IFA 2013 - Philips Elevation

steeze

steeze
Pomagam
VIP
009_ifa2013_hdtv_com_pl447.jpg

Czterostronny Ambilight to kolejny krok w rozwoju tej charakterystycznej dla holenderskiego producenta funkcji.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
no 4 strefy to jest to. Dla mnie tylko 2 strefy albo najlepiej 4. 3 strefy to taki półśrodek gdzie na ścianie wygląda jak wybrakowany. Stojąc gdzieś na stoliku owszem jest efekt bo nie rzuca się brak dolnego podświetlenia, za to na ścianie dla mnie wygląda jak wybrakowany:)
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Bardzo "oszczędna" wersja 4-stronnego podświetlenia Ambilight , wręcz "delikatne" tylko podświetlenie ,
no może taką wizję mieli jej konstruktorzy , która nie musi przecież przypaść do gustu , części użytkowników tego "cienkiego" telewizora Philips .:-|



Pozdrawiam,:)
accu
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Rozumiem ze patent na Ambilight obowiazuje do 2020r., jestem jedynie ciekawy, jak inni producenci w przyszlosci podejda do tego tematu, ot taka ludzka ciekawosc. Bardzo fajna sprawa, zyczylbym sobie w kazdym tv taki ficzer.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Swietne, widzialem juz jakis czas podobne konstrukcje, ale nic z tego nie wyszlo. Urzadzenie tez powinno dzialac niezaleznie, tzn. bez udzialu pc, w przeciwnym wypadku mija sie z celem. Poczekamy, zobaczymy, ale cos czuje ze nic z tego nie bedzie.
 
Do góry