Firma UMC - nowy dystrybutor produktów Sharpa na Europę zapowiada dużo atrakcyjnych nowości produktowych na lata 2016/2017.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Firma UMC - nowy dystrybutor produktów Sharpa na Europę zapowiada dużo atrakcyjnych nowości produktowych na lata 2016/2017.



Na stoisku telewizorów Sharp nie zabrakło wielu nowości i to z najwyższej półki.
Ten model na wprost to model Sharpa sprowadzonego z Japonii , który jako jedyny na świecie odbiera obraz 4K i upscaluje go do 8K. Bo model odbiera również sygnały 8K.



Nie zabraknie modeli 60, 70 i 80".
Jak widać w ofercie są również modele zakrzywione .





Telewizory posiadają też specjalne podstawki obrotowe oraz podstawki które w zależności oa montażu mogą mieć nóżki blisko środka telewizora lub mocno na zewnątrz.



Nowy dystrybutor ma swoim portfolio również telewizory marki Blaupunkt, których produkuje ogromne ilości na Europę. Telewizory te jak i modele telewizorów Sharpa są produkowane w fabryce w Łysomicach pod Toruniem.



Modeli tych produkuje się ponad cztery razy więcej niż telewizorów Sharpa.





UMC ma też w swojej ofercie kamery sportowe Uniquam.


https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://uniqam.eu/products/&prev=search
Jedyne takie które są sprzedawane z pełnym wyposażeniem montażowym w cenie podstawowej.

Ale telewizory Sharpa będą tworzone w pełnej współpracy z inżynierami w Japonii.
 

cezary69

New member
Bez reklam
Blaupunkt... dobre sobie nawet manta bije obrazem tego blaupunkta. Jeśli sharp chce iść drogą blaupunkta to nie tędy droga.
 

cezary69

New member
Bez reklam
Mam na co dzień styczność w auchan z tymi dwoma "wspaniałymi" markami + sencor. Tanie to jest, ale o jakości to można pomarzyć typowa chińska budżetówka.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ogromna ilość sprzedawanych telewizorów Blaupunkta pokazuje akurat, że jest zapotrzebowanie na ten segment rynku. I tu nikt ni rozmawia o super jakości bo ludzie kupują to co widzą, a głosują nie kartkami ale banknotami.

Nie wiem czy wczytałeś się w to co napisałem. Sharp jest konsultowany z inżynierami w Japonii, a to co widziałem na pokazie to prawdziwy opad szczęki. Sharp będzie prowadzony jako Sharp.
 

bestman101

New member
Większego badziewia niż Blaupunkt nie ma chyba w Polskich marketach. Obraz tragedia stare matryce 50Hz smużenie na kilometr. Nie da się tego oglądać. Dla emerytów i nie mających pojęcia o TV a takich jak widać nie brakuje. Za darmo bym nie wziął.
 
Ostatnia edycja:

astw

New member
Kiki, to nie jest dystrybutor tv firmy Sharp, ale producent tv pod marką Sharp. To dwie zupełnie różne sytuacje.

Podobnie z nazwą Blaupunkt - kiedyś znanym prosucentem m.in. sprzętu samochodowego audio - to obecnie marka, nie firma.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Możesz mieć rację KOlego - tak może być.. To coś chyba jak z firmą Philips i właścicielami z Chin tej firmy. Oni są producentem pod nazwą Philips. Albo przykład leksusa którego to Toyota robi...


A wracając do tego czy Blaupunkt to badziewie czy też nie to jeśli te tv się sprzedają to znaczy tak jak Kiki napisał że ludzie, a przynajmniej duża część patrzy na cenę tv i to jest ich wyznacznik jakości tv...
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisałem dystrybutor bo firma będzie dystrybutorem produktów Sharpa, do których wykupiła prawa. Tak będą produkować nowe modele Sharpa ale korzystać będą z konsultacji z inżynierami firmy Sharp .
Dlatego właśnie na stoisku znalazły się modele prosto z Japonii.
Bo japończycy chcę uczestniczyć w promocji marki w Europie.
Licencja nie jest sprzedana na zawsze.
 

bestman101

New member
Lolek chyba sam nie wierzysz w to co piszesz :) O starym Sharpie w Europie możemy już tylko pomarzyć. I Nie piszcie tu o Blacku bo to nieprawdopodobne co wy ludzią polecacie. Sami kupcie sobie to coś i oglądajcie. Nie psujcie jakości forum.

Długo szukałem następcy Sharpa dla siebie i raczej będzie to SONY obraz tak samo bardzo dobry (po kalibracji lepszy na wykresach) A do tego rozdzielczość w ruchu pierwsza liga na razie bawię się tylko niestety w 60calach 2014 ale chyba to dobry ruch będzie.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pytałem - Quatronów nie będzie ani w Europie ani w Japonii.
Widziałem nowe projekty modeli 60" Sharpa i naprawdę szacunek !
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bestman trzeba poczekać i zobaczyć dać szansę ... nie można z góry przekreślać firmy.. takie ja mam podejście... może to nie będzie ten Sharp do którego Ty jesteś przyzwyczajony ale może będzie trzymał odpowiedni poziom obrazu...
 
Do góry