Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
A poniżej mój skromny salon z nowym nabytkiem, Soniakiem 55W805. Bez fajerwerków i zbędnej ekstrawagancji, ale taki był zamiar :)

x0j3.jpg


a5sz.jpg


mmnp.jpg
 
Cos Ci sie te pierwsze 2 zdjecia nie zaladowaly, a tak to bardzo przyjemnie, czysto, schludnie, kabelki ladnie pochowane ;)
Jak Ci te "kieliszki" graja, jestes zadowolony? Kiedys je chyba mialem, lub cos podobnego, ale nie dam glowy.
Juz chyba trzeba miec dobra skleroze zeby nie kojarzyc bylego sprzetu :)
 
Cos Ci sie te pierwsze 2 zdjecia nie zaladowaly, a tak to bardzo przyjemnie, czysto, schludnie, kabelki ladnie pochowane ;)
Jak Ci te "kieliszki" graja, jestes zadowolony? Kiedys je chyba mialem, lub cos podobnego, ale nie dam glowy.
Juz chyba trzeba miec dobra skleroze zeby nie kojarzyc bylego sprzetu :)

Z kina jestem naprawdę bardzo zadowolony- kupiłem je swego czasu w Media Markt, mieli bardzo dobrą promocję- dałem za nie chyba 1300 zł, chociaż w najtańszym sklepie internetowym kosztowały prawie 1900 zł. Ale przy Tobie Armanig to ja jestem leszcz, jest to moje pierwsze kino, więc nie mam tyle punktów odniesienia co Ty :)
Generalnie, dla przeciętnego użytkownika, który szuka uniwersalnego sprzętu w rozsądnych pieniądzach, myślę że to dobry wybór.
Telewizor w związku z faktem iż wisi dość wysoko, jest pochylony.
Ale to swego czasu było bardzo dobrze oceniane kino (zdobyło chyba nawet nagrodę EISA). Mi bardzo zależało na 2 wejściach HDMI.


P.S.
Co do koloru ściany- to chyba rzeczywiście hit sezonu, ale na to uparła się moja narzeczona ;)
Bo mieszkanie w sumie urządziliśmy 2 miesiące temu.


Poniżej te zdjęcia, które się nie wczytały. I na końcu wersja sprzed jakiegoś miesiąca, jeszcze z 40W5500 (teraz wisi w sypialni). Różnice takie, że dzięki pilotowi Harmony pozbyłem się tych kilku pilotów, oraz dzięki modułowi NCAM zrezygnowałem z dekodera, a głośnik centralny udało się "wcisnąć" do półki RTV. Więc całość mniej zagracona.
 

Attachments

  • DSCN1632.jpg
    DSCN1632.jpg
    35,1 KB · Wyś: 116
  • DSCN1633.jpg
    DSCN1633.jpg
    47,5 KB · Wyś: 113
  • DSCN1596.jpg
    DSCN1596.jpg
    37 KB · Wyś: 110
Ostatnia edycja:
Podzielam zdanie kolegow, czysto i schludnie. Moja zonka zawsze chciala miec te szmpanówki :)
W niedalekiej przyszlosci chcemy zrobic sypialnie wlasnie w takim wystroju, czyli fiolet na scianie i meble bialy polysk :D
Bardzo ladnie sie to prezentuje, fajne kontrasty, już nie musze robic wizualizacji ;)
 
Z kina jestem naprawdę bardzo zadowolony- kupiłem je swego czasu w Media Markt, mieli bardzo dobrą promocję- dałem za nie chyba 1300 zł, chociaż w najtańszym sklepie internetowym kosztowały prawie 1900 zł. Ale przy Tobie Armanig to ja jestem leszcz, jest to moje pierwsze kino, więc nie mam tyle punktów odniesienia co Ty :)
Generalnie, dla przeciętnego użytkownika, który szuka uniwersalnego sprzętu w rozsądnych pieniądzach, myślę że to dobry wybór.
[/B]

Ja nigdy nie bylem przeciwnikiem takiego kina, uwazam ze potrafia dac kupe radochy, sek w tym ze te kina nie sa sobie rowne. Cena tutaj nie jest wyznacznikiem, ale jezeli Twoj zestaw jest z tych o ktorych mysle, to jestem pewien ze daja duzo przyjemnosci.
Fajny tez widoczek z okna ;)
 
może kolega z czasem i będzie chciał zainwestować w KD drewniane:D kto wie. To forum potrafi doprowadzić do dziwnych decyzji zakupowych hehe:D
 
No wlasnie, tez zwrocilem uwage na ten zegarek. Kiedys mialem go kupowac (swietny) ale balem sie ze przy zmianie minuty bedzie slychac za kazdym razem specyficzny "klik", prawda to? ;)
 
No wlasnie, tez zwrocilem uwage na ten zegarek. Kiedys mialem go kupowac (swietny) ale balem sie ze przy zmianie minuty bedzie slychac za kazdym razem specyficzny "klik", prawda to? ;)

Prawda :)
O ile przy zmianie minuty jest to bardzo ciche, ale przy zmianie godziny słychać już to dość wyraźnie. Więc na pewno nie jest to zegarek do małej sypialni- w salonie natomiast wogóle nie przeszkadza :)
 
Witam
To nie jest moj zestaw ale moze w przyszlosci kupie:) taki telewizor.Cos dla konesera dobrego obrazu:) plazma 85 cali.Mozna zauwazyc ze to stary model ale jak ladnie dziala
PANASONIC_neweexw.jpg
PANASONIC_neweere.jpg
 
Ostatnia edycja:
Prawda :)
O ile przy zmianie minuty jest to bardzo ciche, ale przy zmianie godziny słychać już to dość wyraźnie. Więc na pewno nie jest to zegarek do małej sypialni- w salonie natomiast wogóle nie przeszkadza :)

Tak myslalem, takie tykanie co jakis czas w nocy skutecznie mnie wybudzi, ale bardzo fajny.
Jak juz jestesmy przy zegarkach, to wklejam moja stopklatke "zegar rezyserski", widzialem ja kiedys na jakims filmie, dlugo szukalem w sklepach, ale sie udalo.
Dla milosnika filmow fajny gadzet, do tego swietnie wykonany, "ciecie" jest ruchome, naciskajac w dol mozna wylaczac budzik ;) ma tez setne sekundy ktore bardzo szybko sie zmieniaja, na zywo dziala podobnie do prawdziwej stopklatki.
 

Attachments

  • zegar.jpg
    zegar.jpg
    71 KB · Wyś: 779
Ostatnia edycja:
Tak myslalem, takie tykanie co jakis czas w nocy skutecznie mnie wybudzi, ale bardzo fajny.
Jak juz jestesmy przy zegarkach, to wklejam moja stopklatke "zegar rezyserski", widzialem ja kiedys na jakims filmie, dlugo szukalem w sklepach, ale sie udalo.
Dla milosnika filmow fajny gadzet, do tego swietnie wykonany, "ciecie" jest ruchome, naciskajac w dol mozna wylaczac budzik ;) ma tez setne sekundy ktore bardzo szybko sie zmieniaja, na zywo dziala podobnie do prawdziwej stopklatki.

Armanig, czy to Twoja wyrzeźbiona klata odbija się w tym zegarze?:)
 
Do góry