Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Nasze zestawyTutaj prezentujemy nasze wnętrza wraz ze sprzętem.

Wróć HDforum > Styl życia - lifestyle > Nasze zestawy > Nasze zestawy (wątek zbiorczy)
Odpowiedz

Senior Member

Meldunek: Jan 2015
31-01-2015, 12:45
Domyślnie

Cytat:
Napisał nokinomaniak Zobacz post
Grisza a jak ten Rel , patrze na fotki to taki maly w porownaniu do ampli , tak sobie luknolem na mojego Heco , i w sumie moj to jak trzy moje amplitunery .
Cos chyba sciana ci podmaka , czy tak sie sofa odbija , a ogolnie spoko , pomyslal bym o malowaniu , ale ogolnie pomieszczenie z perspektywami .
Mały jest zdjęcia też trochę przekłamują tak jak z TV na 48" nie wygląda, ale bass daje spory, ja i tak mam teraz go na 30-40 % ustawiony i w filach jest tak że podłoga drży. Także jak bym miał suba z Bass Relfex to bym chyba nie wytrzymał w pokoju od basu.
Jakoś po malowaniu wyszły wilgotne punkty, trzeba palić i palimy cały czas, i zmniejszają się, te miejsca. To też w trakcie remontu jak się maluje klei to trzeba wietrzyć bo paruje woda. Dom jest ogólnie suchy ściany oddychają bo z cegły są z pustką powietrzną, grubość około 0,5 m. Okno drewniane. To nie jak te nowe że puszkę mają i nic nie oddycha musi być przepływ powietrza, a później się dziwią że mają wilgoć i grzyba.

Cytat:
Napisał marcin_srok Zobacz post
Kable chowa się na etapie remontu...
To teraz już za późno, ale jakoś się to estetycznie poukłada pochowa, mebel jakiś przyjdzie to też zasłoni.
Odpowiedź z Cytatem
Grisza HD jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Senior Member

Meldunek: Oct 2012
31-01-2015, 12:47
Domyślnie

Ja bym mimo to zrobił mały rowek od listwy i zaszpachlował
Odpowiedź z Cytatem
marcin_srok jest offline
Senior Member

Meldunek: Jan 2015
31-01-2015, 12:51
Domyślnie

Cytat:
Napisał marcin_srok Zobacz post
Ja bym mimo to zrobił mały rowek od listwy i zaszpachlował
Tak popatrzyłem, przecież ja mam listwę przypodłogową wysoką i tam jest miejsce na schowanie tych kabli chociaż częśc co idą wzdłuż ściany.
Odpowiedź z Cytatem
Grisza HD jest offline
reklama

Banned

Meldunek: Jun 2014

31-01-2015, 14:01
Domyślnie

Zrób tak jak na fotce, nie będzie przeszkadzało.

Ostatnio edytowane przez eedviking ; 31-01-2015 o 14:03
Odpowiedź z Cytatem
eedviking jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Sep 2010

31-01-2015, 14:30
Domyślnie

Do GriszaHD: Odnośnie tylnych głośników: zdejmij je i zamontuj za sofą po bokach jakieś 0,2-0,3 od sofy miej więcej na tej samej wysokości (obok włącznika światła i po drugiej stronie) co teraz tylko na uchwytach np. B-techa bt77 i skieruj je na środek sofy. Ponieważ teraz to przygotowałeś je w konfiguracji 7.1 a nie 5.1.. Tylne głośnik powinny być za tobą po skosie a nie z boku (chyba że jest to 7.1.). Tak jak chłopaki napisali, zrobić malutką bruzdę, wpuść kabel i zaszpachluj. Pomalujesz i będzie estetycznie.. Aha dodatkowo odsuwasz jeszcze sofę do przodu od ściany 0,5-0,7m i sam ocenisz walory dźwiękowe..-) Jeśli nie masz ochoty robić, bruzdy to kupujesz maskownice do kabli i malujesz na kolor ściany i po sprawie...
http://www.conrad.pl/Uchwyt-głośniko...nrad&pi=351063
http://www.mediamonter.pl/line-3015-...iay-p-443.html
Kino: 4K HDR DTS X/DOLBY ATMOS 5.2.4 JVC-RS540 -kalibracja Maciej K wg.ISF,THX., 130" K.a.u.b.e.r Blue Label Tensioned referenc, Denon AVR-X6200W, OPPO UDP 203, Heco Celan GT 42, Heco MS200F, SVS SB 2000x2 szt.-Kalibracja dźwięku wg. THX I HAA CinemaPro
Stereo: Denon PMA 2020ae, Denon DCD 1510ae, Heco Music Style 900, Tomanek TAP8, Furutech FP-3TS762, Furutech FP-3TS20, Chord Odyssey 4, IC: Van Den Hul Second
Moja galeria http://www.hdtv.com.pl/forum/1156870-post1.html

Ostatnio edytowane przez Bipo ; 31-01-2015 o 14:42
Odpowiedź z Cytatem
Bipo jest offline
Senior Member

Meldunek: Oct 2012
31-01-2015, 15:07
Domyślnie

Dziwne, że nawet o gnieździe za tv nie pomyślałeś... poniżej moja walka z kablami i salonem (kable już się nie krzyżują )

Odpowiedź z Cytatem
marcin_srok jest offline
Senior Member

Meldunek: Mar 2012
31-01-2015, 15:23
Domyślnie

Moze i reszta wrzuci pare aktualnych fotek , co by bylo ciekawiej w temacie

Ostatnia fotka , to moj dzisiejszy pomysl na wieczor jak by sie troszke odstresowac , jak by koledze kable spac nie dawaly to polecam moze chwilowo pomoze .
Poruszany byl tez swego czasu temat jak zaswiecic moze projektor , to moje probki , aparat zrobil co mogl , na zywo lepiej sie prezentuje choc do projektora sony kolegi jeszcze troszke brakuje .
Jak narazie z zestwem nic wiecej nie kombinuje , czas sobie dychnoc , w wolnej chwili i przy odrobinie checi pozostalo jeszcze dostrojenie projektora , ale nie jest zle takze czekam na natchnienie .
Panowie i panie czekam na wasze fotki .
PS. Stringi i inne czesci garderoby staranie pousuwane takze niedoszukiwac sie .
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Nasze zestawy (wątek zbiorczy)-dsc06455.jpg   Nasze zestawy (wątek zbiorczy)-dsc06459.jpg   Nasze zestawy (wątek zbiorczy)-dsc06465.jpg   Nasze zestawy (wątek zbiorczy)-dsc06467.jpg   Nasze zestawy (wątek zbiorczy)-dsc06469.jpg  

Nasze zestawy (wątek zbiorczy)-dsc06479.jpg   Nasze zestawy (wątek zbiorczy)-dsc06490.jpg   Nasze zestawy (wątek zbiorczy)-dsc06493.jpg   Nasze zestawy (wątek zbiorczy)-dsc06494.jpg   Nasze zestawy (wątek zbiorczy)-dsc06495.jpg  

Nasze zestawy (wątek zbiorczy)-dsc06507.jpg   Nasze zestawy (wątek zbiorczy)-dsc06516.jpg   Nasze zestawy (wątek zbiorczy)-dsc06517.jpg   Nasze zestawy (wątek zbiorczy)-dsc06525.jpg  

Ostatnio edytowane przez nokinomaniak ; 31-01-2015 o 15:39
Odpowiedź z Cytatem
nokinomaniak jest offline
reklama

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania