Nowości McIntosh

steeze

steeze
Pomagam
VIP
MXA70.jpg

McIntosh w okolicach połowy roku wprowadzi na rynek nowy kompaktowy system MXA70. Jest to kompletny system audio ze wzmacniaczem oferującym 50 wat na kanał oraz parą specjalnie zaprojektowanych dla niego kolumienek. Na pokładzie są cztery cyfrowe wejścia przyjmujące sygnał do 24bit 192kHz (USB do 32bit) i wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy. Pod zestaw można podpiąć także dowolne źródła z gniazdami XLR lub RCA.

MHA100.jpg

Jeśli ktoś chciałby korzystać tylko z wbudowanego wzmacniacza słuchawkowego, powinien skierować swoje kroki ku MHA100, który będzie widniał w ofercie producenta jako wzmacniacz słuchawkowy. McIntosh w późniejszym terminie planuje także wypuścić swoją linię słuchawek. Jako pierwsze światło dzienne ujrzą najprawdopodobniej flagowe konstrukcje wokółuszne MHP1000, a z czasem linia ma być uzupełniona o prostsze modele. McIntosh także wypuści swój pierwszy odtwarzacz sieciowy. Model MB100 ma mieć możliwość strumieniowania plików HRA (do 192kHz), ma mieć wbudowany dysk twardy oraz różnego rodzaju serwisy internetowe (Pandora, Sirius XM, Spotify, Rhapsody, Last.fm, TuneIn). Oczywiście w komponentach McIntosha nie zabraknie własnych rozwiązań firmowych jak chociażby Power Guard.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
$6,500 for the MXA70 + $1,500 for the speakers
:fool:
Szok przeżyłem, a myślałem, że może do małego pokoiku się nada :)
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Sprzęt audio takich firm jak McIntosh czy Audio Research lub Accuphase to sprzęt "ponad czasowy" bez dwóch zdań:|

A że nie jest tani , to nic dziwnego ......

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

fazer58

Member
Bez reklam
Panowie, McIntosh, Mark Levinson, Martin Logan...no,wiemy,że jest,ale wrócmy do naszych Onkyo,Marantz'ów, Pioneerów ;-)))
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
No niestety, póki co nie mam Accuphase ani Sonusa (choć bardzo żałuję), więc muszę pozostać przy tym co mam :) i dla mnie jest trafna ;)
Pozdrawiam
 
Do góry