The Division bije rekordy sprzedaży - sprawdzamy dla kogo jest ten tytuł i jak został zrealizowany.

Jam Nius

piszę
background_keyvisual_tctd.jpg


Stworzenie wielkiego tytułu dla koncernu, który dysponuje setkami milionów dolarów powinno być czymś normalnym. W czasach gdy na produkcje cyfrowych gier wydawcy potrafią przeznaczyć właśnie takie kwoty jak setki milionów wydawać by się mogło, iż każdy tytuł jest nie tylko dziełem wybitnym ale do końca dopracowanym. Niestety rzeczywistość potrafi boleśnie zweryfikować taką tezę. Sprawdzimy więc, czy najnowszy tytuł ze stajni UBISOFT, na który niektórzy czekali kilka lat jest tym, na który warto przeznaczyć swoje "kieszonkowe". Gra niestety jest bardzo na czasie, ponieważ opowiada o walce z terrorystami w jednej z najbardziej rozpoznawalnej metropolii - Nowym Jorku.

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie tytułu - piszcie. A tak zaczyna się sama gra:

[youtube]8lSNNyHzmc4[/youtube]
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Przymierzam się do zakupu tej gierki właśnie. Widziałem u brata na PS4 grafika wygląda rewelacyjnie.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Co powiesz o Primalu? Nie nudzi się bieganie z dzidą? Far Cry 4 zrobiłem niemalże na 100% odznaczeń bo gra była świetna.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
jeszcze nic nie powiem bo czekam na przesyłke ale mnóstwo moich znajomych zachwala ta produkcje , drugie tyle chwali devision ale wszyscy mówia ze to gra zrobiona pod kooperacje samemu jest trudno.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
No division tylko kooperacja. Dla pojedynczego gracza podobno jest trudna i nudna się szybko robi.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Nie wiem czy to tylko moje odczucie, ale gry Ubisoftu mają to do siebie, że po kilku/kilkunastu godzinach zabawy zaczyna wiać nudą. Stają się nużące i monotonne, a efekt zachwytu mija bardzo szybko.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
To nie gry ubisoftu tylko twoje wymagania. Gdyby to była twoja druga gra w życiu lub 20 na ps4 to byś cieszył sie jak murzyn blaszką, nie gra nr 478 licząc od psx...
Ja wiem.po sobie, jestem wielkim fanem call of duty, i ghost skończyłem na 2 misji, tak samo w ace combat skończyłem na misji z ah64... Ponadto. Nie ma kiedy grać itd. Widocznie nie masz obowiązków a życie to gra więc ci sie nudzi po paru godzinach. Jak gry mają być nowościa, jak wszystko już było?? Przestań grać pare miesięcy, a wrócisz dp gry z wielką chęcia. :popcorn:

Pakolo skoro brat ma gre to pożycz sobie pograj i stiwerdzisz czy warto ..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Brat ma na PS4, a ja mam Xone. Poza tym mam jeszcze Wiedźmina, Lords of the fallen i Mad Maxa w kolejce + cisnę w Forza 6. W Division grafika jest świetna i na pewno podejdę do tej gry. Co do gier Ubisoftu to nie wszystkie, ale faktycznie nudzą się dość szybko.

Tak dużo gier, a tak mało czasu ahh ta dorosłość...
 

Seizo

Active member
Bez reklam
To nie gry ubisoftu tylko twoje wymagania. Gdyby to była twoja druga gra w życiu lub 20 na ps4 to byś cieszył sie jak murzyn blaszką, nie gra nr 478 licząc od psx...
Właśnie dlatego że to nie moja druga, czy 20 gra na PS4 mam wymagania płacąc ponad 200 zł i twierdzę, że tak, to właśnie gry od Ubisoft bawią tylko przez chwilę. Są schematycznie do bólu a im dalej w las tym gorzej i robi się z tego zwykły przeciętniak. Watch Dogs zacząłem ponad rok temu i nie skończyłem. Obecnie nawet nie chcę już wracać do tej produkcji. AC Unity to samo, więc Syndykat i każdą kolejną część AC już raczej sobie daruję. Far Cry 4 udało mi się zmęczyć do końca, ale to była już katorga... Gry na raz, zagrać i jak najszybciej zapomnieć. Daleko im do konkurencji. TLOU, seria Uncharted, Heavy Rain, Until Dawn, Bloodborne, Demon's Souls. Te pozycje pozostają na długo w pamięci gracza, nie mówiąc już o Life is Strange, czy I sezon The Walking Dead. Lepiej pamiętam zakończenie Heart of Darkness, który ogrywałem 17 lat temu na PSX niż Far Cry 4.
COD moim zdaniem skończył się na I części MW. Tych najnowszych odsłon nawet nie ruszam. Podobnie jak seria MOH. Do Airborne był genialny klimat. Allied Assault najlepszy, a misje w Normandii pamiętam do tej pory. Osadzenie tych produkcji w przyszłości nie za bardzo przypada mi do gustu.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Akurat mnie się Far Cry 4 bardzo podobał. Dużo swobody, duży otwarty świat, przejmowanie strażnic, zameczków. Jedyne co mnie w tej grze wkurzało to misje ShanGri La - patologia.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Far Cry 4 to nie jest to zła gra, ale brakuje jej jaja przez co po pewnym czasie tytuł ten przestaje bawić. Nie wnosi niczego nowego do serii. Mało w nim innowacyjności i zmian w porównaniu do 3 odsłony, przez co pozostawia uczucie niedosytu. No i największa bolączka Far Cry - fabuła. Po ograniu 3 i rozpoczęciu zabawy z 4 miałem wrażenie że to już było. Zmianie uległa lokalizacja przygody i oczywiście grafika na plus. To samo jest niestety z marką Assassin's Creed.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
toi nie wydawaj 200 na gre tylko poczekaj pół roku a będzie za stówe do kupienia, nie pali się gra nie ucieknie ;P
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja staram się wymieniać tytuły do których już nie wrócę. Do tej pory na Xone na półce zostało mi GTA5, Forza 6 zastąpiła 5, Mad Max wiadomo dużo zbieractwa, ale na raty kiedyś go zrobię.
 
Do góry