Dziękujemy za uczestnictwo - Strefa hdtv.com.pl - tak to wyglądało.

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad


Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się odwiedzić Strefę hdtv.com.pl podczas tegorocznej wystawy Audio Show 2014. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż zestaw, który można było posłuchać podobał się ok 90% odwiedzającym. Dziękujemy także za cierpliwość uczestników, którzy musieli czekać w kolejce na swoją kolej odsłuchu.











 

Karpaj

New member
Bez reklam
To na zdjęciu wygląda na serię L8/L9 a nie L7 którą zapowiadaliście jeśli chodzi o tv. Znaczy ta srebrna listwa na dole, której w serii L7 nie ma.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Te kolumny
kolumny-kef-blade.jpg


Kolumny Kef Blade - AudioVideo
Grają genialnie - to jest jakby artysta czy zespół muzyczny grał jednoosobowy koncert tylko dla Ciebie. To jakby rozłożyli swój sprzęt w Twoim domu za kilkaset tysięcy dolarów i grali tylko dla Ciebie i to utwory które tylko zapragniesz.
To jest inny wymiar rzeczywistości.
Jeśli masz zasilasz to zestawem Primare - to zaczynasz lewitować w muzyce.

Szkoda tylko że to dość wysoka cena.

thumbs_r2rstudio.eu_.strefahd.003.jpg

A zestaw Atmos to sprzęt koncepcyjny, Ci którzy mieli możliwość odsłuchania są wybrańcami w Europie.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Już się przyzwyczaiłem do tego, że wszystko co się podoba, jest drogie.
Gdyby tylko te Blade kosztowały 1/3 obecnej ceny, to już bym robił dla nich miejsce.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Gratulacje, świetny pokój, nie miałem okazji niestety być, szkoda. Na razie taki sprzet tylko w marzeniach.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dodam tylko, że ten sub Kefa (R400b) jest piękny, gdybym wiedział, że zagra w moim warunkach (a już się przekonałem, że dobór suba do warunków akustycznych pomieszczenia, to podstawa) przynajmniej tak dobrze jak mój (który jest prawie o połowe tańszy), to pomyślałbym nad zakupem. Zastanawia mnie tylko lokalizacja takiej skrzynki, a szczególnie przestrzeń jaką trzeba mu zapewnić.
 

Raku18l

New member
Witam również miałem okazje odwiedzić wasz pokój. Byłem pod dużym wrażeniem, wcześniej coś tam o możliwościach atmosa czytałem ale to trzeba posłuchać, już wiem że przy kolejnej zmianie sprzętu będę szedł w tym kierunku, a do tego czasu może pojawi się więcej materiałów w tym systemie. Prezentacja była bardzo dobra tylko trochę za krótka ale rozumiem bo było dużo ludzi. Pozdrawiam też Kolegę który prezentował pokój za udzielenie wszelkich informacji i odpowiedzi na zadawane pytania a było ich trochę z mojej strony ;) Na koniec jeszcze takie małe przemyślenie jakie mi się zrodziło po obejrzeniu i odsłuchaniu wszystkich pokojów - obraz przy obecnych cenach tv trzeba przesiąść się na projektor bardzo ładny obraz rzucał ten w pokoju sony plus porządny ekran była taka jedna firma na targach specjalizująca się w tym a do tego jakiś przyzwoity system dolby atmos i do kina już nie zawitam hehehe tylko te ceny na dzisiejszy dzień. Pozdrawiam
 
Do góry