JBL Horizon z pewnością nie jednego zaskoczy.

lobos

New member
Bez reklam
Spoko Black, jak kupię to wkleję foto ;-)
Jedyne co mnie martwi to potencjometr głośności...
Nie sprawdziłem tego w sklepie a czytałem opinie, że nawet przy vol. na 1 jest zbyt głośno, żeby słuchać w nocy przy zasypianiu?
Potwierdzi to ktoś?

Jeśli chodzi i głośniki bezprzewodowe to mogę Wam z czystym sumieniem polecić BLAUPUNKT BT15CLOCK.
BLAUPUNKT: ***Głośniki Bluetooth
Kupiłem go jakiś czas temu do altany i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Miał być JBL Charge 3, ale ten nie ma radia a to był warunek konieczny.
Wybór padł, więc na Niemiecką "kropkę" i nie żałuję. Znajomy był u mnie na grillu ze swoim JBL i BT15 nie ustępuje mu w niczym.
Jakość wykonania super! Aluminiowa obudowa, twarda "siateczka" z przodu, wyraźni niebieski zegar, długi czas działania baterii.
Radyjko odbiera fajnie (antena w kablu), po bluetooth bez zająknięcia, obsługuje kartę pamięci.
Co do jakości dźwięku to jest na prawdę dobrze. Przede wszystkim czysto i jak na takie maleństwo głośno.
Pasywna membrana z tyłu daje na prawdę fajny basik. Sprzęt w zupełności wystarcza do umilenia czasu spęczonego przed domem.
Koszt to niespełna 200zł., więc śmieszne pieniądze.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Spoko Black, jak kupię to wkleję foto ;-)
Jedyne co mnie martwi to potencjometr głośności...
Nie sprawdziłem tego w sklepie a czytałem opinie, że nawet przy vol. na 1 jest zbyt głośno, żeby słuchać w nocy przy zasypianiu?
Potwierdzi to ktoś?

Sprawdzę wieczorem i dam znać, ale nie wydaje mi się żeby były takie problemy z regulację głośności.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
lobos regulacja działa dobrze. Radio z JBL-a na 1 jest cicho. Gdybym miał słuchać to min na 3. Wszystko zależy jak blisko będziesz miał głowę. Muzykę z komórki dodatkowo możesz regulować leżąc na kanapie/łóżku. Tzn. głośniej ustawić Horizona, a przyciszać sobie w telefonie także jeszcze lepiej.
 
Ostatnia edycja:

ernet

Active member
Bez reklam
Spoko Black, jak kupię to wkleję foto ;-)
Jedyne co mnie martwi to potencjometr głośności...
Nie sprawdziłem tego w sklepie a czytałem opinie, że nawet przy vol. na 1 jest zbyt głośno, żeby słuchać w nocy przy zasypianiu?
Potwierdzi to ktoś?

Jeśli chodzi i głośniki bezprzewodowe to mogę Wam z czystym sumieniem polecić BLAUPUNKT BT15CLOCK.
BLAUPUNKT: ***Głośniki Bluetooth
Kupiłem go jakiś czas temu do altany i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Miał być JBL Charge 3, ale ten nie ma radia a to był warunek konieczny.
Wybór padł, więc na Niemiecką "kropkę" i nie żałuję. Znajomy był u mnie na grillu ze swoim JBL i BT15 nie ustępuje mu w niczym.
Jakość wykonania super! Aluminiowa obudowa, twarda "siateczka" z przodu, wyraźni niebieski zegar, długi czas działania baterii.
Radyjko odbiera fajnie (antena w kablu), po bluetooth bez zająknięcia, obsługuje kartę pamięci.
Co do jakości dźwięku to jest na prawdę dobrze. Przede wszystkim czysto i jak na takie maleństwo głośno.
Pasywna membrana z tyłu daje na prawdę fajny basik. Sprzęt w zupełności wystarcza do umilenia czasu spęczonego przed domem.
Koszt to niespełna 200zł., więc śmieszne pieniądze.

"Odtwarzacz microSD/SDHC/SDXC (do 128GB) " - doskonały pomysł. BT nie zawsze ma konieczny zasięg, a ta opcja uwalnia od problemów tego rodzaju.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
JEDYNE, czego mi brakuje to brak pilota :D
Tu oczywiście jest haczyk. Co dzień Horizon nas budzi radyjkiem. Celowo został ustawiony w pewnej odległości od łóżka, by zmusić się do wstania i wyłączenia (ściszenia) go. Gdyby był pilot, spalibyśmy dalej :D
Mógłby mieć też DABa, ale jednak obecne stacje nie powodują u mnie koniecznego kryterium.
Mam go już 2.5 roku i serio bez ściemy jestem zadowolony.
Zerknij tez na to:
http://www.hdtv.com.pl/forum/o-wszystkim-i-o-niczym/125323-yamaha-tsx-b15d-mala-rzecz-a-cieszy.html
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Ja już zamówiłem. ☺ Dla mnie w każdym aspekcie bomba!
Wizualnie, funkcjonalnie, jakościowo...
Yamaszkę cenię za dobrą jakość dźwięku i wykonanie, ale wybór padł na JBL.😉
 

lobos

New member
Bez reklam
JBL Horizon

[url=https://postimg.org/image/k9cfscqf9/] [/URL]

Stoi sobie na swoim miejscu :-D
Cóż mogę o nim napisać... ŚWIETNE URZĄDZENIE, które idealnie trafia w moje gusta! ;-)
Wizualnie ładna ozdoba sypialni. Jakość wykonania bez najmniejszych zarzutów. Prostota obsługi.
Funkcjonalność bomba! Jakość dźwięku jak na radiobudzik również świetna! Jest fajny basik i gra bardzo czysto. ;-)
Potwierdzam to co Koledzy napisali, że vol. na 1 jest bardzo cicho i spokojnie można słuchać muzyczki zasypiając.:eek:k:
Polecam ten produkt.

ernet, bzdury! Wszystko widać wyraźnie pod każdym kątem. ;-)
 
Do góry