Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Drodzy forumowicze, dla Was wszystkich najlepsze życzenia, żeby nasz skład nie zmalał w następnym roku i żebyśmy dalej gonili wszyscy króliczka :)
U mnie klimat świąteczny panuje już od dobrych 3 tygodni :)

 
Oby trwał ten klimat cały rok, czego Ci życzę .. :) a ludzi nie będzie mniej , jak będziemy się zachowywać jak ludzie... i jak to śpiewa jedna z moich ulubionych kapel.. "zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy... " Wszystkiego dobrego..
 
Przecież Turcji jest za 8-10 zł pakiet rodzinny HIFI od dawna. Po podziale wychodzą grosze.

Sam nie lubię Tidala i wolę Spotify. Korzystam jednak z YT Premium z Indii też pakiet rodzinny za 6-8 zl. Ostatnio byłem u kogoś i się dziwiłem, że mają reklamy na YT :D
 
Ostatnia edycja:
To oficjalna oferta Tidala za 4zl na 4msc.
YT faktycznie, nie wyobrażam sobie już z reklamami i płace normalnie tzn. ściąga z karty i tyle mnie interesuje.
Te 8zl to na łebka wychodzi z Indii, czy po podziale?
 
Jednak 9-10 zł. Też pobiera z karty dokładnie tak samo jak w PL. Kwota do podzielenia, czyli na głowę po ~2 zł, ale YT dzielę tylko z żoną i bratem. Za Netflix place 18 - 25 zł w zależności od kursu. Udostępniam 2 konta po 13 zł, więc wychodzi mnie za darmo albo te 5-6 zł na plus :D
6b707995eb97f49a934e011c5e11c421.jpg
675acdca23e1f1610e559e4f509a85e3.jpg
 
Mając taki zestaw wycieraczek, już w ogóle chyba bym tv nie odpalał ;) Mam do nich słabość odkąd je zobaczyłem w starym Technicsie A-1000.
 
Technicsa SE-A1000 na żywo nie widziałem ,ale miałem wielką przyjemność oglądać kilka dni temu Technicsa SE-A2000 - również prześliczny sprzęcik.
 
Do góry