Panasonic DX800 pokazuje pazury - czyli sztalugowe projektowanie dla wybrańców.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic DX800 pokazuje pazury - czyli sztalugowe projektowanie dla wybrańców.
Panasonic DX800 pokazany został w końcu lutego i już jest na półkach sklepowych w specjalnej ofercie dla niebieskich członków forum. Telewizor łączy wysoko zaawansowaną technologię obrazu z charakterystycznym wzorem sztalugowym.

allvany_oldalrol_2.jpg

Sztalugowe projektowanie TV

Panasonic wyjaśnia, że ​​projekt DX800 został zainspirowany europejskim wzornictwem meblowym. Charakterystyczna konstrukcja sztalugi jest uzupełniony przez obejmy z polerowanego aluminium. Krawędzie maskownicy są oszlifowane jak diament.

kava2.jpg

Telewizor oczywiście oferuje rozdzielczość UHD, a także dzięki zastosowaniu nowej formuły HCX (Hollywood Cinema Experience) ze specjalnym procesorem obrazu, jakość obrazu należy do najlepszych na rynku. Ta technologia pierwszy raz wprowadzona została w modelu flagowym DX900. Telewizor wspiera HDR, mówi Panasonic.

allvany2.jpg

Nowe telewizory mają wbudowany tuner podwójny, a także dostęp do usług strumieniowych, takich jak Netflix, YouTube i Amazon. We wszystkich modelach Panasonica zostanie zaktualizowane oprogramowanie do Firefox OS 2.0 jeszcze w tym roku.

allvany3_kk.jpg

DX800 jest są dostępne w 50 "(TX-50DX800 za 9999 zł ) i 58" (TX-58DX800 za 10.999 zł)

flatpanelshd
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla wybrańców - ja bym powiedział dla kogoś kto nie widzi... bo ten kto widzi to takiego paskudztwa nigdy nie kupi..
 

lagosp

New member
Okropny to może nie jest, jest po prostu inny niż wszystkie. Natomiast nie spodziewał bym się że Panasonic wypuści taki modeli, bo oni z reguły stawiają na bezpieczną klasykę a ten jest odjechany do kwadratu...
 

merann

New member
Czy ja wiem, mi się akurat podoba. Myślę że w dużym nowoczesnym salonie będzie wyglądał fajnie. No i nie odbiega aż tak bardzo od Dx900 a jest połowę tańszy
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja tam lubię nie standardowe rozwiązania, to nas zawsze posuwa w kreatywności myślenia !
 
Do góry