JBL Horizon z pewnością nie jednego zaskoczy.

fazik

New member
Tak się ucieszyłem, że w końcu będzie mnie delikatnie budziła Trójka w przyzwoitej jakości.. i dupa.

Czy ktoś wie czy jest możliwość, żeby radio w trybie budzika nie zwiększało głośności aż do ryczenia? Tylko żeby włączało się na stałe na danym poziomie?

edit:
Przy okazji może ktoś używa innego podobnego budzika (np Yamaha TSX-B15D) który nie chce mnie rano zamordować tylko delikatnie wybudzić? Tzn włącza się na określonym volume?
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ryczenie jest OK dla mnie. Nie wyłączysz tego. Ja czasem potrzebuję kopa, by wstać i to zawsze zmusza mnie do odklejenia oczu. Dodatkowo ustawiłem Horizona w pewnej odległości od łóżka, by wstać na nogi i go wyłączyć.
Zdarzyło się, że czasem wstałem wcześniej niż nastawiony alarm i wyszedłem z domu. Dobrze, że mam wyrozumiałych sąsiadów :D

Yamaha nie ma tej "przypadłości". Ustawiasz poziom głośności nastawiając alarm. Najpierw rozlega się przyjemny dzwonek, potem w ciągu kilku sekund narasta poziom radia do zadanego poziomu. W dodatku, jeśli nie wyłączysz po 20 minutach - samo się wyłączy. JBL drze się dopóki sam tego nie zrobisz.
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jeśli interesują Cię takie niuanse w tak malutkim sprzęcie, to może rozejrzyj się za miniwieżą? Chodzisz na odsłuchy radiobudzików? ;)
Inną propozycją, na pewno bardziej delikatną brzmieniowo jest opisywana przez mnie w tym wątku Yamaha. Na pewno jest szczuplejsza w basie. Gra raczej charakterystycznie dla swojej marki, tak jak JBL gra firmowym brzmieniem. Nie znam innych przyzwoicie grających mikrusów.
 

Piotrrk 1215

New member
Regulacja jasności¿

Witam serdecznie. To mój pierwszy post i wypada się przywitać. Cześć😊 Mam pytanie odnośnie automatycznej regulacji jasności. Czy i jeżeli to jak to wyłączyć. Bo chciałbym mieć cały czas mocno świecące cyfry. Z góry dziękuje
 
Do góry