Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Zdjęcia mojego zestawu ? Po co ? Nie potrzebuje się chwalić ani pytać was o opinie na takowy temat zwłaszcza że co drugi na tym forum pisze brednie na temat kina domowego , które to są przyjmowane jako prawda i powtarzane dalej , smutne to naprawdę. Każdy myślący wie że na forach nie spotkasz znawców i osób które wiedzą coś na tematy audio bo one nie potrzebują tego typu poklasku, na forach jest pełno samozwańczych ZNAFCUF którym wydaje się że wiedzą już wszystko ..... przykład? Pomieszczenie 25mkw i stwierdzenie " idealny układ to klipsch 280rp x4 , dwie jako fronty i dwie na tył "..........śmiać się czy płakać ?
 
Ostatnia edycja:
Jeśli masz problem Chłopaku to napisz do "Przyjaciółki"
Nie podoba Ci się formuła tego tematu to po co tu zagladasz. Jeśli wrzucasz mnie do jednego wora z tak zwanymi "znafcami" to kim ty jesteś ZNAWCO!
BURAKÓW NIE POZDRAWIAM
 
Ja mam problem ? Chyba zapomniałeś że odpisałem na twój wpis . Każde forum ma cel czyli wbrew temu co myślą inni nie jest to szerzenie wiedzy czy pomoc amatorom tylko po prostu przynoszenie zysków i pod tym płaszczykiem kształtowane są na nich poglądy i opinie a zbyt szczerzy i niepokorni którzy piszą prawdę o tym jak jest są usuwani . Nikt nie weryfikuje tego co piszą forumowicze bo po co ?!
Chcesz wiedzieć coś na dany temat , nie szukaj jej na forum poświęconym tej tematyce - tak można by podsumować działalność takich tworów. Zapytasz co to ma wspólnego z tym co napisałeś? Wszystko od początku do końca bo chciałbym trafić na miejsce gdzie można dowiedzieć się czegoś od profesjonalistów a nie od domowych majsterkowiczów tyle że profesjonaliści biorą za to grubą kasę i dlatego nie udzielają się pro bono, to tylko robią tym co to się wydaje że coś wiedzą żeby podbudowac słabe EGO.
 
Ostatnia edycja:
Czyli ja tu robię kasę
We wcześniejszych swoich wypocinach okresliles wszystkich forumowiczów albo ich lwią część, a zarazem siebie jesteś też forumowiczem choć od 2 miesięcy ale....JESTES
Więc chcesz tu robić kasę czy jesteś tzw. ZNAFCĄ
Dobra żegnam nic tu Chłopie po tobie.
 
Ponawiam prośbę o stworzenie swojego wątku ;)
Pokoik masz miód malina, a i sprzęty fajne ;)

Może po Nowym Roku się zmobilizuję :) Ostatnio myślałem ,żeby założyć nie tyle co wątek o moim systemie co o wzmacniaczach jakie u siebie ostatnio słuchałem. Jak wypalą mi wszystkie zaplanowane "testy" to pod koniec stycznia coś skrobnę. Nie są to jakieś topowe piece , ale może kogoś zainteresują. Może dział stereo się trochę rozrusza :)

Swoją drogą jeszcze nie tak dawno temu chciałem wszystko sprzedać w cholerę jak mi się mały urodził. Jeśli dobrze pamiętam to Ty mi radziłeś żeby się wstrzymać bo dzieciaki szybko rosną :) To była dobra rada :)
 

Na razie grały kilka godzin, jest ok, grube zasłony i dywan też pewnie jeszcze wniesie coś dobrego.
No i przewody ale dopiero jak trochę godzin pograją. Pzdr

Daj znać jak pograsz dłużej. Kurczę u siebie końcówki AM200 nie miałem okazji posłuchać. IN200 to fajna integra więc myślę , że końcówka będzie jeszcze lepsza. Chciałbym ściągnąć do siebie w styczniu IN400. Ciekami się jak gra topowy Atoll :)
 
Może po Nowym Roku się zmobilizuję :) Ostatnio myślałem ,żeby założyć nie tyle co wątek o moim systemie co o wzmacniaczach jakie u siebie ostatnio słuchałem. Jak wypalą mi wszystkie zaplanowane "testy" to pod koniec stycznia coś skrobnę. Nie są to jakieś topowe piece , ale może kogoś zainteresują. Może dział stereo się trochę rozrusza :)
No to działaj! :) Wielu chętnie poczyta takie informacje.


