Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
U mnie jest taki ruchomy i na tym mam tv 60". Ale uchwyt bardzi solidny, gruba metalowa konstrukcja. Do tego stopnia jest ciężki (sam uchwyt), że cieżko go samemu powiesić. Kosztował jeśli dobrze pamiętam (kilka lat temu) około 350 zł. Wysuwa się coś na zasadzie pantografu (jak w tramwaju - taki romb się robi). Takie uchwyty z jednym ramieniem nie budzą mojego zaufania. TV rzeczywiście bardziej odstaje od ściany, ale u mnie ściana jest półokrągła, więc i tak bym dużego tv nie dosunął do końca (boki by wcześniej dobiły, niż środek - a właśnie na nim jest uchwyt).

Co do fotek, to teraz mam ciężej. Nawet z łóżka nie zejdę. Wczoraj na koszu poważne skręcenie nogi III stopnia z podejrzeniem złamania kości. Pociecha taka, że mam dużo czasu na filmy. Młody wychodzi z Opiekunką na spacery :)
Chociaż pracy na kompie też mam trochę...
 
hehe, ma ponad 50 ;P wolę siedzieć sam ;P
swoją drogą z filmami jednak trochę lipa - matryca siadła i mam cały czas jeden szeroki kolorowy pasek pionowy... wymiana będzie w przyszłym tygodniu :(

Same nieszczęścia ;P
 
Ale serwis ok :) Dziś (2 dni po telefonie) był gość na diagnostykę. Potwierdził, że padła matryca. Zostawił tv (więc można z paskiem oglądać) i ma wrócić w piątek lub na początku następnego tygodnia z matrycą. Wymiana u mnie w mieszkaniu. Super :)

Ciekawe jaki mi się trafi clouding w nowej ;P
 
Witam kolegów standy na miejscu.
Zdecydowałem się jedna na blu Onkyo 809 do kompletu w piątek odbieram przeslę fotki całego zestawu .Pozdrawiam.
prawie takie jak moje ,tylko chyba cieńsze-moje 5cm gr mają.Ale na tym foto bardzo wielkie wyglądają.brawo teraz podkładki srebrne pod kolce żeby na granitach się nie ślizgału i profeska po całości.;)
 
Jest już wszystko w komplecie standy duże bo i kolumny spore tylko po 1,5 cm szersze na obwodzie grubość 30mm.
Troche nie podoba mi się wykończenie spodu ale co tam nie widać tej surowizny.


_____________________________________________________
Onkyo txnr 809;Onkyo bdsp 809;Egreat R6S,HD5000;PS3 320gb
Klipsch Synergy F3,B2 C2;Paradigm DSP3100v2
a te spody to zawsze kamień widać,a nie szlifowany granit
 
Jest już wszystko w komplecie standy duże bo i kolumny spore tylko po 1,5 cm szersze na obwodzie grubość 30mm.
Troche nie podoba mi się wykończenie spodu ale co tam nie widać tej surowizny.


_____________________________________________________
Onkyo txnr 809;Onkyo bdsp 809;Egreat R6S,HD5000;PS3 320gb
Klipsch Synergy F3,B2 C2;Paradigm DSP3100v2
coś nie kumam,ty masz klipsch synergy czy paradigm?
 
Do góry