Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Gdyby ktoś się zastanawiał czy warto? Tak!
Zanabyłem Marshall'a - marki chyba nie muszę nikomu przedstawiać.
Świetna sprawa, bynajmniej w moim przypadku zakończył się wieczny problem z odkładaniem kluczy - czyli wieczne szukanie, a przy okazji trudno o bardziej bliski naszym pasjom gadżet. Bardzo fajne wykonanie, nie ma się do czego przyczepić. W zestawie cztery "jacki" do kluczy, ale sprawdzałem od słuchawek i też pasują. Zresztą to dokładnie to samo.
Polecam, może się komuś przyda.

[youtube]0q8K4Pck2Yw[/YouTube]
Kolego poproszę namiary na sklep.
 
Kupiłem w UK, dokładnie na eBayu. Mam transport, więc dostawa bezpośrednia.
Cena ok 70-80zl. Miałem kupić więcej sztuk, tak aby się zwrócił mój egzemplarz, natomiast gdybym wiedział, że ktoś chce, to wziąłbym po cenie. No szkoda.
Sprawdź na allegro, widzę, że też jest tego sporo. Najtaniej chyba po 99zl, ale widzę tez po 150zl.
 
Nie wiele, te ceny rzędu 20-30zł, to za same "jack", pełen komplet już wychodzi 60-70zł. Zresztą ja nie lubię czekać, te pare zł w lewo/prawo nie robi różnicy ; )

Natomiast widziałem też fajne dywaniki Marshalla ; )
 

Straszna bieda...

Gdzie masz powieszone cala reszte kluczykow? hehe

1254a5_nowy-kluczyk-klucz-do-bmw-e60-e90-e87-x1-x5-x6-z4-mini-e39-zdjecia.jpg
 
Do góry