Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Dotarło do mnie coś nowego. Może ktoś mi udzielić informacji jak sprawdzić amplituner Marantz czy jest na 100% nowy, a nie po wystawowy? Jeszcze nic nie podłączyłem..

ca636_DSC_0585.JPG

zj52_DSC_0586.JPG

xr4_DSC_0587.JPG
 
Ostatnia edycja:
Pewnie po kurzu mozna zobaczyć. Wszędzie nie wyczyszczą. Jeżeli w środku ampli jest kurz lub w srodku zacisków głośnikowych, to można podejrzewać że nie był sprzęt zapakowany. Central konkret:)
 
Ladnie kolego. Co do ampli, to byl fabrycznie zapakowany? To latwo poznac, jezeli nie zwrociles na to uwagi, to raczej nie znajdziesz tam "licznika" godzin, sprawdzic natomiast mozesz czy nie ma drobnych sladow, na zaciskach, potencjometrach, czy tez, drobinki kurzu, ten zawsze sie szybko zbiera, szczegolnie na tylnej czesci, pomiedzy zaciskami itp. Innego sposobu na sprawdzenie, w przypadku ampli nie znam. No, ja jeszcze po wechu wyczuje, wiem jak pachnie nowosc ;)
Edit: Widze ze Krzychu mnie juz ubiegl z tym kurzem, nie zapominajmy tez, co warto dodac, ze moze to byc kurz audiofilski ;)
 
Ostatnia edycja:
A widzisz, Ty masz leb. Nastepny dobry pomysl. Trzeba wprowadzic taka usluge, "Pimp my Receiver", bedziemy odpicowywac uzywane klocki + choinka.
Powinienes opatentowac pomysl ;)
 
A ja dziś zainstalowałem to

ps Armanig 90 sprzedała się za nie całe 1800 funciaków
 

Attachments

  • 2013-09-11-956.jpg
    2013-09-11-956.jpg
    36,5 KB · Wyś: 122
A widzisz, Ty masz leb. Nastepny dobry pomysl. Trzeba wprowadzic taka usluge, "Pimp my Receiver", bedziemy odpicowywac uzywane klocki + choinka.
Powinienes opatentowac pomysl ;)

WiTT został dystrybutorem audiofilskiego kurzu, to My możemy odpicowywać amplitunery:) Chociaż patrząc na większość klocków na Allegro, to bedziemy mieli sporą konkurencję. Tylko Naszym atutem bedzie seria zapachów nowej elektroniki. A myślałeś o lini zapachów np. dla biegaczy o aromacie świeżego potu lub brudnych skarpetek? Lub dla kobiet, żeby w nocy miały spokój od faceta np. zapach nieświeżej flądry:) Kurcze...to jest biznes:D
 
Kurna jak by były białe zostały by na 100% a z tymi pożyjemy zobaczymy
Narazie dokupiłem resztę central i 806 przyjadą za tydzień dwa ....
 
WiTT został dystrybutorem audiofilskiego kurzu, to My możemy odpicowywać amplitunery:) Chociaż patrząc na większość klocków na Allegro, to bedziemy mieli sporą konkurencję. Tylko Naszym atutem bedzie seria zapachów nowej elektroniki. A myślałeś o lini zapachów np. dla biegaczy o aromacie świeżego potu lub brudnych skarpetek? Lub dla kobiet, żeby w nocy miały spokój od faceta np. zapach nieświeżej flądry:) Kurcze...to jest biznes:D
Zostaniesz twórcą kina 5D :D
Werf. Chorusy 836 VW W high glossie - moje marzenie, kiedyś zamienię na bialy komplet ;)
Wysuń je trochę no i ściągnij folię ;)
 
Ostatnia edycja:
Na jakiej wysokości powinny być kolumny surroundowe i w jakiej odległości od rogu? Rogówkę mam przy samej ścianie na całą szerokość pokoju i stamtąd oglądam tv. Kupiłem oplot na kable aby kable które będą szły na tyły były oplecione nylonem, jednak założenie tego na długi kabel będzie dosyć problemowe do tego strasznie się rozplątuje na końcu. Oczywiście chciałem zrobić koszulkami ale co utnę to i tak się rozpruwa i gdy założę opale koszulkę to brzydko wygląda więc raczej sobie odpuszczę chyba że macie jakieś metody?
 
W takiej sytuacji ja bym dał surroundy jak najszerzej. Jak dasz wąsko, to gdy się położysz na kanapie lub usiądziesz nie na środku (np. w kobietą) będziesz miał jednego surrounda zbyt blisko ucha. Naturalniej wyjdzie jak dasz szerzej. Wysokośc najlepiej taka jak ucho słuchacza. Jeśli chcesz dać wyżej, dobrze byłoby skierować ja lekko w dół (na uszy słuchacza).
 
W dziale "Jak podlaczyc..." na forum, masz dedykowany watek dot. Twojego pytania. Jeszcze wczoraj dyskutowalismy na tem temat. Zajrzyj tam. Natomiast co do kabli, to wielokrotnie takie robilem (Krzychu tez tu wklejal ostatnio fotki), oplot jest rozciagliwy i latwo sie go naciaga na kabel, owszem, przy naciaganiu koncowka oplotu sie rozpruwa, dlatego tez zostawiasz troche wiecej i ucinasz, nastepnie wykanczasz np. koszulka termokurczliwa. Byc moze nie robisz w odpowiedniej kolejnosc. Sposobow na dopieszczenie kabla jest kilka, jak Ci sie nie pali, to wstrzymaj sie kilka dni, wlasnie bede robil na tylne i wkleje efekt finalny. Nie odpuszczaj, warto sie poswieciec.
 
Dzięki :) może się kiedyś zabawię w takie coś :) Dziś mam kable bez obrobienia, więc miedziane czerwone nitki widać przez przezroczystą izolację :) Nie wygląda to najpiękniej ;P
 
Do góry