TCL atakuje modelami U58S7806S i U50S7806S - w cenach 1399 i 999 € [wideo]

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL atakuje modelami U58S7806S i U50S7806S - w cenach 1399 i 999 € [wideo].


Ultra HD dwa nowe telewizory z serii TCL S7806S, już na rynku europejskim w przystępnych cenach.

Mimo, że film mówi wszystko, warto przypomnieć, że poza rozdzielczością 3,840 x 2,160 pikseli, telewizor ma podświetlenie bezpośrednie poprzez 240 stref [Local Dimming] oraz skanowanie do 800Hz [Clear Motion Index].
Oczywiście to są modele Smart.

[youtube]lk88GcrBBEU[/your=tube]
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak , będzie to na pokładzie.
Mnie bardziej interesuje czy nadąża za obróbką i czy QD daje faktycznie przewagę.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Już zapomniałem, że były zapowiadane. A na Allegro 58" już za 3660... testujcie szybko bo muszę coś dobrego kupić a szkoda mi kasy na markowe. Może jakoś przeżyję bez Ambi albo starego Philipsa postawię z tyłu.
 
Ostatnia edycja:

adamo_

New member
Bez reklam
Już zapomniałem, że były zapowiadane. A na Allegro 58" już za 3660... testujcie szybko bo muszę coś dobrego kupić a szkoda mi kasy na markowe. Może jakoś przeżyję bez Ambi albo starego Philipsa postawię z tyłu.

Przeżyjesz bez ambi, ja sobie zrobiłem ambi na ledach i wyjściu scart z TV działa idealnie na raspberry i Hyperionie i mam to w Samsungu :p)
 

adamo_

New member
Bez reklam
ustawiasz wszystko w programiku i wgrywasz go na rasbperry

https://github.com/tvdzwan/hyperion/wiki/configuration

działa to idealnie, kolor jest w miejscu gdzie jest kolor w TV :), jedyna rzecz odmienna od Philipsa to to że przy czarnym ekranie ledy się wyłączały a w Philipsie (miałem Philipsa) była biała poswiata aby nie męczyć wzrok. Udało mi się i to obejść. Jest parametr który nie wyłącza ledów przy braku obrazu i daje poświatę którą zdefiniowałem jako białą i było tak samo jak w Philipsie. Ale żeby nie było już tak pięknie po wyłączeniu TV trzeba była gasić ledy ręcznie z zasilania bo świeciło na biało za telewizorem :)

teraz to wyłączyłem bo przneniosłem TV do innego pokoju i nie chcialo mi sie w to bawić, na nowym TV zamontuje ponownie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry