Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Tak "Oryginały";) Tak sobie czasami ściągam z sieci. Jestem zalogowany na dobrych stronach gdzie wrzucane są filmy DVD lub BD 1:1, lub dodawane napisy itd. Dla mnie najważniejsza zawsze była jakość dźwięku. Oczywiście, nie nagrywam takich płyt co mają jakość ciut lepszą od Divix:) Porównywałem Avatara z oryginału, a z mojej kopii, i praktycznie nie ma róznicy. To dość długi film, więc kompresja po wycięciu menu i dodatków i tak swoje robi, ale nie ma tragedii. Tak się bawię w te zabiegi:) Na typowe oryginały nie było by mnie stać. Ja potrafiłem w tydzeń z kilka nowych filmów nagrać, więc bym chyba tylko tyrał na nowe wydania DVD. Nie zmienia to faktu, że teraz mam ochotę na zasmakowanie jakości BD (może niezbyt często):) Nie ta liga co Armanig.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To Nas już nie będzie:) Za tych rządów to sprzedamy sprzęt, i będziemy się licytować kto więcej w gacie narobił. Czyli, to będzie wyznacznikiem statusu:) Już teraz OFE chce nam wyliczać ile będziemy żyli. To jest mafia:blagam:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pozwoliłem sobie umieścić zdjęcie z moim nowy zabytkiem, a mianowicie standy granitowe do frontów:). Moim zdaniem znacznie poprawiło to wygląd i majestatyczność kolumn :) i nawet delikatnie poprawiło się brzmienie w szczególności bass:). W rzeczywistości to się znacznie lepiej prezentuje. Nie jestem specjalnym fotografem hehe


Obraz_044.jpg
 
standy -fakt wyjebiste-moje kamieniarz robił z czarnego granitu przebarwianego (złotymi) nitkami czy jak to tam się mówi,no ale te to wypas,to logo i kolce dają lux efekt.ps ile i gdzie kupione ?moje od kamieniarza 200pln he he

Znalazłem kolesia na allegro w sumie dzięki koledze armanig któremu serdecznie dziękuję, pomógł mi dobrać kształt bryły :). Mnie kosztowały 300zł, ogólnie wyszło by 380zł, ale ostro się targowałem i trułem kolesiowi dupę hehe :), i tak mi wyszło 300zł z wysyłką kolcami i plakietkami. Było by jeszcze taniej gdyby była prostsza bryła a tu było sporo obróbki. Tak myślę żeby jeszcze wymienić kolce przy kolumnach na bardziej majestatyczne i srebrne ze sporymi podkładkami, ale jest problem z dostępnością srebrnych kolców M6 :/
 
to bardzo tanio, loga też ten gość robił ?ja zamawiałem prostokątne i wszystkie krawędzie z fazowane po 0,5cmwięc taniej,u ciebie ta bryła zajęła mu trochę czasu.
 
to bardzo tanio, loga też ten gość robił ?ja zamawiałem prostokątne i wszystkie krawędzie z fazowane po 0,5cmwięc taniej,u ciebie ta bryła zajęła mu trochę czasu.

Powiem Ci że z tymi plakietkami to było tak że dał mi pewnego dnia info co jest zrobione w mojej kwestii i było napisane że bryła wycięta i plakietki zamówione, więc pewnie osobiście ich nie robi, ale ogólnie w ofercie je posiada:). Muszę powiedzieć że plakietki dużo wnoszą w wygląd tych standy. Mam zdjęcia bez tych plakietek i czegoś brakuje, za bardzo nagrobkowo ty wyglądało a plakietka nadaje takiego audiofilskiego smaczku hehe:)
 
Ostatnia edycja:
Pozwoliłem sobie umieścić zdjęcie z moim nowy zabytkiem, a mianowicie standy granitowe do frontów:). Moim zdaniem znacznie poprawiło to wygląd i majestatyczność kolumn :) i nawet delikatnie poprawiło się brzmienie w szczególności bass:). W rzeczywistości to się znacznie lepiej prezentuje. Nie jestem specjalnym fotografem hehe
Bardzo fajne te granity. Zdradzisz gdzie można takie nabyć? Stojak na Ray Bany tez fajny :)
Chciałbym biały marmur, ale zważywszy na cenę chyba skonczy sie na białych kamiennych parapetach na wymiar i fazowaniem krawędzi. Kolce mam w kolumnach, dlatego pod kamien chcę dać podkładki filcowe. Na kamien nakleję oryginalne tabliczki Dali, ktore były razem z kolumnami w nadmiarze. Nie wiem dlaczego, ale grunt, ze są ;)
Chyba pierwszy raz widze, że udało się pogodzić symetrię rozstawienia kolumn z tak dużą meblościanką.
 
Ostatnia edycja:
Bardzo fajne te granity. Zdradzisz gdzie można takie nabyć? Stojak na Ray Bany tez fajny :)
Chciałbym biały marmur, ale zważywszy na cenę chyba skonczy sie na białych kamiennych parapetach na wymiar i fazowaniem krawędzi. Kolce mam w kolumnach, dlatego pod kamien chcę dać podkładki filcowe. Na kamien nakleję oryginalne tabliczki Dali, ktore były razem z kolumnami w nadmiarze. Nie wiem dlaczego, ale grunt, ze są ;)

Chyba pierwszy raz widze, że udało się pogodzić symetrię rozstawienia kolumn z tak dużą meblościanką.

proszę o to aukcja z tymi standy może i posiadają typowy biały granit :). U Ciebie biały granit by wyglądał kozacko :). Na prawdę polecam ten zabieg komus kto chce trochę zmienić coś w swoich kolumnach i ogólny wygląd całego kącika maniaka. Same plusy, nawet potrafi to poprawić brzmienie w nie których przypadkach. U mnie skontrolowało trochę bas, odizolowało od podłogi i nie niesie się tak po sąsiednich pomieszczeniach, stał się bardziej kontrolowany:)
Standy MARMUROWE Podstawy Breccia Sarda 25x35x3 (3118467239) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Kino w Salonie

Witam.
Jestem nowy w tym miejscu więc na początku witam serdecznie wszystkich HD Maniaków.
Mam nadzieję że nie wtrąciłem wątku w złym miejscu, troche czasu zajeło dodanie zdjęcia a i tak nie wiem czy bedzie ok ...
Kino to oprócz dźwięku i obrazu również odp. oświetlenie, ja kino zawsze ogladam przy lsłabym świetle kinkietów .. Podzielcie się swoimi uwagami na ten temat jeśli macie ochotę.

Pozdrawiam
 

Attachments

  • DSC_5797.jpg
    DSC_5797.jpg
    808 KB · Wyś: 254
Do góry