Sony Xperia Z4 - wykradziono informacje podczas włamania hackerów.

collider

New member
Bez reklam
Tak jak piszesz, ja może tylko dodam jedno zdanie - zobaczcie kto tak naprawdę zaczął wojnę z Rosją po tym jak wkroczyła Rosja do Ukrainy, komu zależało najbardziej na wprowadzeniu sankcji na Rosję - cała ta nasza UE to jedno wielkie... wszyscy patrzą tylko na swój interes polityczny i gospodarczy i jak najwięcej dla siebie zagarnąć.. I teraz widać co się dzieje z Putinem i tą całą "wielką" Rosją... Ja śmiem twierdzić że gdyby nie USA to wiele z tych sankcji nie doszłoby do realizacji - bo UE to tylko gadać potrafi...
A wracając do SP to dwa dni temu słyszałem jak Szef wytwórni się wypowiadał i on twierdził że to nie tylko kwestia przestraszenia ale podobno po tej aferze nikt nie chciał kupić tego filmu - a prawdę tylko oni znają jak było...
Jedno jest pewne że z jednej strony troszkę dziwne że firma mając kłopoty finansowe zdecydowała się na taki film, z drugiej strony zrobiła dobra robotę , szkoda tylko że inni nie potrafią w tym pomóc.

Tylko trzeba pamietac kto ten burdel na Ukrainie rozpoczal. Majdan to typowa zagrywka USA. Podpuscili i dofinansowali przewrot bo mieli w tym chec zysku a takze liczyli na zacisniecie petli wokol Rosji. Wywiezli cale zloto z Ukrainy i ona go juz nie zobaczy tak jak Polska tego zdeponowanego w UK. Rosja czujac pismo nosem i bojac sie utraty kontroli nad Morzem Czarnym weszla na Krym a dalej to juz poszlo z gorki.
 

Alakir

New member
Haha jaki temat, czekajcie tylko sobie kawę przyniosę i poczytam :p A co do leaku, nic dziwnego , szpiegostwo przemysłowe nigdy nie było tak opłacalne jak teraz
 
Do góry