Philips 55PUS7809 - wjechał na testy - proszę o pytania.

ktp

New member
Mnie ciekawi jakość obrazu HD i SD w porównaniu do modeli 7109 i 7509 jeśli mogę prosić.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Pytanie pierwsze to kiedy Ty zdążysz przetestować te wszystkie telewizorki?
Drugie to czy ten test mógłby ukazać się przed innymi bo zawsze to jednak Ambi...
 

skiwind

New member
Test

Mnie również ciekawi jakość obrazu HD i SD w porównaniu do modeli 7109 i np.lg 60LB650V który jest w cenie 5499zł.Jestem na kupnie i jeszcze się waham a mistrzostwa niedługo.Czy jest szansa żeby ten test ukazał się jaszcze przed mistrzostwami?Przydało by się parę dni na ustawienie tv bo jak się zaczną mecze nie będzie czasu.
 

przemekino

New member
Scalowanie SD-HD-4K, jakość obrazu barwy, czerń. Input-lag, płynność ruchu, odtwarzanie 4k - USB?, obsługa interfejsu - szybkość działania aplikacji, wady i zalety matrycy CENA:)?
 

przemekino

New member
Pytanie co do matrycy bo pojawiają się sprzeczne informacje czy ten tv ma natywną 100 czy 50Hz? Pytałem się o HDMI 2.0 i HEVC - h.265 i otrzymałem odp z philipsa:
"Niestety, informacja którą chciałby pan uzyskać nie jest dostępna dla naszych klientów ze względu na prawo konkurecji
i uczciwą rywalizacje między producentami. Philips jak i inni producenci posługują się różnymi systemami ( w przypadku Philipsa jest to PMR )
aby dokładnie określić mozliwości matrycy. Im wyższy PMR, tym wyższa wartość natywna odświeżania.

Ten telewizor posiada PMR 600 Hz Ultra w skali PMR.
Minimalna wartość to 100Hz a maksymalna 1000Hz

Co do HDMI 2.0 telewizor posiada zaktualizowne wejście do wersji HDMI 2.0 z HDCP 2.2 . W przyszłości możliwe dodatkowe aktualizacje.
Jednym z wspieranych kodeków jest H264/ MPEG-4 "
śmiech z odp o matrycę
 
Do góry