Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Szykują się nowości od Marantz-a
 

Attachments

  • Marantz 30.jpg
    Marantz 30.jpg
    22,2 KB · Wyś: 61
  • Marantz.jpg
    Marantz.jpg
    24,4 KB · Wyś: 52
Powiedzcie to Krzyskowi :)

Jak wyjdzie nowy amplituner i bedzie musial wszystkie graty wymieniac na nowy model ehhehe....

Mnie to zbytnio sie nie podoba, te galki jakos tako...
 
Powiedzcie to Krzyskowi :)

Jak wyjdzie nowy amplituner i bedzie musial wszystkie graty wymieniac na nowy model ehhehe....

Mnie to zbytnio sie nie podoba, te galki jakos tako...

Lolo tak jak Armanig napisał, to jest nowa jakaś seria, która będzie przez jakiś okres czasu, chyba, że coś będzie i potem.. Nikt nie zmienia swojego "dizajnu" od tak sobie.. bo wielu kupuje używane i dla nich jest prościej jak zabawki wyglądają tak samo.. Wyobraź sobie jakby nagle zmienili swoje zabawki np Mac, Accu itp:) przecież by ich tam rozwiesili :)
 
Przecież pisałem z tydzień temu, że to samo co roku :) Echh, wykrakałem :D
No nic, trzeba podmienić całą serię :D

Za klocek widzę 13 tys, czyli biorąc pod uwagę sztucznie wywindowane ceny pocovidowe to 10 tys, oraz, że to nowość i trochę pseudocarbonu to 8 tys, więc jest to warte nie więcej jak 5 tys, czyli tyle co KI Pearl Lite :D
Piątka z matmy :D :D :D Żartuję oczywiście trochę


Posłuchać trzeba będzie.
 
Ostatnia edycja:
WTC Krzyśka zagrożone... :)
"Dwie Wieże" powiadasz... ;)

Wygląd na razie mnie nie przekonuje. Nie ma WOW. Na razie nie mam zdania. Na pewno wygląd jest inny niż dotychczasowe. Większość klocków innych producentów robi to tradycyjnie. Tu na pewno zrobili coś innego. Zobaczymy na żywo. Gedyby nie odwołane AVS 2020...
 
Widziałem nowe Marantze w Koris 3 tygodnie temu.
Wyglada całkiem ładnie, nie słuchałem bo wcale mnie nie interesują.
d93734f94224141b038963b3a37766eb.jpg



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry