Kef Muon - Jeszcze lepsze

steeze

steeze
Pomagam
VIP
Kef_Muon.jpg

Aluminiowe arcydzieło brytyjskiego producenta - Kef Muon, doczekało się poprawek. Inżynierowie znaleźli sposób na poprawę czegoś, co wydawać by się mogło jest już doskonałe. Wg producenta, wyniki wprowadzonych ulepszeń są zdumiewające. Kolumny Muon pozostają wyjątkowymi konstrukcjami, których dostępność (podobnie jak przed poprawkami) ograniczono do 100 par.

Krótkie przypomnienie koncepcji Muon'ów

[YOUTUBE]AlkcHfefK0I[/YOUTUBE]​
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cena jak sie domyslam, dobrze ponad kilkaset tys.zl + elektronika drugie tyle.
Jestem pewny, ze bogaci Rosjanie juz zarezerwowali "kilka" sztuk.
Kolumny zacne, szkoda jedynie ze zdjecie reklamowe sie zmienilo. Wolalbym w tle slynna "czekoladke" ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Cena jak sie domyslam, dobrze ponad kilkaset tys.zl + elektronika drugie tyle.
Jestem pewny, ze bogaci Rosjanie juz zarezerwowali "kilka" sztuk.
Kolumny zacne, szkoda jedynie ze zdjecie reklamowe sie zmienilo. Wolalbym w tle slynna "czekoladke" ;)
Też zbladłem, jak zobaczyłem białego dziadka :D
Czytam nowe, lepsze Muon, myslę, że fotka reklamowa tez będzie nowa i jest ;)
Ale nie tego się zpodziewałem
Poprzednia wersja, z tego co pamiętam była wyceniana na poziomie 680 tyś. pln. :)
To dla mnie rekord. O takich cenach jeszcze nie słyszałem. 100-300 tys, ale 680 jeszcze nie ;)
 

steeze

steeze
Pomagam
VIP
No to, jako że trochę czasu minęło, żeby poprawić rekord poniżej zdjęcie flagowych konstrukcji Magico, które prezentowane były na tegorocznym CES.

magico.jpg

Cena 354000$
 
Ostatnia edycja:

steeze

steeze
Pomagam
VIP
:) ponad 2m wysokości i ponad 360kg na sztukę. Ale żeby jeszcze trochę urozmaicić, ta 5-drożna konstrukcja może być skonfigurowana przez producenta jako system aktywny lub pasywny. W zależności od konfiguracji, cena za parę może wynieść do 600000$ ;) Na targach zaprezentowano tylko jeden z pary głośników, także niestety nie wiem jak brzmi:( To już kolejna (chyba 3cia) edycja tych konstrukcji.
 

werf

Active member
Bez reklam
Ciekaw jestem jak się wycenia takie cuda Grande Utopia EM coś koło 200$ tyś za parę Evidence Platinum 150$ a te co podał Steeze 600 tyś
 
Do góry