Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Bardzo bardzo ładnie, schludnie, z kulturą, dywanik do akustyki, fajne standy do surroundów, na prawdę porządnie :) no i rzeczywiście powiesić TV aż się prosi ;)

O kolekcji Obcego już koledzy napisali, szacun :)
Powiedz jak Ci się podoba koncert Georga Michael'a, też go mam i uważam za jeden z lepiej zrealizowanych i świetnym dźwięku.
A Phil Collins co to za koncert...hmm?

PS: Panowie, skoro o rozmiarach mowa to żaden TV nie pobije 120 cali... rzutnika! no, jak mania wielkości to i arsenał potrzebny... :p
 
Lubię też Georga, koncert całkiem fajnie zrealizowany. Z blu z muzyką które posiadam to jedynie Bon Jovi mi nie podchodzi. Nie chodzi mi o muzykę bo lubię ale jakoś dziwnie nagrany. Koncert Phila to Live at Montreux z 2004, tu wspomniałem o nim http://www.hdtv.com.pl/forum/872096-post176.html
 

Attachments

  • 3134423406.jpg
    3134423406.jpg
    61,2 KB · Wyś: 150
Phil to geniusz, widze ze wiesz co dobre. Ponadczasowe kawalki. Co do solowek, to tez chyba gdzies pisalem o wejsciach jakie robia na talerzach. Nie trzebe chyba powtarzac jak to brzmi na sprzecie.
 
Z Waszego pozwolenia ja też wstawię kawałek swego "zbioru' , bo jakakolwiek pochwała od forumowych "wilków" jest bezcenna ( bez wazeliny i na poważnie !!):)
 
Ostatnia edycja:
Jestem pod wrazeniem, widze ze mamy co raz wiecej prawdziwych fanow i kolekcjonerow. Ten "art of the film" Prometeusza podobno swietny, dla fanow obowiazek, bo i sam film jest genialny. Kolekcja Savron naprawde godna szacunku, szczegolnie z uwagi na pasje - ktora jak wiadomo jest mi tez bardzo bliska :)
Wlasnie te filmy sa zarodkiem dla tworzenia systemow kina domowego, bez nich te nasze kina by nie istanialy.
 
Witam niezla kolekcja powiem szczerze - pelen szacun bo sam wiem ile to kosztuje ja mam na dvd tak gdzies okolo 450-500 filmow tylko ze trzymam juz w albumach bez pudelek bo nie byloby jak tego trzymac, odnosnie bluray to niestety jeszcze malo mam okolo 60-70 i czekaja na moj nowo zakupiony sprzet ( jeszcze okolo 2 miechow ) i bedzie ogladanie.... ja bluray trzymam po 2 w jednej okladce mniej miejsca zajmuje polecam :) Ale jak widac sa jeszce ludzie co oryginaly kupuja :) fajnie i gospodarka sie kreci :) Pozdrawiam i zycze Wesolych Swiat wszystkim kinomaniakom...

lolek
Ps jak juz wszystko mi splynie do Polski zamowiony towar to oczywiscie zdjecia wkleje, na razie mam juz zrobione surrandy MA GXFX seria gold i mam juz je zalozone i w komponowane w kamien ...
 
Ostatnia edycja:
dokładnie jest taka zasada jak się nie zobaczy to się nie uwierzy hehe, może i ja z czasem wrzucę mój mały upgrade zestawu hehe:)
 
Hej wiec cos wyslalem, mam nadzieje ze to wieksze tez otworzycie, filmy sa tak troszke tematycznie poukladane tzn. w jednym albumie sa np horrory i filmy wojenne w innym bajki , w innym sa takie zbieraninki rozne :), filmy polskie itd... ten najgrubszy to taki do ktorego najczesciej zagladam :) mysle ze juz jest tych filmow nawet ponad 500 ale nie chce sie liczyc , kiedys powiem np corce to policzy dla ciekawosci :) natomiast bluray to tak jeszcze nie za duzo okolo 70 w kazdym opakowaniu sa po 2 filmy tak jak pisalem wczesniej oprocz tych w 3d :) i oprocz tych na tym drugim zdjeciu tam sa pojedynczo filmy poukladane jak i koncerty
Mam nadzieje ze ciekawosc zaspokoilem :) moze jeszcze cd chcecie tego tez mam troche:) zartuje nie chodzi o chwalenie tylko o pokazanie ze sie cos lubi, a filmy zbieralem od 2004 roku, cd od 2000 roku. Pozdrawiam



Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 1c3026efdbd82.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 019cf43f7217c.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 7c1c144e09011.jpg


lolek
 
Ostatnia edycja:
Bardzo zacnie, widac jak na dloni ze mimo naszych sprzetow to jednak te filmy nakrecaja nas do zakupu drogich klockow. Bardzo ladna kolekcja lolek :)

Foxu, ja juz widzialem i wiesz ze superancko :)
 
Ja mam płytkę JMJ "Aero". Super do testów KD w stereo, DD czy DTS. Co do filmów to nie będę robił zdjęć, dzisiaj dobiłem do 1100 tytułów na DVD. Ja już nawet nie mam gdzie segregatorów ustawiać:) Chyba niedługo zacznę kupować oryginały BD. He,he
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Te oryginaly to jak raty, niby nie wielkie, ale jak czlowiek potem policzy ile tego nakupowal to za glowe sie lapie. U mnie z 10tys. w samych plytach, gry, filmy itp. Pal licho jeszcze Blu po 50zl, ale jak policze ile stracilem na grach na PS3/Xb to ciarki przechodza. Jedyny plus takich oryginalnych plyt (gier) to ze czlowiek cieszy sie z kazdej pozycji, docenia i wyciska ostatnie soki. Trudno zeby kupic gre za 200zl i po godzinie odstawic na polke. To jest akurat bardzo fajne.
 
Ja do tylu nie dobije Krzysiek ( mowimy o oryginalnych filmach tak? ) bo dvd juz coraz mniej bede kupowal a czesciej bluray, a te wiadomo swoje kosztuja wiec czesc bede wypozyczal, bo jednak wole wypozyczony bluray niz oryginalny dvd, a po pewnym czasie jak co sie spodoba to zawsze pozniej mozna kupic juz taniej niz na samym poczatku jak wchodzily... Od razu to kupuje te ktore na 100% chce miec :) Ja jesli chodzi o gry to zadko - kiedys czesciej, a teraz jak juz zmienilem prace, a pozniej i stanowisko to i czasu juz nie mam na gry, bo chociaz chcac obejrzec filmy, jakis koncercik czy cos posluchac muzyczki - plus cos co sie dzieje na tym swiecie poogladac, poswiecic troszke czasu dzieciom , a czasem i pracy po pracy :) to niestety doby by zabraklo, ale jak ja to mowie cos za cos dzieki temu czlowiek nie musi liczyc kasy od 1 do 1 Pozdrawiam i zycze raz jeszcze Wesolych Swiat - ja niestety przeziebilem sie i szlak mnie trafia :-(
lolek
 
Ostatnia edycja:
Do góry