Pioneer - podłącz się do nowoczesności.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pioneer - podłącz się do nowoczesności.




x-em12_sy_vx@140703@l_gallery.jpg
Rozkręć imprezę z mikrosystemem X-EM12. Wyposażyliśmy go w wysokiej mocy wzmacniacz i głośniki 2 x 15 W. Jego kompaktowe wymiary i stylowe, czarne wykończenie sprawiają, że pasuje do każdego wnętrza.
X-EM12 umożliwia słuchanie muzyki z wielu źródeł. Podłącz dowolne urządzenie audio przez umieszczone z przodu gniazdo Aux-in lub podłącz przenośną pamięć do gniazda USB aby cieszyć się ulubionymi utworami. Możesz także słuchać płyt CD lub korzystać z radia FM. Możesz także podkręcić brzmienie za pomocą equalizera z 4 fabrycznymi trybami.
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Kiki a co ma ciekawego ten zestaw bo
,,wysokiej mocy wzmacniacz i głośniki 2 x 15 W" to raczej slaby wynik.
Zaden news,slaby zestaw,jest duzo zestawow duzo mocniejszych,chyba nie warto wklejac kazdego sprzetu tylko takie ktore rzeczywiscie sa dobre.
 

collider

New member
Bez reklam
A ja uwazam, ze warto wklejac mozliwie jak najwiecej wiadomosci ze swiata audio i video. Sa rozni klienci i maja rozne potrzeby wiec fajnie, ze maja okazje zapoznac sie z wieloma produktami.
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Ja mysle ze powinny byc wklejane ciekawe pozycje a nie kazdy model co sie pojawi co nie wnosi nic nowego. Takich zestawow jest kilkadziesiat w tym duzo lepszych wiec po co wstawiac kazdy model. A kazdy raczej szuka najlepszego modelu lub dobrego w swojej klasie a nie przecietnego ,najlepszy jest ten kit reklamowy wysokiej mocy wzmacniacz gdzie jak pisalem sporo modeli juz oferuje sporo wiecej :).
 

collider

New member
Bez reklam
Ja mysle ze powinny byc wklejane ciekawe pozycje a nie kazdy model co sie pojawi co nie wnosi nic nowego. Takich zestawow jest kilkadziesiat w tym duzo lepszych wiec po co wstawiac kazdy model. A kazdy raczej szuka najlepszego modelu lub dobrego w swojej klasie a nie przecietnego ,najlepszy jest ten kit reklamowy wysokiej mocy wzmacniacz gdzie jak pisalem sporo modeli juz oferuje sporo wiecej :).

A czy ty nie mozesz zrozumiec, ze tu sa w glownej mierze pokazywane nowosci poszczegolnych producentow. A to jest akurat nowosc! A skad ty wiesz jak wypada ten sprzet na tle konkurencji w tym segmencie i klasie cenowej? Porownywales czy tylko spekulujesz opierajac sie na suchych specyfikacjach?
 
Do góry