Sony KDL 50W829 - telewizor który spełni Twoje potrzeby. Test w strefie klubowej.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony KDL 50W829 - telewizor który spełni Twoje potrzeby.

Sony zaproponował jako jeden z pierwszych z producentów na rynku - model wiosną 2014 roku.
Model jawi się być przedstawicielem średniej klasy telewizorów japońskiego giganta elektroniki.
Ale w trakcie testów okazało się, że ten przedstawiciel śmiało może występować publicznie jako najlepszy model SONY.
1dc46-product.jpg

Model co do wykonania dopracowany w szczegółach i z pietyzmem, co nie jest codziennością w dzisiejszych czasach. Matryca półmat.

Już po wyjęciu z kartonu ...

Sony50W829Detail.jpg

...widać, że mamy do czynienia z czymś klasowym.
sony_bravia_kdl50w829.jpg

Delikatna podstawa dodaje lekkości całej kompozycji.


Problem polega na tym, że kabel do zasilacza nie jest długi i może zabraknąć go gdy zasilacz będzie musiał znajdować się poza otworem z kablami. Raczej do zwykłego otworu nie ma szans aby się zmieścił. I tu dajemy mały minus za takie rozwiązanie.

Sony doskonale poradził sobie z napisami w różnych podanych plikach, doskonale.

Input Lag
W trybie Gra - Standard

Naprawdę świetne skalowanie obrazu.

Ktoś pytał o TVN Player, oczywiście że jest i...

Całość TU:
http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd/109129-sony-kdl-50w829-telewizor-ktory-spelni-twoje-potrzeby.html
 

wlacha

New member
Jestem posiadaczem TV od soboty mam pytania:

1. Czy zasięg WIFI jest taki słaby...mam router obok w pokoju i pokazuje mi jedną kreskę na TV. Łączy się ale nie wyświetla stron. Udostępniłem internet w telefonie jak router...łączy się i wyświetla strony.
2.Mam telewizję NC+ wczoraj wieczorem zauważyłem, że głoś jest jakiś słaby. Zostawiłem głośność na tym samym poziomie co wczoraj. Włączam rano i całkowicie inny przesył...strasznie głośno. Czy przyczyną złego dźwięku może być przesył sygnału...
3. Mam problem taki że podczas oglądania meczy gdy jest zbliżenie na piłkarza podczas biegu robi się wokół niego obramówka (obwódka aureola ) jak zwał tak zwał...podobno jak włączy się tryb gry to znika. Jak włączyć tryb gry i dlaczego tak się dzieje...

Wrażenia TV - bajka :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wg mnie - to nie jest wina telewizora tylko na linii łącza.
Podłącz BD pod telewizor i będzie wiadomo od ręki gdzie jest problem.
 
Do góry