Elastyczne wyświetlacze samochodowe LG wejdą do masowej produkcji w 2018 roku.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Elastyczne wyświetlacze samochodowe LG wejdą do masowej produkcji w 2018 roku.

LG Display ogłosiło, że wchodzi z elastycznymi wyświetlaczami Oled na rynek motoryzacyjny w 2014 roku, mimo że pierwsze gotowe panele 12,3 " ukazały się na początku 2016 roku. Teraz LGD współpracuje z firmami Tesla, Cadilac, Mercedes ale te panele które widzicie są tylko prototypami.
lg-plastic-oled-sid-2016-img_assist-400x211.jpg

Podczas targów w Korei, Sales and Marketing Automotive dyrektor LGD Sanghyun Ahn ujawniła, że ​​te 12,3 FHD panele elastyczne OLED wejdą do produkcji w roku 2018. Spółka pracuje również na większymi 25" zakrzywionymi wyświetlaczami samochodowymi OLED, ale te są planowane na 2019 r.


Oled-info
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pewnie by tak było, u mnie jest tv i właśnie się wyłącza przy podobnej prędkości, ale wiem, że można to obejść i jak znam to większość uzależnionych zaraz by kombinowała.
Mnie natomiast nic tak nie wkurza, jak korzystający z telefonów na drodze i pali licho jak ktoś jedzie normalnie, ale jak widzę przez szybę jak ktoś się mota na skrzyżowaniach do tego bez kierunkowskazów, lub jedzie jak pokraka na prostej drodze, to nóż się otwiera.
Żałuję, że nie poszedłem do drogówki, szybko załatałbym mandatami dziurę budżetową ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry