Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
No właśnie, też się zastanawiam po co, ale mam smartłoocza i paszport polsatu ;)

Ale figurki jakos juz mog by pokazac!😬
A po drugiej: Wy totalnie nie umie cie negociowac. Za trzy moze cztery dni pokaze jak trzeba poprowadzic "negocyacje". Tylko szantaz, wymuszenia i straszenie. Tylko te metody sa skuteczne😁😁😊
 
W piątek kończyłem przeprowadzkę. Nowy TV już podłączony. Teraz myślę jak tu zapewnić jakiś dźwięk. Widzicie tu jakiś sposób na upchanie kolumn podstawkowych?
Moja pierwsza myśl to TV na ścianę i kolumny położyć na bokach. Druga sprawa to kupiłem Soundbar Samsung N950, podobno topowy sprzęt tego typu. Jak się sprawdzi to nie będę kupował kolumn tylko zostanie ta belka...
bdb1ab3125ff147151013b188ec30a6e.jpg
 
Tv obowiązkowo na ściane, co by sie nie działo, to więcej miejsca z przodu, itd.
Ale nie bardzo widzę, gdzie chcesz upchnąć podstawczaki?
Myślałem, żeby je dać na leżąco "na boku". Tylko nie wiem czy nie będzie lipy. Niestety warunki lokalowe nie pozwalają na nic więcej. Sprzedaje zarówno projektor, ekran 100" jak i całe kino domowe które mam obecnie jeszcze w starym domu (zdjęcie). Szkoda mi sprzedawać HW55 i MagicScreen, ale nie mam co z nim zrobić. 82" TV chociaż w niewielkim stopni rekompensuje projektor...

@savron
Belka przyjedzie w poniedziałek lub wtorek. Ma trochę ponad 1,2m, ale mierzyłem i zmieści się między nóżki od TV :)
b93ce4da7ac9bfbbac4c30673a6a9e57.jpg
 
szczerze, strasznie dupowate te miejsce na ten TV. Nie masz innej sciany gdzie chociaz same fronty by sie zmiescily? Aczkolwiek podejzewam ze dobry soundbar wystarczy.

tv 82" ladnie, mysle ze lepiej ten tv niz projekcja na 100".

Trzeba bylo soniacza wystawiac tydzien temu to bysmy sie moze dogadali a tak musialem sie zadowolic hw50.
 
W piątek kończyłem przeprowadzkę. Nowy TV już podłączony. Teraz myślę jak tu zapewnić jakiś dźwięk. Widzicie tu jakiś sposób na upchanie kolumn podstawkowych?
Moja pierwsza myśl to TV na ścianę i kolumny położyć na bokach. Druga sprawa to kupiłem Soundbar Samsung N950, podobno topowy sprzęt tego typu. Jak się sprawdzi to nie będę kupował kolumn tylko zostanie ta belka...

To jest 82"? Brawo!
Jak będziesz wieszał tv, to nie przeginaj w wysokością, zawsze lepiej zmienić na niższą szafkę, jak wyżej wieszać tv, duży tv, to nie tylko szerokość, a także wysokość (góra ucieka pod sufit i oglądanie staje się męczące - trzeba zadzierać wzrok), w 55-65" wygląda to zupełnie inaczej.

Nie wiem jak ten Soundbar Samsunga (miałem takiego za 2-3k) i się zraziłem do tej firmy - bardzo słabo grało, a kosztowało sporo, ale słyszałem mase innych i niektóre grały rewelacyjnie.
To były drastyczne skoki jakości brzmienia.
Dobrze jest zawsze odsłuchać przed kupnem, cena nie zawsze gra, ale fakt jest taki, że te od 5k w górę zadziwiająco dobrze zagrały. Przy jednym na prezentacji AS parę lat temu wręcz zagrał zjawiskowo - opisywaliśmy to nawet w którymś wątku.
Jak ten Samsung idzie tą samą ścieżką, to będziesz więcej jak zadowolony i nie kombinowałbym ze skrzynkami - zresztą faktycznie, nie ma tam już miejsca.
 
Obowiązkowo dobra listwa grająca, nie ma miejsca na nic więcej. Tam nie ma miejsca na nic więcej, więc skup się na takiej +/- 5tys a będziesz bardzo zadowolony. :)
 
Ten soundbar o ktorym wspomina Armanig to jezeli dobrze kojaze byl od LG, ale model wycofany z produkcji. Kiedys chcialem go kupic rodzica ale.... zbytnio nie przejawiali ochoty wiec odpuscilem.

Armanig - nir masz juz "najwiekszego" w miescie hehehe. <zarty>
 
Dzięki panowie za dobre rady.
W takim razie nie ma co kombinować, tylko sprawdzić ten Soundbar. Zbiera dobre recenzje i mam nadzieję, że się sprawdzi.

@lolo2 @krzystofradio
Miejsce max dupowate, ale tak wyszło. Plan był całkiem inny, bo miałem chałupe budować, ale 2 lata meczyłem się z dziadami z urzędu. Działka została, pozwolenie już jest to projekcje zostawię na "za parę lat".

@armanig
Dzięki za info o wieszaniu tego potwora. Powiem szczerze, że trochę się boję tego, bo ściana to porotherm, czyli taka ceglana dziurawka. Widziałem na YT chemię (kołki w płynie) różnego rodzaju, podobno trzyma konkretnie, ale muszę dokładnie sprawdzić temat. Co do wysokości to racja, już teraz jest wysoko, ale planuję go powiesić tylko trochę wyżej, żeby było więcej miejsca na konsole. Teraz stoją schowane za TV.

W ramach ciekawostki powiem, że TV przyjechał dedykiem z DHL na dwóch paletach Euro. Waga całości to 106 kg :E Sam TV waży ~45kg.
 
Do góry