Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
No jakieś cuda w przeglądarce... nie wyświetlało moich postów...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Ostatnia edycja:
Moje małe zakupy :)
 

Attachments

  • 20201008_210258.jpg
    20201008_210258.jpg
    417,6 KB · Wyś: 72
I przede wszystkim - bezawaryjności:)







Stopka:
Sony KD85-ZG9:krol:, Denon AVC-X6700H + Monster Power MPA-3250 + Emotiva XPA-7gen 2 + VELODYNE DD 15 plus, Pioneer UDP-LX800. Apple TV4K. Projektor JVC RS2 - Adeo tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + SVS Ultra surround + GX100 + 4 kolumny sufitowe Dali Phantom H-80. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Kable HDMI Purelink 8K+ Magic Link.Kable rca:Qed Signature Audio S. Listwy przepięciowe: Monster Power HTS5100 + HTS1000x2. Kable sieciowe: Monster Powerline 400, OyaideTunami, Furutech FP-3TS20 i wszystko:-D
 
Z innej beczki. Czy ktoś może wie jak włączyć we wzmacniaczu Pioneera tryb Power Amp Direct z pilota? :) Na oryginalnym pilocie nie ma przycisku, ale może jest jakieś magiczna kombinacja. Przecież to nie jest fizyczny guzior tylko steruje tym procesor, podobnie jak selektor wejść czy Loudness.
 
To ja też trochę z innej, beczki :)
Z racji że się nie znam za kilka PLN rozpocząłem przygodę z projektorem, nie ma dorównywać tym na forum ale dla mnie laika jak i domowników jest frajda.Tym bardziej że od kilku lat zaniedbałem kino tylko kurz był ścierany. Minus tego taki ze juz jest chęć zmiany na lepsze, na pewno amplituner i sub, później projektor na fullhd :) . Pzdr
0e376b85704b8fab.jpg
[/URL]
0d86167e936b4bf5.jpg
[/URL]
510f87ee3f7b85e4.jpg
[/URL]
 
Ostatnia edycja:
Do góry