LG szaleje... cena za Oleda 55EA9800 to nie całe 8299 zł !!!

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG szaleje... cena za Oleda 55EA9800 to nie całe 8299 zł !!!

Zbliża się czas, że Oledy TV będą prawie "za darmo".

Prawie, bo zważywszy, że w ubiegłym roku kosztowały 36.000 zł - to dzisiejsza cena na Amazon może kandydować do takiego miana.
Nowy model WE 9300 jest też już na rynku z ceną 2999$.

Wyrazy współczucia dla tych którzy w zeszłym roku płacili 9000 euro ...
fullhd


 

psiaja

Member
Jest szansa, że ekrany OLED'ów nie będą odbijały rzeczywistości jak lustra, czy też taka powłoka jest potrzebna przy tej technologii? Bo taki OLED'zik z błyszczącym ekranem w jasnym południowym pokoju to masakra
 

Henry

Active member
Bez reklam
Super oby tak dalej było z cenami na oledy ...
Za rok będzie już 5-6 tyś :)
Tak samo było kiedyś z płaskimi TV, pamiętam jak ktoś u mnie w rodzinie kupił jedną z pierwszych plazm Pioneera o oszołamiającej wtedy wielkości ok. 40'' i zapłacił za nią tyle co za średniej klasy używany samochód ;)
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Swoją drogą to czekam na tutejszy test oleda. Obawiam się jednak, że zastosowana metodologia i wnikliwość śledczych mogłaby zburzyć dobre relacje portalu z producentem. Biorąc nawet pod uwagę te dziecięce choroby z jakimi mamy do czynienia to i tak jest to bezsprzecznie najlepszy obrazowo sprzęt na rynku.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cena jest świetna, miejmy nadzieje że technologia będzie rozwijana.
Już dziś, gdybym miał kupować tv w tej przekątnej, brałbym bez zastanowienia.
Zobaczymy jeszcze jak wypadną cenowo Oledy 4K.
 

Piomakusz

New member
Nawet cena 8.299 zl. nie odpowiada jakosci ... Miejmy nadzieje ze PANASONIC nigdy nie uzyje OLED panelow LG.

LG 55EA9800 OLED HDTV Reviewed | HD Guru

Pozdrawiam z Czech.

Tony

Miejmy taką nadzieję, że Lg nie będzie sprzedawać paneli firmie Panasonic...
Ale biznes jest biznes nie po to Lg wepchało i wpycha nadal furę kasy aby na tym nie zarobić i Panasonic raczej będzie "brać" panele od LG:)
Pozdrawiam sąsiada zza południowej granicy:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pożyjemy zobaczymy.
Panasonic pierwsze panele brał z AUO.
Ale nie zdecydował się wprowadzenie Oled TV do sprzedaży.
 

collider

New member
Bez reklam
[/FONT] Wyrazy współczucia dla tych którzy w zeszłym roku płacili 9000 euro ...
fullhd


[/QUOTE]

Raczej na biednych nie trafiło :)
 

000HQ150

Banned
Ja rozumiem, OLED w potyczkach zakupowych to taki Joker :)
Czyli jak?
Po zakupie OLEDA zaprosić sąsiadów na seans filmowy i to spowoduje, że będą w szachu?
To u siebie TV nie mają? Jak zapraszam sąsiadów to raczej nie widzą pokoju kinowego, tylko ze sobą rozmawiamy, coś przy okazji degustując.
To kiedy im mam powiedzieć, że celem zaproszenia jest mój nowy OLED. Jak ich zapraszam, czy jak przyjdą niby na obiad a ja im zapodaję w zamian za to film?
Jakoś to do mnie nie przemawia. Raz, samo chwalenie się zakupem TV, bo i chwalenie się nieładne i zbytnio nie ma czym. Przecież jakby chcieli to zadzwonią, i na drugi dzień mają taki sam u siebie.
To nie zdobycie korony Himalajów.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czyli jak?
Po zakupie OLEDA zaprosić sąsiadów na seans filmowy i to spowoduje, że będą w szachu?
To u siebie TV nie mają? Jak zapraszam sąsiadów to raczej nie widzą pokoju kinowego, tylko ze sobą rozmawiamy, coś przy okazji degustując.
To kiedy im mam powiedzieć, że celem zaproszenia jest mój nowy OLED. Jak ich zapraszam, czy jak przyjdą niby na obiad a ja im zapodaję w zamian za to film?
Jakoś to do mnie nie przemawia. Raz, samo chwalenie się zakupem TV, bo i chwalenie się nieładne i zbytnio nie ma czym. Przecież jakby chcieli to zadzwonią, i na drugi dzień mają taki sam u siebie.
To nie zdobycie korony Himalajów.

Zacznę być Twoim fanem :) bardzo dobrze napisane podzielam ten pogląd myślenia..
 

collider

New member
Bez reklam
QUOTE=HQ150;1099728]Czyli jak?
Po zakupie OLEDA zaprosić sąsiadów na seans filmowy i to spowoduje, że będą w szachu?
To u siebie TV nie mają? Jak zapraszam sąsiadów to raczej nie widzą pokoju kinowego, tylko ze sobą rozmawiamy, coś przy okazji degustując.
To kiedy im mam powiedzieć, że celem zaproszenia jest mój nowy OLED. Jak ich zapraszam, czy jak przyjdą niby na obiad a ja im zapodaję w zamian za to film?
Jakoś to do mnie nie przemawia. Raz, samo chwalenie się zakupem TV, bo i chwalenie się nieładne i zbytnio nie ma czym. Przecież jakby chcieli to zadzwonią, i na drugi dzień mają taki sam u siebie.
To nie zdobycie korony Himalajów.[/QUOTE]

Niby racja, ale lekka hipokryzje tu czuc. Bo w takim razie czym jest zakladka " Nasze Zestawy" czy sygnaturki uzytkownikow? Oprocz roli informacyjnej spelniaja jeszcze jedna. Staja sie dla wielu okienkiem do lechtania wlasnego ego.
Nie oszukujmy sie, ale w Polsce (i pewnie nie tylko, taka ludzka natura) instytucja "chwalenia" ma sie swietnie. Ludzie lubia pokazywac swoja wyzszosc poprzez ubrania, auta czy sprzet. Lubia miec ta "dzika satysfakcje" z miny zazdrosnego sasiada.Szczegolnie dobrze polska mentalnosc pod tym wzgledem oddaje kultowa juz modlitwa Polaka z filmu " Dzien swira".
 
Do góry