Serial telewizorów LG LB8700, LB7300, LB6700, LB6500 i LB6300 webOS

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Serial telewizorów LG LB8700, LB7300, LB6700, LB6500 i LB6300 webOS .

Pięć nowych serii telewizorów LCD LED LG 2014 z wykorzystaniem nowego systemu operacyjnego - webOS.


Lista nie jest jeszcze pełna wszystkich cech lub wymiarów.

Seria LB8700
Rozdzielczość ............1920 x 1080 pikseli [FullHD]
Podświetlenie ............ Plus LED
Odświeżanie. ............ TruMotion 200Hz
Procesor .................. Triple-XD silnik
3D ..........................Kino 3D z Dual Play
Interfejs
................... webOS
Dźwięk ....................2,2-kanałowy system głośników [podstawa głośnika]
Sterowanie ...............Wifi Remote Magic

Seria LB7300
Rozdzielczość ............1920 x 1080 pikseli [FullHD]
Podświetlenie ............ Plus LED
Odświeżanie. ............ TruMotion 200Hz
Procesor .................. Triple-XD silnik
3D ..........................Kino 3D z Dual Play
Interfejs
................... webOS
Dźwięk ....................2.1-kanałowy system głośników
Sterowanie ...............Wifi Remote Magic

Seria LB 6700
Rozdzielczość ............1920 x 1080 pikseli [FullHD]
Podświetlenie ............ Plus LED
Odświeżanie. ............ TruMotion 200Hz
Procesor .................. Triple-XD silnik
3D ..........................Kino 3D z Dual Play
Interfejs
................... webOS
Dźwięk ....................2.1-kanałowy system głośników
Sterowanie ...............Wifi Remote Magic

Seria LB 6500
Rozdzielczość ............1920 x 1080 pikseli [FullHD]
Podświetlenie ............ Plus LED
Odświeżanie. ............ TruMotion 100Hz
Procesor .................. Triple-XD silnik
3D ..........................Kino 3D z Dual Play
Interfejs
................... webOS
Dźwięk ....................Virtual Surround Plus
Sterowanie ...............Wifi Remote Magic

Seria LB 6300
Rozdzielczość ............1920 x 1080 pikseli [FullHD]
Podświetlenie ............ Plus LED
Odświeżanie. ............ TruMotion 50Hz
Procesor .................. Triple silnik XD
3D ..........................Kino 3D z Dual Play
Interfejs
................... webOS
Dźwięk ....................Virtual Surround Plus
Sterowanie ...............Magic Remote

fullhd
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
LG bardzo ładne wizualnie robi TV wysoko oceniane są ich modele z matrycami LED IPS całościowym podświetleniem nie żadne ubogie krawędziowe firma obchodziła 20lecie w polsce
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
LG bardzo ładne wizualnie robi TV wysoko oceniane są ich modele z matrycami LED IPS całościowym podświetleniem nie żadne ubogie krawędziowe firma obchodziła 20lecie w polsce

Mozesz napisac jakie to modele Lg maja podswietlenie ful led i ile maja stref? Nie liczac tego modelu z przed trzech laty o ile dobrze pamietam...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam

Kolego z calym szacunkiem nie robmy smiechu na sali jaki to full led ktory jak dobrze pamietam mial okolo 40 stref z tego co mozna bylo wyczytac na forach, bo oficjalnie Lg nie podawalo ile ma i nie mozna bylo tej informacji uzyskac na infolinii... dla mnie full led to taki wiesz przynajmniej ze sto pare jak ma stref.. Malo tego jego poprzednik z poprzedniego roku full led byl o niebo lepszy i znacznie duzo wiecej stref mial pomimo ze byl robiony w dwoch wariantach na Polske i na Europe o czym Lg nie pochwalilo sie :) tylko wyszlo na testach zagranicznych - to pomimo tego i tak byl znaczaco lepszy niz 960 ...a juz nie wspomne o obecnych tv firmy Lg..
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Pytałeś o model z pełnym więc ci go podałem ten tv do tej pory jeden z najlepszych lg pod względem obrazu i jakości z pełnym podświetleniem led
Poczytaj testy.Ten również mam pełne led nie moge wklejć linka z testem bo jakieś krzaki się robią ale jest na blogu SKALIBRUJ TV z którym współpracuje magazyn Audio Video i Płaskie Ekrany długi i rzetelny test przed i po kalibrancji.

http://blog.*********************************.pl/2013/02/test-lg-lm960v-nanoled/
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czytałem testy, mój kolega miał ten tv przez kilka dni w domu, zrezygnował. W porównaniu do poprzednika to masakra.
 

SzymonAdamus

New member
Kolego z calym szacunkiem nie robmy smiechu na sali jaki to full led ktory jak dobrze pamietam mial okolo 40 stref z tego co mozna bylo wyczytac na forach, bo oficjalnie Lg nie podawalo ile ma i nie mozna bylo tej informacji uzyskac na infolinii...

Straszny żal z tym brakiem prawdziwych full LEDów :( Rozumiem że to droższe rozwiązanie, a telewizory nie mogą być tak super cienkie, ale jedna seria na rok byłaby znakomitym uzupełnieniem lineupu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
kalibrował go?dokładnie obraz mu nie odpowiadał czy coś jeszcze?

Kalibrowal , gosc powiedzial ze wiecej nie da sie z niego wyciagnac, obraz nie odpowiadal i bardzo slaby kontrast wiec zrezygnowal bo jakby nie patrzec tv za 10 tys byl wiec mozna juz cos oczekiwac wiecej od tv za taka cene. Ale inny kumpel nasz wlasnie ma tego poprzednika tego modelu to mowie Ci 960 kladzie na lopatke, a obecne to w wogole nie ma co z nimi robic - jesli chodzi o modele lg. Takze mowie im dalej tym gorzej, tylko lepiej z gadzetami..
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Ale w testach współczynniki po kalibracji są na przyzwoitym poziomie po kalibracji na tym blogu może trafił na jakiś wadliwy egzemplarz trudno mi powiedzieć bo osobiście go nie widziałem opieram się na testach redakcyjnych
 
Do góry