Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Mnie tam wystarczy 1D :), ale jak by było 3D to też bym nie narzekał:D... tylko skąd tyle siły brać?, a człowiek nie jest coraz młodszy. Chociaż na kacu to filmy XXX się kładą. He,he. Trzeba by pogadać z adminem żeby zrobił osobny dział pod tytułem " Oddam za darmo:0
 
Ostatnia edycja:
D
Tym razem nagłośnienie sypialni.
Nietypowe. System w pełni aktywny. Pre pure class A, ośmiokanałowe, z aktywną zwrotnicą i DAC-iem na pokładzie, do tego końcówka ośmiokanałowa. Konstrukcja w pełni zbalansowana. I paki czterodrożne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kurde, nic nie zrozumiałem z tego co napisałeś. A przez chwilę wydawało mi się, że wiem co jest na obrazkach. A paprotka to paprotka?
 
3D to juz mam na zywo :)

Stara gwardia już nic nie doda :D

...zaczolem czytac jakies amerykanskie forum i tam gosciu pisal ze on ma cos takiego wlasnie i ze to mu gra tylko trzeba glosniki kupic ktore maja mozliwosc przestawiania pracy takiego glsonika czyli dipolowo lub bipolarnie i wtedy troszke sie pobawic i ustawic sobie w zaleznosci jaki komu dzwiek odpowiada i co oczekuje od takiego glsonika ... bo wiadomo ze dipolowo graja zupelnie inaczej takie glosniki - jest innego typu efekt

Zgoda, tylko nie jestetm pewnien, czy czasem oba nie powinne grac w tym samym trybie? ;)

Tym razem nagłośnienie sypialni.
Nietypowe. System w pełni aktywny. Pre pure class A, ośmiokanałowe, z aktywną zwrotnicą i DAC-iem na pokładzie, do tego końcówka ośmiokanałowa. Konstrukcja w pełni zbalansowana. I paki czterodrożne.

HQ150, Ty to już nieźle szalejesz ;) Nie wiem jak to gra, ale chyba nie muszę pytać. Bravo! ;) Nastrój w sypialnu zapewniony do 5D ;)
 
Ostatnia edycja:
HQ150 rozmieszczenie jest jak najbardziej ok. Ciekawi mnie jak wrażenia odsłuchowe? Widzę że masz kasę na sprzęt opisz jak wrażenia z użytkowania wzmaka/amplitunera.
 
D
Kurde, nic nie zrozumiałem z tego co napisałeś. A przez chwilę wydawało mi się, że wiem co jest na obrazkach. A paprotka to paprotka?
Nie też nie. To ustrój akustyczny:)
No jednak system w pełni aktywny to jest to!
Miałem poprzednio w stereo Infinity Kappa 8.2i nieźle zasilone i nie ma porównania z tym co jest teraz.
Niesamowita separacja poszczególnych dźwięków, niesamowita ich czystość, drive, namacalna wręcz średnica, no i bas. Zero buczenia, braku kontroli a jak uderzy....
No i ta przestrzeń, Kappy pod względem to rewelacja a tu jest jeszcze sporo lepiej.
Na płytach słychać o wiele więcej szczegółów niż poprzednio.
Dla mnie naprawdę O.K., zresztą byli już u mnie koledzy którzy się bawią w stereo i raczej byli pod baaaardzo dużym wrażeniem.
W planach końcówka dziesięcio kanałowa do kina domowego.
Do systemu 7.1, ale przednie kolumny i central będą miały po dwie końcówki do osobnego zasilenia sekcji basowej i góry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
D
Co to za stwory? Robione na zmówienie czy jak? Te obręcze to chyba z altusów:)
Tak kolumny i elektronika to robota pod zamówienie. Kolumny z litego drewna jesionowego. Przednia decha ( 8cm grubości) jako open baffle, i skrzynia basowa O.Z( 4cm grubości też lite drewno). Ponad 70kg sztuka.
Do tego pre z aktywną zwrotnicą, i osiem końcówek mocy z której każda napędza jeden głośnik.
Więc w kolumnach nie ma zwrotnic.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tym razem nagłośnienie sypialni.
Nietypowe. System w pełni aktywny. Pre pure class A, ośmiokanałowe, z aktywną zwrotnicą i DAC-iem na pokładzie, do tego końcówka ośmiokanałowa. Konstrukcja w pełni zbalansowana. I paki czterodrożne.

To klimanw domu musi byc - 8 piecykow w klasie a...
Nastepny krok tuby tez zasilone katywnie ;)
 
Panowie, wklejamy zdjęcia. Rozumiem ze każdy się już chlodzi zimnym piwkiem, ale bez przesady, wakacje się jeszcze nie zaczely :)
"Każdy zestaw cieszy oko"
 
Mialem juz podobnie wczoraj napisac ;) Jakos tak cicho się zrobilo w temacie, a ja ciagle jestem na głodzie do ogladania fotek ze sprzetem i aranzacją, z resztą inni koledzy także ;)
 
2choxhj.jpg

Miałem nie wrzucać przed przeprowadzką ale jak tak bardzo chcecie:)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk
 
Ostatnia edycja:
Do góry