Swoją drogą jeszcze nie tak dawno temu chciałem wszystko sprzedać w cholerę jak mi się mały urodził. Jeśli dobrze pamiętam to Ty mi radziłeś żeby się wstrzymać bo dzieciaki szybko rosną :) To była dobra rada :)
Dokładnie. Moj to wydaje mi się, jakby urodził sie wczoraj, a jutro pójdzie z ojcem na piwo, choć pewnie nie, bo to obciach (dla niego) :D
 
Zdjęcia mojego zestawu ? Po co ? Nie potrzebuje się chwalić ani pytać was o opinie na takowy temat zwłaszcza że co drugi na tym forum pisze brednie na temat kina domowego , które to są przyjmowane jako prawda i powtarzane dalej , smutne to naprawdę. Każdy myślący wie że na forach nie spotkasz znawców i osób które wiedzą coś na tematy audio bo one nie potrzebują tego typu poklasku, na forach jest pełno samozwańczych ZNAFCUF którym wydaje się że wiedzą już wszystko ..... przykład? Pomieszczenie 25mkw i stwierdzenie " idealny układ to klipsch 280rp x4 , dwie jako fronty i dwie na tył "..........śmiać się czy płakać ?

Kolego Ty naprawdę uważasz, że tutaj są ludzie, którzy się chwalą sprzętem ??????? To może napiszesz czym kto tu się chwali, bardzo ciekawy jestem, kto dla Ciebie się chwali i jakim to sprzętem...
Można się spierać w różnych kwestiach i mieć swoje podejście, ale to forum jest tak naprawdę bardziej kinowym niż idące w kierunku stereo, wobec czego gro ludzi podchodzi do swoich propozycji, właśnie pod względem KD. Ludzie dają swoje propozycje, ale nikt nie musi ich brać na poważanie, bo to osoba zainteresowana podejmuje decyzję i ona powinna sobie przesłuchać dany zestaw , zanim podejmie krok w sprawie zakupu danego systemu.
Tutaj różni ludzie mówią w taki czy w inny sposób o danym sprzęcie, takie mają prawo, ale przecież to konkretnej osobie coś ma się podobać, lub też nie.. każdy wydaje swoje pieniądze i ponosi konsekwencje swojego zakupu.
Co nie zmienia faktu, że nie potrzeba ludzi , których się nie zna nazywać ich "znafcami".
 
Dawno mnie nie było, ciasne ale własne :cry: :krol:
 

Attachments

  • 20191221_221125.jpg
    20191221_221125.jpg
    423,8 KB · Wyś: 158
Klamoty moje już dawno pokazywałem, teraz tylko do małego pokoju wpakowalem i takie coś wyszło.
Szału nie ma jakieś 16m2 , na poddaszu że skosami , ale klimat jest :krol:
 
pytanie:

korzysta ktoś tutaj z przedwzmacniacza / procesora AV w KD lub przesiadł sie z amplitunera na takie rozwiazanie ?
Przymierzam sie do tematu. Jako że zrobilem czesciowy upgrade systemu i przejscie na zbalansowane koncowki mocy nastepnym krokiem jest procesor AV. Chciałbym zeby mial Dirac Live na pokładzie.

Na ten moment system to atmos 7.2.4. Nie przewiduje wiekszej rozbudowy, moze kiedyś do 7.2.6.
Oprocz Dirac Live zalezy mi na uzyciu zbalansowanych wyjsc XLR szczegonie na fronty i centralny.

Czy ktos wie czy Marantz AV8805 ma wyjscia zbalansowane ?
Wybór nie jest duży, ogranicza sie w zasadzie do XMC-2 lub RMC-1L jak dodadza wsparcie dla Dirac lub AV40 ewentualnie Arcam AV860 czy Anthem AVM60 choc to juz starszy model i bez Dirac.
Ktoś uzywa procesorow Emotivy ? Nie ukrywam ze fajnie by mi sie to komponowalo z pozostalymi elementami zestawu, ale po poczytaniu na avforums o poczatkowych problemach RMC-1 itp nie wiem czy to jest dobry kierunek. Zakladam ze w nowszych urzadzeniach poprawili poczatkowe problemy znane z RMC-1.

Dodam jakies zdjecia swojego setupu, ale nie wiem dlaczego nie moge wstawić linka.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry