Harman MUNICH HIGH END SHOW

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
wyst_zps9949606f.jpg


Harman Luxury Audio Group (dawniej HPAV) będzie uczestniczyć w tegorocznych targach MUNICH HIGH END SHOW, które odbędą się od 15-18 maja w Monachium.

levinson_2_zps0bf9d72c.jpg


Stoisko będzie usytuowane w Atrium 4, sala F119.

RevelPerforma3_zpsb1cf3f51.jpg


W trakcie targów zostanie zaprezentowany min. tak długo oczekiwany zintegrowany wzmacniacz Mark Levinson No.585.

IMG_2428_zpscc1170e7.jpg


pełna gama produktów Mark Levinson, Revel Performa 3, Ultima 2 a także nowe kolumny JBL Everest DD67000.

ISJ2013_5_E3838FE383BCE3839EE383B3E382A4E383B3E382BFE383BCE3838AE382B7E383A7E3838AE383AB_zps308b638a.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja bym przytulil Revela Ultima2 Studio2. Zaporowe ceny, ale może kiedyś.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja bym przytulil Revela Ultima2 Studio2. Zaporowe ceny, ale może kiedyś.

Kolego 17 mln jest do wygrania w lotto a wtedy wiesz w kazdym pokoju sobie takie ustawisz :) i pamietaj ze naszym marzeniem sa B&W :) ewentualnie dla mnie jeszcze Sonus Faber :) - oczywiscie mowa o odpowiednich modelach tych firm :)
A te Revela ultima 2 ile kosztuja za pare? Cos w necie zobaczylem za okolo 64 tys za pare nie wiem czy to samo ale to mysle ze osobiscie wolalbym kupic Sonusa Fabera Olimpica III ale kto wie jakbym posluchal :)
http://www.panasonic.gliwice.pl/sonus-faber-olimpica-iii-p-3652.html
Rozumiem ze to sa te kolumny...
http://www.audiocenter.com.pl/revel-ultima2-studio-2.html
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
A mi się podobają JBL Everest DD67000 tyle, że do nich to trzeba już dom budować/projektować a nie odwrotnie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz ja mysle ze jesli ktos kupuje tego typu kolumny to mysle ze jemu na jakims upuscie az tak bardzo nie zalezy ale roznie zapewne bywa...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

collider

New member
Bez reklam
Nic takiego nie powiedzialem :). Takie glosniki sa dla zupelnie innej grupy odbiorcow. Zapewne takich, ktorych problemem zyciowym jest tylko uciekajacy czas bo martwia sie czy zdaza spelnic swoje wszystkie zachcianki.
 
Do góry