LG szaleje... cena za Oleda 55EA9800 to nie całe 8299 zł !!!

000HQ150

Banned
QUOTE=HQ150;1099728]Czyli jak?
Po zakupie OLEDA zaprosić sąsiadów na seans filmowy i to spowoduje, że będą w szachu?
To u siebie TV nie mają? Jak zapraszam sąsiadów to raczej nie widzą pokoju kinowego, tylko ze sobą rozmawiamy, coś przy okazji degustując.
To kiedy im mam powiedzieć, że celem zaproszenia jest mój nowy OLED. Jak ich zapraszam, czy jak przyjdą niby na obiad a ja im zapodaję w zamian za to film?
Jakoś to do mnie nie przemawia. Raz, samo chwalenie się zakupem TV, bo i chwalenie się nieładne i zbytnio nie ma czym. Przecież jakby chcieli to zadzwonią, i na drugi dzień mają taki sam u siebie.
To nie zdobycie korony Himalajów.

,,Niby racja, ale lekka hipokryzje tu czuc. Bo w takim razie czym jest zakladka " Nasze Zestawy" czy sygnaturki uzytkownikow? Oprocz roli informacyjnej spelniaja jeszcze jedna. Staja sie dla wielu okienkiem do lechtania wlasnego ego.
Nie oszukujmy sie, ale w Polsce (i pewnie nie tylko, taka ludzka natura) instytucja "chwalenia" ma sie swietnie. Ludzie lubia pokazywac swoja wyzszosc poprzez ubrania, auta czy sprzet. Lubia miec ta "dzika satysfakcje" z miny zazdrosnego sasiada.Szczegolnie dobrze polska mentalnosc pod tym wzgledem oddaje kultowa juz modlitwa Polaka z filmu " Dzien swira".[/QUOTE]''


Żadna hipokryzja.
Czym innym jest rozmowa w gronie HDTV maniaków na forum po temu stworzonym, a czym innym próba zaszpanowania przed sąsiadami po zakupie TV.
Przynajmniej dla mnie, jest to zupełnie nie na miejscu. Stwierdzenie Baltazara Gąbki o tym, ze po zakupie OLEDA będziemy trzymać sąsiada w szachu, jest chyba nawet poniżej retoryki sprzedawców w marketach. No chyba, ze faktycznie chcemy tutaj na forum mieć ,, Dzień Świra'' na żywo.
Ja nie chcę.
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Dokladnie, wszyscy wiemy o co chodzi, ale żeby kupić coś tylko po to żeby się tym pochwalić... To już nie chwalenie tylko jakaś choroba umysłowa. Ja jak już komuś chce coś pokazać ze sprzętu to na pewno nie po to żeby się pochwalić. Kupuję sprzęt dla siebie a nie na pokaz.
Wracając do tematu ja już planuje na 2015 zakup oleda 55 cali od LG. Ceny zaczynają wyglądać świetnie a o jakość obrazu też się nie martwię. Mam tylko nadzieję że będą z prostym ekranem bo zakrzywiony mnie nie interesuje.

Sent from my GT-I9300
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Jak pisałem już wcześniej zmartwieniem pozostają zdychające piksele. Jeśli w 3 miesiące na sklepowej wystawie padło 20 to przydałaby się gwarancja, która brałaby to pod uwagę.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak pisałem już wcześniej zmartwieniem pozostają zdychające piksele. Jeśli w 3 miesiące na sklepowej wystawie padło 20 to przydałaby się gwarancja, która brałaby to pod uwagę.

A w który sklepie tak się stało ? Bo to oznacza że jeśli z tą przypadłością Lg nic nie zrobi to tv po dwóch latach na śmietnik wyląduje.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
,,Niby racja, ale lekka hipokryzje tu czuc. Bo w takim razie czym jest zakladka " Nasze Zestawy" czy sygnaturki uzytkownikow? Oprocz roli informacyjnej spelniaja jeszcze jedna. Staja sie dla wielu okienkiem do lechtania wlasnego ego.
Nie oszukujmy sie, ale w Polsce (i pewnie nie tylko, taka ludzka natura) instytucja "chwalenia" ma sie swietnie. Ludzie lubia pokazywac swoja wyzszosc poprzez ubrania, auta czy sprzet. Lubia miec ta "dzika satysfakcje" z miny zazdrosnego sasiada.Szczegolnie dobrze polska mentalnosc pod tym wzgledem oddaje kultowa juz modlitwa Polaka z filmu " Dzien swira".
''


