Pioneer BDP-170 - Miracast, SACD, WiFi

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pioneer BDP-170 - Miracast, SACD, WiFi.

Pioneer uruchomi w czerwcu nowe odtwarzacze serii BDP -170 z wbudowanym Wi-Fi, Miracast i odtwarzaniem Super Audio CD. BDP będzie odtwarzał też : CD, DVD, BD i SACD, DAC do 192 kHz / 24 bit i zapewnia zgodność z wielokanałowym Dolby True HD, Dolby Digital Plus, DTS - HD Master Audio i DTS - HD High Resolution.
BDP -170 odtworzy pliki : 3 GP, FLV, MPEG, AVI, WMV, MKV i DivX + HD i FLAC, WMA oraz
dźwięk MP 3.
BD 170 3D wspiera głębię kolorów 36bit i zapewnia 1080/24 p za pośrednictwem złącza HDMI.
Zintegrowany z Wi-Fi [802.11 b/g/n] ma Miracast i może być sterowany przez smartfony i tablety.
BDP-170.jpg

fullhd
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pomysleli ze nie beda to odtwarzacze 4k , bo kosztowalyby na pewno wiecej, a i tak nie ma materialow w 4k i mala ilosc na razie zakupionych takich tv nie ma sensu robienia takich odtwarzaczy na dzien dzisiejszy..
 

spinacz66

New member
Bez reklam
ktoś mi powie ile teraz tv dokładnie mają głębię kolorów bo mam w odtwarzaczu u siebie 24,30,36 i nie wiem na ile mam ustawić żeby było dobrze?Pioneer widać jako jedyny podtrzymuję leciwy format SACD. Z wyglądu kopia 160
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Chodzi mi o mój Bd, dałem za niego 500 zł a w środku nic nie ma ,160 ma wbudowane wifi i nie ma wyjścia video analogowe.
 

collider

New member
Bez reklam
No to rewolucji nie ma a jest raczej ewolucja. Szkoda, ze nie podjeli sie ingerencji w wyglad dajac np. wieksze stopki co poprawilo by wentylacje u tych co lubia trzymac klocki jeden na drugim. Zobaczymy co przyniesie nastepca 450 i czy jeszcze zdarzy zadebiutowac w tym roku.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
No to rewolucji nie ma a jest raczej ewolucja. Szkoda, ze nie podjeli sie ingerencji w wyglad dajac np. wieksze stopki co poprawilo by wentylacje u tych co lubia trzymac klocki jeden na drugim. Zobaczymy co przyniesie nastepca 450 i czy jeszcze zdarzy zadebiutowac w tym roku.

Zgadzam się z tobą bo sam trzymam jedno na drugim i się nie raz grzeje.Ten Pioneer jest ciekawy Elite BDP62FD.Ciekawe czy któryś z producentów skusi się na USB3.0 większa przepustowość by była
 

JanekM

New member
Dlaczego pierwsza fotografia w tym temacie pokazuje zupełnie inny model? (prawdopodobnie 430). Już ucieszyłem się, że może w nowym BDP 170 na wyświetlaczu będzie wreszcie pokazywany numer odtwarzanej ścieżki, ale to chyba też się nie zmieni. Szkoda.
 
Ostatnia edycja:

dmk84

New member
Witam

Czy już ktoś ma ten BD i go testował?
Czy występują w nim jakieś problemy z softem lub inne problemy natury technicznej jak miało to miejsce u poprzedników?

Zastanawiam się nad wymianą obecnych BD na ten właśnie model i nie wiem czy warto!?
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem czy Ci warto wymieniać tego bd.
Czy jest aż tak fatalny?
Prawdopodobnie będę zmuszony do zmiany odtwarzacza, bo mój Panasonic BDT-130EG przestał czytać płyty i poszedł na reklamację. Jeśli go nie naprawią, to zwrócą pieniądze.
Generalnie z Panasa byłem bardzo zadowolony, odtwarzał wszystkie popularne formaty, czytał dysk 1TB bez problemów, był szybki, obsługuje NASy, DLNA, 3D,odtwarzał wszystkie napisy i był intuicyjny w obsłudze.
Brakowało mi w nim jedynie Wi-Fi.
Zastanawiam się teraz czy wymieniać na kolejnego Panasa (np 260, lub nawet 460) jednak wizualnie Panasonic jest żenująco żenujący:p Ostatnio oglądałem BDT-700, sprzęt za 2000zł, z pozoru wyglądający "nieźle". Szczotkowany front jest plastikowy, podczas uchylania klapki / panelu słychać skrzypienie itd.... Pioneer chociaż jakoś wygląda;)
 

kr16

New member
Tak się zastanawiam właśnie nad tym Blu-Ray czy jest sens zakupu jako głównie odtwarzacz płyt CD + FLAC do zestawu Denon PMA-720 oraz Magnat Quantum 673?
 

bluray

Banned
Prośba o info:
Czy Pionek BDP 150 czyta z pena flack 5.1 24/96 kHz (z DVD-AUDIO) ?
Czy rozpoznaje w mkv chaptery ?
Czy ma problemy z synchronizacją video - audio (koncerty 5.1) ?
 
Do góry