Seria Endurance – Yurbuds - JBL

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Bipo Yurbuds SIGNATURE SERIES ITX-1000 dźwięk w miarę równy, duży przetwornik 15mm i co najważniejsze nie wypadają :), cena tez więcej niż rozsądna.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak już dotarły. Dwa razy w nich już biegałem. To co na szybko zaobserwowałem to, że wygodnie leżą. Po treningu uchy nie bolą, nie czuć dyskomfortu. To duży plus, w poprzednich zwykłych samsungach jednak uszy bolały. Faktycznie nie wypadają więc spełniają swoje zadanie jako słuchawki sportowe. Fajną sprawą jest magnez dzięki czemu mniej się plączą. Co do brzmienia to nie mam większych zastrzeżeń. Grają czysto i wyraźnie, przydałoby się trochę więcej basu. Graja jak słuchawki półotwarte bądź otwarte. Dopuszczają dużo dźwięków z zewnątrz. W sumie jest to dość zrozumiałe ze względów na bezpieczeństwo. Może być to istotne do biegania w plenerze. Moim zdaniem dobrze sprawdzają się w plenerze natomiast gorzej już na siłowni. Ze względu na swoja konstrukcję półotwartą brakuje trochę głośności. Wiadomo na siłce leci jakaś muzyka jest sporo ludzi więc dużo dźwięków dobiega z zewnątrz. Więc jedyny mały minus za głośność. Zakup uważam za udany biorąc pod uwagę to, że nie są drogie.
 
Do góry