Żadna hipokryzja.
Czym innym jest rozmowa w gronie HDTV maniaków na forum po temu stworzonym, a czym innym próba zaszpanowania przed sąsiadami po zakupie TV.
Przynajmniej dla mnie, jest to zupełnie nie na miejscu. Stwierdzenie Baltazara Gąbki o tym, ze po zakupie OLEDA będziemy trzymać sąsiada w szachu, jest chyba nawet poniżej retoryki sprzedawców w marketach. No chyba, ze faktycznie chcemy tutaj na forum mieć ,, Dzień Świra'' na żywo.
Ja nie chcę.[/QUOTE]

Dokładnie zakładka służy również po to żeby można było zadać konkretne pytanie do danego użytkowania takiego czy innego sprzętu, jest to bardzo pomocne, a jeśli ktoś odczytuje to że ktoś się tym chwali to już sprawa takiej osoby. Choroby są różne i chora zazdrość do ludzi posiadających cos tam również powinna być leczona. Zdrowi ludzie się cieszą jak sąsiad czy kolega cos sobie kupi fajnego.
A przede wszystkim czym tu się chwalić że ma się jakiś tv - trzeba mieć nieźle narąbane w głowie... Chwalić to się można swoimi osiągnięciami które mają wpływ na życie innych ludzi, a nie rzeczami jakie się posiada.
 

collider

New member
Bez reklam
''


Żadna hipokryzja.
Czym innym jest rozmowa w gronie HDTV maniaków na forum po temu stworzonym, a czym innym próba zaszpanowania przed sąsiadami po zakupie TV.
Przynajmniej dla mnie, jest to zupełnie nie na miejscu. Stwierdzenie Baltazara Gąbki o tym, ze po zakupie OLEDA będziemy trzymać sąsiada w szachu, jest chyba nawet poniżej retoryki sprzedawców w marketach. No chyba, ze faktycznie chcemy tutaj na forum mieć ,, Dzień Świra'' na żywo.
Ja nie chcę.

Dokładnie zakładka służy również po to żeby można było zadać konkretne pytanie do danego użytkowania takiego czy innego sprzętu, jest to bardzo pomocne, a jeśli ktoś odczytuje to że ktoś się tym chwali to już sprawa takiej osoby. Choroby są różne i chora zazdrość do ludzi posiadających cos tam również powinna być leczona. Zdrowi ludzie się cieszą jak sąsiad czy kolega cos sobie kupi fajnego.
A przede wszystkim czym tu się chwalić że ma się jakiś tv - trzeba mieć nieźle narąbane w głowie... Chwalić to się można swoimi osiągnięciami które mają wpływ na życie innych ludzi, a nie rzeczami jakie się posiada.[/QUOTE]

Dobrze, ze ty to rozumiesz. Jednak otworz oczy i rozejrzyj sie dookola. Nawet dzisiejsze swieto u wielu powoduje wlaczenie sie do chorej rywalizacji kto ma lepiej przystrojony nagrobek lub nawet tak prozaiczne sprawy jak spojrzenie z wyzszoscia i duma na innego uztkownika drog w sytuacji gdy ten pierwszy znajdzie lepsze miejsce parkingowe bo takie rzeczy juz widzialem. To forum tez nie jest od tego wolne i trzeba byc wielkim idealista by tego nie zuwazac. Oczywiscie nie wszyscy tak mysla i robia, na szczescie.
 

przeeemek

New member
Z tematu zrobił się lekki offtop. A telewizor i jego cena warte uwagi. 2-3 lata temu za leda znajomy dał ponad 10tyś a teraz za te pieniądze można mieć oleda. Technologiczny skok olbrzymi jesli chodzi o tv. (Skok w przód - nie jak led a lcd). A ceny beda spadac szyciej niz nam się wydaje. Sam trochę się zdziwiłem, ze 55 oleda cali za 10 tysi można kupic.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Jak pisałem już wcześniej zmartwieniem pozostają zdychające piksele. Jeśli w 3 miesiące na sklepowej wystawie padło 20 to przydałaby się gwarancja, która brałaby to pod uwagę.
tak,tylko to dotyczyło pierwszych egzemplarzy made in korea. Te z Polski, tańsze obecnie dostępne są poprawione. Też brałbym płaskiego :)
 
Do góry