Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Dokładnie jak Piszesz.
Nawet czytałem ostatnio że najlepsze na świecie firmy do wykonania stylowych i ekskluzywnych modeli mebli takich jak Twoje wykorzystuje tylko materiał z sekwoi do wysokosci 185cm więc dlatego aż 12 trzeba było ściąć 😉 .Pzdr
 
Te miały ponad 200m i wybierane z nich były tylko najlepsze części :-D

P.S.
Zasadziłem ponad 1000 nowych :wink:
 
Ostatnia edycja:
Ale tamtego nie wyrzucił :grin:
6622620.jpg
 
Pakolo a propo zabawek jest wiele fajnych nie tylko Accu czy Maki, tak by było prosto, :) jutro coś przyjedzie amerykańskiego, zobaczymy jak to pogra...
 
Ostatnia edycja:
Ale po co Ci dwa monobloki po 2 czy 1 kilo....😃 chyba że krajzegę chcesz nimi napędzić.. Są mniejsze zabawki, a tym samym i tańsze i dają radość z ich obcowaniem. Uwierz na słowo..:)
 
Ale po co Ci dwa monobloki po 2 czy 1 kilo....😃 chyba że krajzegę chcesz nimi napędzić.. Są mniejsze zabawki, a tym samym i tańsze i dają radość z ich obcowaniem. Uwierz na słowo..:)

Mam swojego denonka, starczy. I tak moze z 2 razy w tym roku stereo sluchalem jak nie mniej.
Aczkolwiek to przez dyzia podoba mi sie wizualnie McIntosh.

Co smieszne.
Wzmak plus glosnik centralny spowodowaly ze niedlugo chyba szafka z Ikei zlamie mi sie w pol :) Wygiela sie w banan - a ma gorze jest szyba xD

 
Do góry