Czego to ludzie nie wymyślą...Samsung Galaxy S10+ będzie miał pięć aparatów wbudowanych.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czego to ludzie nie wymyślą...Samsung Galaxy S10+ będzie miał pięć aparatów wbudowanych.

Dziesiąta rocznica Galaxy S plotki nadal płyną.

Małe przypomnienie, dla tych, którzy przegapili najnowsze plotki na temat kolejnych flagowych smartfonów Samsunga: seria Galaxy S10 będzie dostępna w trzech wersjach. Koreańska strona internetowa The Bell (za pośrednictwem MacRumors) mówi nam więcej o ich funkcjach, w tym czujnikach foto.

Tak więc, Galaxy S10 + miałoby potrójny aparat z tyłu w którym pierwszy będzie ze zmienną przysłoną (f/1.5 i f/2.4), drugi posiadać będzie teleobiektyw trzeci aparat z obiektywem szerokokątnym - 123°. Jest też wysoka rozdzielczość bo 12 Mpix, 12 Mpix i 16 Mpix odpowiedniej kolejności. Ostatni ma też przysłonę f/1.9
Galaxy S9 + będzie z dodatkowym czujnikiem 16 Mpxls i bardzo dużym kątem 120 stopni. Ponadto zaoferuje podwójny czujnik do autoportretów o bezprecedensowej jakości z przodu.

avcesar
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wg mnie to co Samsung powinien zrobić, aby powiększyć sprzedaż względem konkurencji to zrobićlepsze ceny na swoje smartfony. Bo za chwilę może się okazać, że Huawei i nie tylko na poważnie zagrozi samsungowi, a wtedy 10 aparatów w smartfonie nie pomoże.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiki zgadza się, ale jamiałem na myśl te topowe modele, tu raczej chyba samsungi dalej lekko, ale jednak wyprzedzają chińczyków...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem o co prosisz .. :) ja tylko powiem, że miałem na myśli, że topowe modele samsungów chyba dalej lekko lepiej się sprzedają, czy się mylę? Sam mam Chińczyka i nie jest topowym smartfonem na dzień dzisiejszy, mało tego mam duży dystans do smartfonów z wyższej półki.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Wiem że masz Chinczyka ale wydawało mi się że jesteś ostatnią osobą co będzie pisała TANIO i
NAJLEPSZY produkt i ;)
 
Do góry