Cast - co pozwala przesyłać zawartość ze smartfona czy tabletu bezprzewodowo na ekran telewizora. Google Cast współpracuje z Netflix, YouTube, Hulu, HBO i wiele innych.

philips-901f-oled-tv-0004-1500x999.jpg

Dźwięk Dolby.

14211946_1140822822646174_6987910617092239782_n.jpg

Posiada 3800PPI, 540 Nitów.

philips-901f-oled-tv-0005-1500x999.jpg

Picture:
OLED technology Ultra HD
Resolution HDR (high dynamic range)
Perfect Pixel Ultra HD 99% DCI-P3 color gamut
10-bit panel – 17-bit internal processing

Sound:

6.1 sound 30W output

Smart TV:

Android TV Google Cast
3-sided Ambilight
uad-core processor
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
Tytuł jest, że niby pierwszy, a nie jedyny.
Jasność 540/700 NIT.
Spoko wystarczy pod HDR.
Boję się, że 2000 NIT to trzeba będzie oglądać w okularach przeciwsłonecznych.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na razie jest jedynym..ciekawy jestem jak się skończy patent czy inne firmy wejdą w takie oświetlenie..
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Na razie jest jedynym..ciekawy jestem jak się skończy patent czy inne firmy wejdą w takie oświetlenie..

Nie tylko wejdą ale już mają gotowe hasła reklamowe. Niestety Philips zawsze kładł marketing i widzę, że Kitajce też nie rozumieją jaki skarb posiadają. Gros nabywców telewizorów wciąż nie ma pojęcia o istnieniu takiej funkcji. Ci co wiedzą a nie mieli (nawet na naszym forum) sadza, że to tylko podświetlenie diodowe, które można dorobić samemu. Skoro 95% posiadaczy Ambi nie zmieniłoby go na tv bez to chyba jasne, że ten mały element czyni ogromną różnicę.
Z własnego doświadczenia mogę napisać jedynie tyle, że wszyscy moi znajomi wychodzą ode mnie zarysowując szczękami podłogę. Niektórzy wręcz wpraszają się na wieczorne seanse.
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Wyłączność na ambilighit kończy się philipsowi w 2017 lub 2018 roku. Wtedy każda firma już będzie mogła stosować ta technologie.
P.s. W tytule newsa jest błąd ;-)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kończy się 2020. DO tego czasu mogą mieć ambilux już wszędzie.
A to jest już ich koncepcja.
 

kriswas

Member
Bez reklam
Nie tylko wejdą ale już mają gotowe hasła reklamowe. Niestety Philips zawsze kładł marketing i widzę, że Kitajce też nie rozumieją jaki skarb posiadają. Gros nabywców telewizorów wciąż nie ma pojęcia o istnieniu takiej funkcji. Ci co wiedzą a nie mieli (nawet na naszym forum) sadza, że to tylko podświetlenie diodowe, które można dorobić samemu. Skoro 95% posiadaczy Ambi nie zmieniłoby go na tv bez to chyba jasne, że ten mały element czyni ogromną różnicę.
Z własnego doświadczenia mogę napisać jedynie tyle, że wszyscy moi znajomi wychodzą ode mnie zarysowując szczękami podłogę. Niektórzy wręcz wpraszają się na wieczorne seanse.

Mam to samo!:-D
 

flappyduck

New member
Wyłączność na ambilighit kończy się philipsowi w 2017 lub 2018 roku. Wtedy każda firma już będzie mogła stosować ta technologie.
P.s. W tytule newsa jest błąd ;-)

Z tego co pamiętam to patent na 1! (pierwszą) wersje ambilight kończy sie w 2022 roku. Czekaj zatem :D Aż Ci życie ucieknie i nigdy nie dostrzeżesz zalet tego "bajeru" :)
 
Do góry